Кубок ААФУ: гол та вилучення Назаренка, тренерський тріумф Березовчука

Кубок ААФУ: гол та вилучення Назаренка, тренерський тріумф Березовчука - Вторая лига Украины

До святкування сторіччя Дніпро йде учасником 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів, fcdnipro.ua

ФК Дніпро — Сапфір (Краматорськ) — 2:1 (перший матч – 2:2)
Голи: Назаренко, 47, Будняк, 82 — Ситник, 57

Дніпро: Луговський, Заєць (Мухін, 90+3), Палюх, Кіричук, Кулинич, Вергун, Бандурін (Крилов, 71), Шелаєв (Бацман, 63), Назаренко, Будняк (Карповський, 90+2), Шинкаренко (Горілий, 76). Запасні: Тяпкін, Макаровський. Головний тренер: Поклонський Олександр.

Сапфір: Лук’яненко, Замарін (Фесенко, 46), Кузнєцов, Шелехов, Либа (Клименков, 66), Шевцов (Ахалалія Іраклі, 75), Денисенко, Швидкий, Шихов, Мачулін, Ситник. Запасні: Ахалалія Аліко, Шевченко, Котов, Молибога. Головний тренер: Федоренко Сергій.

14:00, 19.09.2018. Дніпро. Стадіон Дніпро-Арена. 250 глядачів, поле 4, +24С

Суддя: Кузовлєв Дмитро (Запоріжжя)
Попередження: Шинкаренко, 17, Шевцов, 41, Фесенко, 47, Будняк, 80, Ситник, 82, Кузнєцов, 84, Луговський, 90+4
Вилучення: Назаренко, 50

Після бойової нічиєї у першому матчі залишався простір для будь-яких результатів – тож у цій грі очікувалася серйозна боротьба. Так воно і вийшло, хоча основні події гравці відклали аж до другого тайму. Уже на його початку прорив Бандуріна перед самим карним майданчиком завершився дуже небезпечним штрафним, який Сергій Назаренко виконав, як у найкращі часи. Обвідний удар у дев’ятку з відскоком від штанги – це було майже пенальті. 1:0 – але події розвивалися стрімко і не на користь дніпрян.

Уже через три хвилини тактичні побудови оборони господарів посипалися, як картковий будиночок, і навіть не найшвидший форвард-ветеран Ситник виривався один на один з воротарем, тож його вимушений був злегка зачепити все той же Назаренко. Вилучення і небезпечний штрафний – на майже весь другий тайм підопічні Поклонського лишалися у меншості і без свого гуру-лідера.

Вилучення Назаренка, facebook.com/fcdniproua

«Зайвого» гравця Сапфір розіграв уже через кілька хвилин. Капітан гостей Денисенко віддав хороший пас на Ситника, який виконав усе по класиці. Олександр у карному майданчику перекинув Палюха, потім обминув Кулинича, із втрати якого й пішла зворотка, так що потім з лівої запустив м’яча в дальню дев’ятку – 1:1.

У Дніпра – «сентенаріо». Століття, навіть за таких обставин, накладає додаткову відповідальність на футболістів, які в даний момент носять футболки прославленого клубу. І пацани не підвели. Вергун відпасував на лівий фланг на Будняка, Іван увійшов по діагоналі в карний майданчик і як пальнув у дальню дев’ятку, що м’яч із рикошетом від штанги опинився у воротах – 2:1! Саме цей красень-гол (а інших у цій зустрічі й не було) і вирішив долю протистояння на користь гучного імені в українському футболі.

Перемога (Дніпро) — Універ-Динамо (Харків) — 1:3 (перший матч – 1:4)
Голи: Фрімпонг, 85 — Ібех, 21, 77, Черченко, 63

Перемога: Брижицький (Офорі, 71), Голуб, Гнідий, Пільтенко, Лінкевич (Фрімпонг, 46), Володін, Ічуаідзе, Бондарчук (Трофимчук, 46), Тарасенко (Прокопенко, 46), Валєєв (Олійник, 46; Шамонов, 75), Каварма. Запасний: Сластунов. Головний тренер: Жилкін Геннадій.

Універ-Динамо: Швайченко, Лавренов, Процюк, Ольховський, Гнилицький (Дем’янко, 57), Кучирка (Литвинов, 80), Зайчук, Рудь (Чандароглов, 61), Логінов, Черченко (Хандролін, 68), Ібех Сомточукву Чібуйкем. Запасний: Сагайдаченко. Головний тренер: Сизихін Сергій.

