Sportarena

Кубок ААФУ: далі йдуть ОДЕК, Олімпія та Таврія

Відбулися матчі 1/4 фіналу Кубку України серед аматорських команд 2019/20.

Кубок ААФУ: далі йдуть ОДЕК, Олімпія та Таврія - Аматорский футбол

youtube.com/channel/Kremen TV

• Матчі-відповіді

СК Полтава — Таврія (Новотроїцьке) — 0:1 (перший матч – 0:2)

Гол: Соколан, 63

Полтава: Тельнов, Власенко, Підлепич, Чижов, Колесниченко (Бут, 46), Карась, Бакланов (Горбунов, 46), Червонцев (Зоря, 66), Щербак, Куімов© (Шпигун, 66), Фоменко. Запасні: Попов, Сидоренко, Абазов. Головний тренер: Володимир Сисенко.

Таврія: Завгородній, Чмеленко, Яковенко©, Афендулов, Окатий, Феденков (Комягін, 75), Ковальов (Соболь, 80), Логвиненко (Гарібян, 46), Жавко, Золотухін, Соколан. Запасні: Коваленко, Узунов, Пуляєв, Кирик. Головний тренер: Олександр Клишня.

Попередження: Яковенко, 42, Щербак, 52, Фоменко, 55, Золотухін, 66, Зоря, 69, Гарібян, 69

13:00; 16.10.2019. Копили. Стадіон НТБ ФК «Полтава». 200 глядачів; поле 4 (шт.); +20С

Суддя: Лавриненко Максим (Запоріжжя)

Таврія прибула після домашньої «сухої» перемоги в два голи, щоправда, не маючи змоги задіяти всіх своїх форвардів. А господарі виставили володаря Кубка УЄФА Чижова, який вийшов у центрі захисту поруч із Підлепичем. На місці був і Фоменко – основна ударна сила полтавців у нападі. 

Гості почали досить активно, і їхній центрхав Феденков встиг завдати відразу двох ударів із дальньої та середньої дистанції. У свою чергу, полтавець Червонцев подавав з правого флангу, м’яч заметушився на майданчику прямо перед воротами та влучив у стійку. Ще хвилин через десять Фоменко, найшвидше зорієнтувавшись після подачі з правого краю та відскоку, влучив у поперечину. Небезпечно били Підлепич (зблизька після штрафного) і Бакланов (здалеку – безпосередньо зі штрафного) – м’яч оминав ціль. 

З одного боку, такий перший тайм у СК Полтава надихав господарів оптимізмом – моменти були, вони гарно розіграні. З іншого, забити ранній м’яч не вдалося, та й нулі на табло грали на користь гостей. Таврія, до речі, хоч і поступалася в гостроті суперникам, мала багато ударів здалеку – інколи, як у виконані Окатого чи Чмеленка, це могло бути більш небезпечним, ніж навіть позиційна атака. Відразу після перерви новотроїчани навіть забили, але рефері вирішив, що Окатий замикав штрафний головою з офсайду. Через дві хвилини Жавко зарядив у поперечину, а ще з убивчої позиції вище воріт пробив Соколан. Словом, Таврія провела ударний відрізок і в підсумку забила вирішальний м’яч. Після ауту Гарібян продерся повздовж лицьової з лівого краю й виклав передачу на Соколана, так що Євгеній міг замикати в дотик із лінії воротарського майданчика – 0:1.

Часу лишалося багато, але відігратися СК Полтава не вдалося. Горбунов на мить не встиг на гострий простріл, а Шпигун із правого краю не влучив у ворота. При цьому, як мінімум, не менш небезпечно пробивав раніше лідер атак гостей Соколан, а перед самим фінальним свистком Золотухін програв чистий вихід один на один воротареві. СК Полтава спасибі – красиво пройшли два раунди, залишили помітний слід у турнірі, але в півфінал все ж проходить лігова Таврія.

Олімпія (Савинці) — ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) — 1:0 (перший матч – 2:3)

Гол: Кірпіченко, 62

Олімпія: Казаков, Світличний (Пономаренко, 89), Малик, Тарганчук, Ковтун, Рудченко (Стрельцов, 70), Бажан (Співак, 67), Субочев, Кірпіченко (Гриценко, 84), Богомаз©, Тимченко (Дземку, 80). Запасні: Макаренко, Ситник. Головний тренер: Олександр Кулик.

ЛНЗ-Лебедин: Козаченко, Парфьонов, Кондратюк, Листопад, Калинич©, Тубольцев (Качур, 65), Ткаченко (Коломієць, 76), Дєдов, Поступаленко, Колос, Грицай (Литовчак, 70). Запасні: Дейнеко, Балацький, Шестипалов, Поплавка. Головний тренер: Василь Гречаний.

Попередження: Дєдов, 32, Бажан, 35, Поступаленко, 43, Ковтун, 57, Козаченко, 70, Казаков, 90+5

Вилучення: Поступаленко, 74 (повторне попередження)

14:00; 16.10.2019. Миргород. Стадіон «Старт». 700 глядачів; поле 3; +20С

Суддя: Кофанов Микита (Харків)

ЛНЗ-Лебедин – традиційний фаворит усіх турнірів, у яких змагається. Кубок ААФУ, скажімо, його гравці підіймали над головами 2018 року. Вигравши в один гол видовищний домашній матч, на гру в відповідь на Полтавщину підопічні Гречаного вирушили в бойовому складі. А от господарі не змогли задіяти Момота та Фабунмі, спроможних закрити центр поля. 

Порівняно з першим матчем, де суперники видали 5 голів, цього разу гра вийшла значно «сухішою». В перші півгодини у господарів можна згадати хіба прохід Кірпіченка з невдалим ударом-прострілом, у гостей – дальню спробу від Колоса (м’яч із рикошетом пройшов повз воріт) і вихід на голкіпера Дєдова, після чого м’яч застряг у ногах і був успішно вибитий в поле. А, можливо, найкращий свій шанс гості змарнували вже в другому таймі, коли Колос на правій стійці міг буквально вносити м’яча в сітку, але не встиг на простріл на якісь секунди. 

А у відповідь Олімпія забила. Після кутового від Субочева м’яч політав над карним майданчиком гостей, аж поки Рудченко від лівої стійки не накинув на протилежну, де Роман Кірпіченко з близької відстані головою влучив у ціль – 1:0. До речі, гості апелювали, що вирішальна скидка йшла уже з-за меж воріт, але взяття воріт було зафіксовано. А невдовзі вилучення Поступаленка залишило Лебедин у меншості. По рахунку господарі грали цілком впевнено, намагаючись позбавити суперників м’яча. Пробували пробивати Ковтун і Світличний, а Тимченко кілька разів ледве не вискочив прямо на воротаря, але то офсайд, то нерівності поля заважали завершити. 

Гості ж у меншості не напрацювали на гол у відповідь. Найгостріше, що можна згадати – це удар Поплавки, приглушений рикошетом, після якого Казаков забрав м’яча. Таким чином, Олімпія підносить найгучнішу сенсацію, вибивши із Кубка України серед аматорів його колишнього володаря та одного з фаворитів.

Юність (Верхня Білка) — ОДЕК (Оржів) — 0:1 (перший матч – 1:1)

Гол: Таргоній, 77

Юність: Жук, Музика©, Бойко, Каваців, Дмитрух, М.Богданов, Гордійчук, Курилишин (Адам, 89), Набізада, Панасюк, Омельченко (Шептицький, 69). Запасні: Бунда, Занько, Гаврушко, Войцехівський, Саковець. Головний тренер: Богдан Костик.

ОДЕК: Когут, Наумець, Мучак, Кадепський, Красномовець, Трофімчук©, Ніколайчук (Таргоній, 67), Коляда (Чикалюк-Козакевич, 89), В.Богданов (Апанчук, 71), Семенчук (Капустинський, 60), Ничипоренко. Запасні: Омелянюк, Трикош, Газицький. Головний тренер: Володимир Поліщук.