15:00, 19.09.2018. Дніпро. Стадіон Молодіжний парк. 50 глядачів, поле 3 (шт.), +25С
Суддя: Ченгар Олександр (Маріуполь)
Попередження: Володін, 39

Уже в першому матчі студентська команда довела свою перевагу над суперником, а візит у відповідь тільки підтвердив клас підопічних Сизихіна. «Естудіантес» довели свою перевагу в гостях навіть без низки основних гравців та в особливо експериментальному складі (надто – захисту). Відкрити рахунок зміг Ібех. Після передачі Лавренова він розвернувся і з лівої ноги влучив у дальній кут – 0:1.

У другому таймі Ібех пішов у пресинг і воротар вибив точно на Черченка. Олександру тільки того й треба: сильний удар з лівої ноги в дальній кут – це 0:2. Спритний нігерієць причетний і до третього голу. Спершу він перехопив м’яча у центрі поля, але завершальний удар заблокували, зате Хандролін, який був поруч, встиг на підбір і вивів Ібеха на кут воротарської, тож той довів перевагу до крупної – 0:3.

Лише в кінцівці Перемога змогла відіграти один гол – створили його гравці з лавки. Прокопенко з правого флангу відпасував на Фрімпонга, Онасіс із кута воротарського з лівої ноги закрутив у дальній кут – 1:3. Студенти МВС ідуть далі, причому, цілком собі переконливо.

Покуття (Коломия) — Вотранс (Луцьк) — 3:1 (перший матч – 1:3), по пенальті — 4:5
Голи: Сивка, 10, 30, Москалик, 27 — Шишка, 6

Післяматчеві пенальті: 1:0 – Блащук; 1:1 – Котюн; 2:1 – Гаврилюк; 2:2 – Щербик; 3:2 – Свиридов; 3:3 – Соломатін; 3:3 — Ковальчук (воротар); 3:3 — Кошелинський (мимо); 4:3 – Темерівський; 4:4 – Назарчук; 4:4 — Хандій (воротар); 4:5 — Шандрук

Покуття: Мегдиник, Москалик, Хандій, Подолюк (Лазорик, 46), Топчевський, Сікач (Свиридов, 73), Уграк (Гаврилюк, 63), Раца (Ковальчук, 58), Сивка (Блащук, 58), Романчук (Темерівський, 67), Карапка. Запасний: Кисилиця. Головний тренер: Корнута Любомир.

Вотранс: Глушко, Химчук, Назарчук, Панас (Соломатін, 118), Вознюк (Кошелинський, 64), Шандрук, Щербик, Обертас (Рибковський, 67), Шишка (Ткачук, 89), Кривицький (Чопанюк, 105), Котюн. Запасні: Перлов, Корнійчук. Головний тренер: Максимюк Роман.

15:00, 19.09.2018. Коломия. Стадіон Юність. 900 глядачів, поле 3, +26С
Суддя: Леськів Ярослав (Львівська обл.)
Попередження: Хандій, 37, Панас, 49, Назарчук, 90+5, Химчук, 106

Злагоджена луцька команда має у своєму розпорядженні кількох екс-гравців Волині – як ветеранів, так і молодших, але ж Покуття добре стартувало в чемпіонаті України серед аматорів. Тому було налаштоване рішуче на те, щоб відіграти два голи дефіциту після першого матчу.

Уже перша третина гри перетрусила всі перед матчеві розклади. Гості провели кілька гострих атак, як тільки Покуття відбилося від однієї з них – пішла зворотка. Щербик в оточенні суперників зміг проштовхнути м’яча на Шишку, і Василь прийняв на груди і з лівої ноги пробив у дальній кут – 0:1.

Це були непрості хвилини для коломиян, але вони не посипалися. І буковинська зв’язка створила гол у відповідь. Раца протягнув м’яча з лівого краю в центр і відпасував далі, на абсолютно вільного Сивку, тож Тарас вийшов на воротаря і з лівої обвів повз нього – 1:1. Далі кураж був уже на стороні Покуття. Спершу через правий фланг пронісся Сікач, його простріл не змогли перервати суперники, а от Роман Москалик дочекався м’яча на дальній штанзі – 2:1. Буквально через три хвилини ще одна подача звідти ж того ж асистента, і тепер Тарас Сивка забив головою – 3:1.

За таких обставин у парі була рівність, тож справа дійшла до післяматчевих пенальті. Тут здорово проявив себе голкіпер лучан Віталій Глушко, який потягнув удари Андрія Ковальчука та Дениса Хандія. Можливо, десь зіграло проти господарів і те, що їм довелося кидати від перших хвилин всіх лідерів, тож на серію пенальті не зберегли силу всі, хто найкраще б’є з точки… Як би там не було, Роман Шандрук зробив вирішальний удар і в серії коломияни поступилися Вотрансу – 4:5 після 4:4 за двома матчами.

ВПК-Агро (Шевченківка) — Олімпія (Савинці) — 0:2 (перший матч – 1:0; е.т.)
Голи: Рудюк, 16, Співак, 97

ВПК-Агро: Збарах, Кравчук (Мельников, 101), Сидоренко, Яременко (Дегтярьов, 83), Васильєв, Ляшенко, Терехов (Донгаузер, 63), Красов (Акопян, 57), Кривий, Маргарян (Алексанов, 60), Шарко (Коломоєць, 53). Запасний: Гришин. Головний тренер: Соловйов Сергій.

Олімпія: Тельнов, Дземку, Богомаз, Малик, Ковтун, Рудченко, Стрельцов (Бажан, 46), Субочев (Апришко, 57), Рудюк (Пономаренко, 91), Фабунмі (Левцун, 103), Гриценко (Співак, 69; Ситник, 120). Запасний: Пославський. Головний тренер: Кулик Олександр.

15:30, 19.09.2018. Магдалинівка. Стадіон Колос-Арена. 500 глядачів, поле 5, +21С
Суддя: Єремеєв Євген (Миколаїв)
Попередження: Ковтун, 10, Шарко, 44, Рудченко, 67, Донгаузер, 87, Бажан, 90+1, Фабунмі, 102

ВПК-Агро – один із найпотужніших колективів аматорського футболу України, та й у першому матчі команді із Магдалинівського району вдалося здобути цілком прийнятний переможний результат. Але так вийшло, що Олімпія із Полтавщини піднесла одну із найгучніших сенсацій раунду.

Відкрити рахунок вдалося після локальної перемоги в центрі поля. Ігор Рудюк підхопив м’яча, пройшов пів поля, прибравши на замаху захисників, і точно пробив у куточок – 0:1. Далі пішла дуже хитка гра. За великим рахунком, тут уже все вирішувала міцність нервів та глибина складу. Заміни краще зайшли у гостей. Тож після передачі екс-хавбека Кременю Апришка Євген Співак вирвався на воротаря, обіграв його й практично забіг з м’ячем в ворота – 0:2. Саме цей гол у екстра-таймі й вирішив долю протистояння.

ФК Вовчанськ — Вікторія (Миколаївка) — 4:0 (перший матч – 1:2)
Голи: Батусов, 21, Без’язичний, 28, Покосенко, 45+1, Соломаха, 67

Вовчанськ: Пархоменко, Радченко, О.Мизюк, Покосенко, Чепіга, Мряченко (Якименко, 55), Костюк (Нуемб Бата П’єр Паскаль, 68), Іванченко (Волга, 77), Черніков (Новіков, 88), Батусов (Джаухар, 62), Без’язичний (Соломаха, 64). Запасний: Шаповал. Головний тренер: Березовчук Андрій.

Вікторія: Зінченко, Михайлюк, Суходуб, Яценко, С.Мизюк (Ретушняк, 38), Нелін, Акімов (Романенко, 53), Богачов (Ганжа, 34), Кузьмін (Рябцев, 53), Борисенко (Середа, 78), Шевченко. Запасні: Світличний, Єрохін. Головний тренер: Радіонов Артем.

16:00, 19.09.2018. Вовчанськ. Стадіон ВАЗ. 350 глядачів, поле 3, +22С

Суддя: Буяшов Олег (Дніпро)
Попередження: Нелін, 34, Без’язичний, 39, Ретушняк, 42, Борисенко, 54
Вилучення: Михайлюк, 59

Ух непроста ж вийшла пара! У першому матчі Вікторія (на секундочку – діючий чемпіон України серед аматорів та фіналіст минулого розіграшу Кубка України ААФУ) здобула перемогу над «вовками», але з різницею в один гол і при досить непростій грі. Тому на матч-відповідь підопічні Березовчука зберігали серйозний бойовий настрій і вже у першому таймі зробили все для сенсації.

Відкрити рахунок вовчанцям вдалося після ауту з правого флангу та одного із повторних завантажень м’яча в карний майданчик. Місцевий Мизюк (у гостей грав його однофамілець) скидав м’яча в центр, Зінченко зіграв на виході, але підбір був за Батусовим. Дмитро відразу пальнув з лівої ноги у дальню дев’ятку – 1:0. За таких умов далі шов уже ФК Вовчанськ – правило виїзного голу.

Але господарі не стали покладатися на мінімальну перевагу. І вже невдовзі її подвоїли. Тепер уже атака через лівий край, голкіпер гостей не зумів зафіксувати м’яча після прострілу, тож Костянтин Без’язичний із близької відстані добив у ворота – 2:0. А перед самою перервою рахунок дійшов до крупного. Аут від Іванченка, продовжений О.Мизюком, і Олексій Покосенко із близької відстані забив третій м’яч «вовків» – 3:0.

Гості намагалися відігратися, але трапилася іще одна крупна неприємність: пішла заруба на фланзі, і Михайлюк, підводячись, ткнув рукою Іванченка. Рефері цей момент не пропустив і вилучив захисника Вікторії. Господарі реалізували більшість за вісім хвилин. Черніков пролетів через вразливий правий фланг оборони миколаївців, а на його простріл встиг Данило Соломаха, який вийшов на заміну незадовго до цього – 4:0. Це найгучніша наразі сенсація у всьому турнірі.

ФК Вовчанськ, fcvolchansk.com

Маяк (Сарни) — Авангард (Бзів) — 0:0 (перший матч – 0:1)

Маяк: Тимошицький, Улянчук (Баранов, 77), Носарєв, Тимошицький, Назаренко, Ситник (Харчук, 86), Василечко (Кончук, 86), Хлібович (Каменчук, 60), О.Жданюк, Никончук (Степанюк, 61), С.Жданюк (Примак, 63). Запасний: Василець. Головний тренер: Левчук Андрій.

Авангард: Товт, Смалько, Миколайчук, Леонідов, Таран, Дорофєєв, Поспєлов (Бондар, 56), Кушнір, Шваб, Зелді (Сомов, 60), Панфілов (Дарда, 86). Запасні: Є.Ярмак, О.Ярмак, Тітов, Поштаренко. Головний тренер: Карпенко Сергій.

16:00, 19.09.2018. Сарни. Стадіон Мрія. 800 глядачів, поле 4, +25С
Суддя: Подригуля Вадим (Луцьк)
Попередження: Носарєв, 32, Дорофєєв, 80, Ситник, 83, Панфілов, 83, Василечко, 86, Товт, 90+2

Нульова нічия у матчі-відповіді зіграла на руку команді із Київщини – Авангард відстояв потрібний результат, тож Маяк вилітає з Кубка України серед аматорів попри непогану гру в двоматчевому протистоянні.

Рочин (Соснівка) — Севлюш (Виноградів) — 4:0 (перший матч – 0:1)
Голи: Яструб, 20, Самойлич, 30, Васюта, 63 (пен.), Домальчук, 77

Рочин: Коваленко, Домальчук (Соляник, 90), Оприск (Заліпа, 86), Портянко, Васюта, Найдишак (Мартиняк, 11; Марчук, 89), Яструб, Кашуба, Цюпка, Мельник (Набізада, 70), Самойлич (Дева, 67). Запасний: Грицаль. Головний тренер: Підкіпняк Володимир.

Севлюш: Козар, Гібалюк, Ковтун, Оржеховський, Бабич, Вашкеба, Пуканич, Кольцун (Дорі, 51), Реплюк (Селезньов, 59), Чонка (Остафійчук, 86), Чедрик (Мудра, 68). Запасні: Русин, Чейпеш Головний тренер: Слюсар Валентин.

16:00, 19.09.2018. Соснівка. Стадіон Шкільний. 300 глядачів, поле 4, +22С
Суддя: Подригуля Сергій (Луцьк)
Попередження: Цюпка, 11, Реплюк, 27, Кашуба, 36, Оржеховський, 38, Бабич, 66, Гібалюк, 75, Чонка, 76, Дорі, 88
Вилучення: Оржеховський, 63 (повторне попередження)

У першому матчі Севлюш, посилений ветеранами на чолі з Пуканичем та низкою недавніх професіоналів, зумів мінімально переграти команду зі Львівщини. На матч-відповідь Рочин налаштовувався дуже серйозно, але вже в дебюті втратив через пошкодження півзахисника Найдишака. На щастя, і заміна юного Марчука спрацювала, і команда зібралася й досягла результату.

fcrochyn.com

Допоміг у цьому курйозний гол після високого пресингу. Юрій Яструб із центру поля, здається, закидав м’яча на хід форварду Самойличу, але вийшло так, що відскок від газону дезорієнтував воротаря й віддробив у ворота – 1:0. З другим голом Рочин також не затягував. Тепер уже Мельник навісив з лівого флангу, а Максим Самойлич у високому стрибку замкнув головою – 2:0.

Другий тайм не змінив ситуації, навпаки, Севлюш, не реалізувавши кілька випадів, отримав ще два голи. Спершу Цюпка заробив пенальті, і Роман Васюта розвів м’яч і воротаря по різних кутах – 3:0. А довершив справу фланговий захисник Домальчук. Олег потужно пробив зі штрафного від кута карного майданчика – 4:0. Більш ніж переконливий реванш за мінімальну поразку в першому матчі.

Світанок-Агросвіт (Шляхова) — Авангард (Корюківка) — 2:3 (перший матч – 2:2)
Голи: Онищук, 16, 30 — Поляниця, 9, Твердовський, 60, Даценко, 85

Світанок-Агросвіт: Паскаренко, Рудий, Березовський, Чернега, Костюк (Мазур, 46), Колінс, Заводян, Ольхович (Соума, 62), Онищук, Бачур (Коновалов, 64), Браславський. Запасні: Кучинський, Євстафієв, Цендра, Ванжула. Головний тренер: Колінс Нгаха.

Авангард: Падун, Поляниця, Даценко (Авраменко, 90), Чуланов, Грищенко (Цулукідзе, 20), Ментей (Стельмашенко, 30), Сираш, Порохня, Молодченко (Алаєв, 46; Ковальчук, 70), Кирин (Мельник, 58), Твердовський. Запасний: Вареник. Головний тренер: Чорний Валерій.

16:00, 19.09.2018. Шляхова. Стадіон Шляхова-Арена. 300 глядачів, поле 4, +26С
Суддя: Осауленко Дмитро (Київ)
Попередження: Костюк, 12, Даценко, 29
Вилучення: Порохня (після фактичного завершення матчу)

Неймовірна за напруженням пара – гранд Вінничини та середняк чемпіонату України серед аматорів забили 9 м’ячів у двох матчах, а долю протистояння вирішили буквально останні хвилини матчу-відповіді.

Починалося все успішно для Авангарду. Після кутового від Молодченка захисник Андрій Поляниця вистрибнув вище суперників – 0:1. У цей момент підопічні Колінса змогли зібратися і ще до перерви перевернули хід гри. Спершу Ольхович із центру відпасував направо на Онищука, а Юрій шикарним обвідним ударом з лівої ноги влучив у дальню дев’ятку – 1:1. А потім Юрій Онищук сам вступив у пресинг, перехопив м’яча у захисника в чужому карному майданчику та пробив у дальній кут – 2:1.

У другому таймі гра пішла на зустрічних курсах. І гості за рахунок досвіду та змінних швидких гравців змогли вирвати вольову перемогу. Спочатку Мельник навісив з лівого краю, а Артур Твердовський замкнув у красивому стрибку головою – 2:2. А вже в самій кінцівці навіс того ж Мельника з кутового дійшов до Даценка, так що Сергій (найдосвідченіший гравець гостей) забив, випередивши суперників на дальній штанзі – 2:3.

Напружена гра завершилася суперечками, і вінгер Авангарду Порохня був вилучений вже після завершення гри. Корюківській команді його явно не вистачатиме в наступному раунді.

УкрАгроКом (Головківка) — Таврія (Новотроїцьке) — 1:6 (перший матч – 1:3)
Голи: Оганесов, 90+1 — Ковальов, 8, Кирик, 45+2, Соболь, 54 (пен.), 68, Алієв, 75, Довбиш, 81

УкрАгроКом: Карпов, Козубенко (Ємельянов, 55), Гедерим, Ломко, Волошин, Куруп, Дюшко (Піскун, 46), Карамалак (Корчинський, 32), Лобода (Пономаренко, 44), Вдовіченков (Голуб, 69), Оганесов. Запасні: Білоконь, Прокоф’єв. Головний тренер: Оганесов Антон.

Таврія: Коваленко, Шешеня, Яковенко (Бабич, 61), Афендулов, Золотухін, Соболь (Масюткін, 69), Ковальов (Данченко, 69), Гецко (Довбиш, 60), Комягін (Зажигін, 69), Гарібян (Алієв, 46), Кирик. Запасний: Маник. Головний тренер: Клешня Олександр.

16:00, 19.09.2018. Головківка. Стадіон ГОЛовківський. 200 глядачів, поле 4, +26С
Суддя: Поліщук Максим (Кривий Ріг)
Попередження: Ломко, 54, Гедерим, 58, Вдовіченков, 63
Вилучення: Ломко, 72 (повторне попередження)

Лідер третьої групи чемпіонату України серед аматорів довів свою перевагу і в матчі-відповіді – причому, обіграв суперників ще переконливіше, ніж удома. Почалося все зі штрафного Комягіна. Голкіпер його відбив, але Михайло Ковальов був першим на добиванні – 0:1. Ще до перерви відбувся і другий гол. Золотухін протягнув м’яч через лівий край і вже у карному майданчику відпасував на Кирика, тож Кирило міг вирішувати в дотик – 0:2.

На початку другого тайму Золотухін у боротьбі з воротарем заробив пенальті. Василь Соболь пробив у правий від воротаря кут. Карпов гадав і навіть зачепив м’яча печатками, але відбити не зміг – 0:3. Атаки йшли далі. Тепер уже через правий край, м’яч дістався Василю Соболю, який здорово пробив у дальню дев’ятку – 0:4. Слідом влучним ударом здалеку відзначився Алієв — 0:5, а далі Сухраб ще й вивів один на один Станіслава Довбиша — 0:6 (останні голи вже були в більшості).

Уже в компенсований час Антон Оганесов заробив і реалізував пенальті, але це ні на що вже не впливало. 1:6 – Таврія продовжує свою успішну серію у всіх турнірах.

Юність (Верхня Білка) — Карпати (Галич) — 4:1 (перший матч – 1:0)
Голи: Костик, 3, Панасюк, 8, 17, Музика, 21 — Кушецький, 45 (пен.)

Юність: Жук (Бунда, 86), Романюк, Бойко, Дмитрух (Мартиняк, 73), Добрянський (Молоков, 46), Іжовський (Саковець, 83), Костик (Карачевський, 46), Музика, Нетлюх (Цень, 77), Панасюк, Адам (Смолинець, 69). Головний тренер: Кудінов Юрій.

Карпати: Макогон, Кащій, Локатир (Кримінський, 46), Пархуць, Я.Вовчук, Курташ (Махмуд Мохамед, 54), Легкий (Томин, 46), Ю.Вовчук, Гуменюк (Третяк, 83), Кушецький (Турчанський, 63), Данів. Запасні: Федюк, Федорняк. Головний тренер: Нестерук Андрій.

16:00, 19.09.2018. Верхня Білка. Стадіон Юність. 200 глядачів, поле 3, +25С
Суддя: Дьордь Назарій (Ужгород)
Попередження: Жук, 23, Пархуць, 47, Томин, 63

Попри поразку в першому матчі, Карпати сподівалися відігратися на Львівщині. Але, на нашу думку, вирішив долю матчу стартовий відрізок, коли менш як за 15 хвилин Юність забила три м’ячі, а менш як за півгодини довела справу до повного розгрому. Спершу Іжовський у боротьбі з Легким заробив штрафний, а досвідчений Богдан Костик пробив так, що воротар навіть не ворухнувся – 1:0.

Слідом після скидки Музики Олег Панасюк розвернувся і метрів із 18-ти поцілив у дальню дев’ятку із правої ноги – 2:0. На дубль йому знадобилося менше десяти хвилин. Далі Адам дав Олегу на хід, тож Панасюк прорвався через лівий фланг і в стилі Тьєрі Анрі пробив під поперечину з рикошетом від неї – 3:0. А потім через ту ж зону пронісся Нетлюх, простріливши на дальню штангу точно на Юрія Музику – 4:0.

Лише перед самою перервою Карпати спромоглися на гол престижу – пенальті реалізував Ігор Кушецький, пробивши в один кут, коли воротар ринувся в інший. 4:1 – Юність іде далі. Чудовий подарунок на іменини президента клубу Олександра Ролька.

СКК Демня — Нафтовик (Долина) — 3:0 (перший матч – 0:1)
Голи: Зубар, 14, 31, Борик, 88

Демня: Лазарський, Радюк, Петрівський, Дикий, Войтович (Омельченко, 46), Гірський, Лашин (Борик, 78), Гусак, Кухарський, Майовецький (Демків, 25), Зубар (Шандра, 90+3). Запасний: Крашевський. Головний тренер: Брунець Руслан.

Нафтовик: Гала, Лесів (Бабінчук, 83), Пастух, Радульський, Вецко (Жмуркевич, 72), Гутник, Басараб, Лаврінок, Павелчак (Білогубка, 46), Халацький, Дяків. Запасні: Димид, Шатковський, Тишківський. Головний тренер: Москвин Валентин.

16:20 (запізнення лікарів та поліції), 19.09.2018. Миколаїв. Стадіон Міський. 300 глядачів, поле 3, +26С
Суддя: Когут Олег (Тернопіль)
Попередження: Радюк, 14, Басараб, 34, Омельченко, 48, Зубар, 58, Вецко, 64, Петрівський, 81

Нафтовик їхав на Львівщину, маючи один гол фори. Однак у господарів була підмога у вигляді екс-форварда винниківського Руху Зубара, який допоміг їм переграти долинян за двома матчами. Уже в дебюті після ауту далеко на половині поля суперників Степан Гірський відправив м’яча у карний майданчик, і Святослав Зубар чиркнув правою ногою м’яча повз голкіпера – 1:0.

Атаки господарів продовжувалися, тож ще до перерви їм вдалося закріпити свою перевагу. Цього разу Гірський дав розрізну передачу на Зубара, Святослав обіграв воротаря і лівою ногою влучив у порожній ворота – 2:0. При двох голах переваги Демня не втратила керування грою, хоча й довелося провести дві вимушені заміни. Серед гравців, які вийшли з лави запасних, був і Андрій Борик, який поставив крапку в протистоянні. Під час метушні в карному майданчику Кухарський відправив йому м’яча, тож «джокер» господарів обіграв двох суперників та завершив епізод точним ударом – 3:0.

Факел (Липовець) — ДСО-Поділля (Тернопільський район) — 1:0 (перший матч – 2:2)
Гол: Пивовар (пен.), 82

Факел: Карабін, Когут, Голуб, Малка, Борячук, Валько (Хом’ячук, 90+1), Загалевич, Фурман (Білокур, 72), Молочко (Пивовар, 46), Притуляк, Новаківський. Запасні: Романов, Марчук, Ткаченко, О.Чигрин. Головний тренер: Анісім Петро

ДСО-Поділля: Чернятинський, Скобляк, Кормило, Гринченко, Алексевич, Шелія (Капелян, 82), Лема, Левчик (Мищишин, 63), Білик (Вітович, 72), Скибіцький (Головко, 75), Швець. Запасні: Дорофей, Тригуба, Бритковський. Головний тренер: Гринченко Андрій.

16:30, 19.09.2018. Липовець. Стадіон Колос. 327 глядачів, поле 3, +26С
Суддя: Заброда Клим (Київ)
Попередження: Лема, 43, Скобляк, 50, Гринченко, 73, Кормило, 79, Швець, 84

Після напруженого тернопільського матчу гра-відповідь не могла бути простою. Перемогу вирвав Факел – для господарів вирішальне значення мала кінцівка гри, коли Олексій Притуляк заробив, а Олексій Пивовар реалізував пенальті – 1:0. Липівчани, як і минулого сезону, рухаються в кубку все далі й далі. Нагадаємо, тоді вони завершили виступи лише в чвертьфіналі, поступившись майбутньому володарю трофею.

Фортуна (Комарівка) — ФК Рубікон-Вишневе (Київ) — 0:0 (перший матч – 2:0)

Фортуна: Лутченко, Малюк, Зенченко (Удовенко, 84), Коробко (Паляничка, 83), Кумачов (Романенко, 46), Грищенко (Кузьмич, 89), Щедраков, Кабанець, Бабор (Лень, 52), Литвин, Іоша. Запасні: Старченко, Кутер. Головний тренер: Кучеровський Геннадій.

Рубікон: Глушковський, Білоус, Мороз, Ведута (Гарасюта, 46), Притиковський, Стриж, Донго Мергі, Сміхотур (Марченко, 55), Ігбе Патрік (Нечай, 46), Пронак, Кемфор. Запасний: Майборода. Головний тренер: Курята Віктор.

16:30, 19.09.2018. Ніжин. Стадіон Спартак. 400 глядачів, поле 3, +27С
Суддя: Сащенко Ярослав (Вінниця)
Попередження: Донго, 28, Стриж, 56, Білоус, 70

Нульова нічия після першого матчу провела в наступний раунд команду із Чернігівщини. Відзначимо у гостей дебют екс-захисника Енергії, Миру та інших професіональних клубів Притиковського, який останнім часом пробував сили у чемпіонаті Швеції, а також появу молодого Сміхотура в півзахисті.

ОДЕК (Оржів) — Збруч-Агробізнес (Підволочиськ) — 1:0 (перший матч – 4:1)
Гол: Ящук, 86

ОДЕК: Кособуцький, Загривий, Чикалюк-Козакевич, Мучак (Гриб, 46), Фесенко (Шекель, 46), Ніколайчук (Ящук, 65), Кошка, Капустинський (Приходько, 71), Коляда, Красномовець (Наумець, 60), Газицький (Таргоній, 46). Запасний: Бицюк. Головний тренер: Комзюк Ярослав.

Збруч-Агробізнес: Коцій, Кубик, Донець, Ясніцький, Миронюк, Коза, Ємаєв (Паюк, 67), Бурбела, Копцюх (Онищук, 85), Малащук, Познанський. Запасний: Даньків. Головний тренер: Андрушків Євген.

17:00, 19.09.2018. Оржів. Стадіон ОДЕК. 150 глядачів, поле 4, +27С
Суддя: Шевель Микола (Фастів)
Попередження: Кубик, 22, Бурбела, 24, Коза, 30, Коляда, 49, Гриб, 71

ОДЕК досягнув потрібної переваги ще під час виїзду в Підволочиськ, тому вдома міг грати в своє задоволення й випробовувати нові поєднання гравців. Гра підходила до завершення за нульового рахунку, аж поки в кінцівці Загривий не навісив із правого флангу на Ящука, а Вадим у стрибку головою направив м’яча у дальню дев’ятку – 1:0. Дуже важливий гол особисто для цього футболіста і перемога на класі, яка надихатиме оржівців на подальші звершення у чемпіонаті та кубку.

ФК Чернігів — ДГ Шевченківське — 2:1 (перший матч – 1:3)
Голи: Мироненко, 50, Кравченко, 90+3 — Рубльов, 40

Чернігів: Радич, Борщ, Чаус, Мчедлішвілі, Воробей, Садовий, Кулик (Гордієнко, 52), Мироненко, Кривобороденко, Конопко, Кравченко. Запасні: Новобранець, Міцуля, Романченко, Головань, Масляний, Новрузов. Головний тренер: Постовий Вадим.

Шевченківське: Пилипенко (Ординський, 71), Гаврилюк, Полюхович, Наконечний, Шумак, Даниловський, Харченко (Гаврилюк, 55), Кучерявий, Митник, Рубльов, Корнієнко (Лящук, 84). Головний тренер: Солов’ян Олександр.

17:00; 19.09.2018. Чернігів. Стадіон «Чернігів-Арена». 150 глядачів. поле 4; +25С
Суддя: Труба Сергій (Черкаська обл.)
Попередження: Кулик, 30, Корнієнко, 75, Гаврилюк, 76, Кравченко, 78, Воробей, 84, Садовий, 89, Полюхович, 90+3

Маючи перевагу після першого матчу, команда із Київщини ще й повела в рахунку в виїзному матчі. Після подачі кутового м’яч заметався по карному майданчику, і герой першого поєдинку Богдан Рубльов виявився спритнішим за всіх суперників – 0:1. У цей момент було справжнє випробування на міцність команди чернігівців. Хоча вона й має досвід всеукраїнських виступів, зараз суттєво оновила склад, взяла низку абсолютних дебютантів і показала в матчі проти серйозного суперника, що має перспективу.

Спочатку лідер містян Дмитро Мироненко забив прямим ударом зі штрафного, а потім він же вдало подав такий стандарт на  Кравченка, тож Олександр головою замкнув подачу. 2:1 – вольова перемога, тож хоча ФК Чернігів і завершив виступи в турнірі, але здобув цінний досвід. Злагоджена команда ДГ Шевченківське йде далі.

facebook.com/fc.chernigiv

* * *

Матч Колос (Асканія-Нова) – ЛНЗ-Лебедин не відбувся через відмову команди гостей.