Попередження: М.Богданов, 17, Семенчук, 58, Гордійчук, 60, Поліщук (гол.тр.ОО), 75, Наумець, 83, Капустинський, 90+2, Апанчук, 90+3 

15:00; 16.10.2019. Винники. Стадіон ім. Б.Маркевича. 350 глядачів; поле 5; +22С

Суддя: Садковський Ігор (Теребовля)

Непереможний лідер західної групи Чемпіонату ААФУ завітав у гості до провідної команди Львівщини. Нічия в першому матчі, який відбувався у Рівненській області, якщо чесно, ставила серйозне запитання на перспективах ОДЕКа. Однак великий загальнокомандний досвід старожилів всеукраїнських змагань дався взнаки. 

Перший тайм на стадіоні Богдана Маркевича команди провели активно, але без воріт – ніби знову придивляючись одна до одної. У господарів краще працювали фланги, щоправда, гострі простріли та подачі Панасюка та Музики залишалися без завершення, гості кілька разів готували перспективні штрафні, але теж не доводили до завершення. Щодо конкретики, то лише перед перервою Коляда склався під удар головою, та й то – лише чиркнув м’яч, не зумівши направити в площину воріт.

Зовсім іншою виявилася друга половина. Вже на її початку Панасюк знайшов на лінії карного майданчика Омельченка, той майстерно на замаху прийняв захисника, але вбивчий удар в останню мить зачепив суперника і м’яч пішов на кутовий. Після якого Курилишин головою пробив вище цілі. Супершанс був у реактивного Панасюка, який промчав правим краєм, але, надмірно зблизившись із воротарем, просто влучив у нього. А було ще кілька розіграних, але не завершених атак, дальній штрафний Богданова, кілька навал під час кутових…

І тим прикріше Юності було пропустити такий важливий м’яч на 77 хвилині, коли ОДЕК праскою пройшовся через правий фланг оборони господарів, і відразу кілька захисників дали себе протиснути на шляху до воріт. Невисокий Апанчук продерся повз Музику та Бойка, Капустинський прострелив, і хоча першим на м’ячі був захисник Дмитрух (йому цей стадіон знайомий за багаторічними виступами в складі Руху), Павло Таргоній сповна скористався відскоком, з лінії воротарського майданчика пробивши в сітку – 0:1. Це був надважливий гол, але часу, щоб перевести гру в екстра тайм, ще трішки лишалося. Але ОДЕК зіграв організовано, не відпустивши з-під нагляду суперників – хіба що одного разу Набізада замикав головою подачу справа, але в ворота не влучив. 

ОДЕК продовжує феноменальний виступ у поточному сезоні – 10 перемог і 3 нічиї без жодної поразки в чемпіонаті та кубку серед аматорів (м’ячі – 31:9).

Читайте також:

ААФУ: Агрон і ОДЕК лишаються непереможними, Черкаси та Кремінь мають перші здобутки

Перший матч

Універ-Динамо (Харків) — Вікторія (Миколаївка) — 1:1

Голи: Кучирка, 70 — Без’язичний, 55

Універ-Динамо: Швайченко, Лавренов, Омельяненко (Логінов, 63), Луценко©, Зайчук, Кучирка, Гнилицький, Єлоєв (Новиков, 83), Бондаренко, Агапов, Сивоконь (Дем’янко, 63). Запасні: Середнюк, Азізов, Сластьон, Полянський. Головний тренер: Сергій Сизихін.

Вікторія: Зарубін, Ретушняк, Яценко, Чередниченко, Н.Шевченко, Романенко (Гранкін, 39), Нелін©, Борисенко (Єременко, 66), Акімов (Рябцев, 82), Цапій (Черніков, 70), Без’язичний (Кузьмін, 76). Запасні: Зінченко, Шимко. Головний тренер: Артем Радіонов.

Попередження: Агапов, 26, Нелін, 31, Лавренов, 51, Н.Шевченко, 64, Кучирка, 75, Акімов, 79, Єременко, 85

15:00; 16.10.2019. Харків. Стадіон «Динамо-Арена». 400 глядачів; поле 4; +20С

Суддя: Садовий Олександр (Кременчук)

Ця пара за домовленістю сторін розпочала на тиждень пізніше за інших. Універ-Динамо, хоч і не бере участь у чемпіонаті України серед аматорів, з кубковим турніром ААФУ знайомий ще з минулого сезону. В поточному чемпіонаті Харківщини голова в голову йде лідером із ФК Вовчанськ (який очолює Групу 1 аматорського чемпіонату України – ось іще одне підтвердження рівня харків’ян). До того ж, восени, якраз напередодні чвертьфіналів, Універ-Динамо посилився форвардом Агаповим (досвідчений уже харківський нападник повернувся після виступів у Туреччині). 

Уже на старті господарі провели кілька масованих атак, але ні Кучирка зі штрафного, ні Сивоконь, Гнилицький і Луценко з гри перенапружити доброго знайомця Зарубіна не змогли (воротар Вікторії, як і відразу кілька інших гравців, багато років грав за харківські професіональні клуби). Зате інші слобожанці у складі гостей свою роль зіграли сповна. Вже в другому таймі Гранкін видав діагональ на Без’язичного, і Костянтин сильним ударом з правої влучив під поперечину – 0:1. Нагадаємо, за підсумками минулого розіграшу Кубка ААФУ екс-форвард Вовчанська став його найкращим бомбардиром. 

Але ні розвинути, ні втримати свою перевагу гранд Сумщини не зумів. Динамівцям допоміг аут – серйозна зброя в грі цієї команди. Після вкидання Лавренов виграв верхову боротьбу, воротар гостей спіймати м’яча не зумів, тож Данило Кучирка на добиванні головою «клюнув» у ворота – 1:1. Перед матчем-відповіддю шанси команд рівні, але Вікторія має маленький бонус у вигляді виїзного голу. 

* * *

• Матч-відповідь

Вікторія (Миколаївка) – Універ-Динамо (Харків)

23.10.2019 року. Стадіон «Вікторія» (Миколаївка)

* * *

Показники після другого раунду

Найкращі бомбардири:

Гравець Команда Голи Пен.
Набізада Омар Юність (Верхня Білка) 4
Ольховський Віталій Універ-Динамо (Харків) 4
Фоменко Юрій СК Полтава 4
Щербак Дмитро СК Полтава 4
Любченко Роман Скіф (Шульгинка) 4 (1)
Фабунмі Олавале Олімпія (Савинці) 3

Найкращі асистенти: 

Гравець Команда Паси
Бакланов Микита СК Полтава 3
Гнилицький Денис Універ-Динамо (Харків) 3
Дєдов Сергій ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 3
Стебловський Сергій Скіф (Шульгинка) 3

Найефективніші гол+пас:

Гравець Команда Гол+Пас Голи Паси
Щербак Дмитро СК Полтава 6 4 2
Фоменко Юрій СК Полтава 5 4 1
Фабунмі Олавале Олімпія (Савинці) 5 3 2
Любченко Роман Скіф (Шульгинка) 4 4 0
Набізада Омар Юність (Верхня Білка) 4 4 0
Ольховський Віталій Універ-Динамо (Харків) 4 4 0
Куімов Дмитро СК Полтава 4 2 2
Ситник Олександр С. Сапфір (Краматорськ) 4 2 2
Бакланов Микита СК Полтава 4 1 3
Гнилицький Денис Універ-Динамо (Харків) 4 1 3
Стебловський Сергій Скіф (Шульгинка) 4 1 3

* * *

Всі підрахунки проведені Артуром Валерком, при використанні – посилання на SportArena.com. 

Читайте також: 

Кубок ААФУ: драма в Лебедині, подвійний удар у Новотроїцькому

Всі наші статті, присвячені аматорському футболу, читайте тут. 


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 10 000₴ + 300 FS
5
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena