ААФУ: Вовчанськ і Вікторія у відриві – надважливі перемоги фаворитів під кінець першого кола - Аматорський футбол

фото facebook.com/viktoriyafc

Група 2 • 11-й ТУР

ФК Біла Церква – Олімпія (Савинці) – 0:3 (0:2)
Голи: Бурляй, 24, Ковтун, 34, Кунєв, 71

Незабитий пенальті: Бамба (БЦ), 90+2 – воротар

Біла Церква: Скворцов©, Еванг, Герасименко, Поліщук, Городенко, Пилипенко, Загурський (Сидорянський, 85), Білоус, Пасечнюк, Лешенок (Ямбуренко, 75), Бамба. Запасних не залишилося. Головний тренер: Вадим Мандрієвський.

Олімпія: Казаков, Світличний (Дземку, 66), Богомаз© (Тарганчук, 62), Малик, Ковтун, Рудченко (Ситник, 75), Фабунмі (Бажан, 72), Радченко, Субочев, Бурляй (Куць, 62), Співак (Кунєв, 66). Запасний: Макаренко. Головний тренер: Олександр Кулик.

14:00; 13.11.2020. Біла Церква. Стадіон “Зміна”; поле 4; +4С
Суддя: Гординський Артем (Київ)
Попередження: Ковтун, 29, Бамба, 56, Субочев, 63, Герасименко, 88

Чинний володар Кубка України серед аматорів, один із фаворитів поточного чемпіонату завітав на Київщину. Не міг допомогти гостям досвідчений Момот, а ще кількох гравців вони приберегли в запасі. Але у господарів втрати були значно вагомішими: Скорба, Минзар, Петровець і кілька африканських легіонерів не могли їм допомогти в протистоянні з грандом футболу Полтавщини.

Уже в першому таймі Олімпія забезпечила собі комфортну перевагу. Спершу, після ауту від Світличого, м’яч відскочив до Бурляя на дальню стійку, тож Вадим сильним ударом з лівої ноги поцілив у ворота – 0:1 (до речі, на лінії чергували одноклубники, готові за потреби добивати). Невдовзі подвоїв рахунок Владислав Ковтун. Отримавши передачу вздовж флангу від капітана команди Бажана, він виконав різаний удар метрів із 25-ти по діагоналі – 0:2. А вже після перерви савинчани розіграли швидку багатоходівку. Субочев вистелив розрізну передачу направо, звідки Куць прострілив, а Роман Кунєв на дальній стійці випередив усіх суперників – 0:3.

Спроби білоцерківці відігратися не досягли успіху. Навіть у кінцівці, коли вони заробили пенальті (там Пасечнюк і Бамба одночасно наразилися на захисників). Бамба намагався хитнути воротаря, але Казаков кинувся вправо від себе й парирував удар івуарійця.

Любомир (Ставище) – Атлет (Київ) – 0:0

Любомир: Солобчук, Шевченко (Клименко, 66), Дудченко, Лаврієнко, Надобенко, Миколайчук, Кияниця (Рябов, 46), Кравченко, Ставничий (Мельничук, 46), Бондар, Козій©. Запасні: Сидоренко, Романенко, Ващенко, Воронін. Головний тренер: Віталій Білоконь.

Атлет: Комаренко, Швець, Яценко (Тищенко, 89), Петровський, Тригуб, Мовчан, Крицький (Нерсісян, 68), Козачок (Теймуров, 89), Гребенюк©, Липовий (Чистяков, 78), Амобі (Андрущенко, 84). Запасні: Ваник, Хоменко. Тренер: Роман Гринчук.

13:15; 14.11.2020. Ставище. Стадіон “Колос”; поле 3; +7С
Суддя: Александренко Микола (Вінниця)
Попередження: Швець, 19, Тригуб, 23, Солобчук, 26, Ставничий, 30, Козачок, 64, Білоконь (гол.тр.), 67, Лаврієнко, 79, Мельничук, 90+3

У випадку перемоги Любомир отримував можливість відриватися від аутсайдерів, однак Атлет без кількох гравців (включаючи Мкпасі) та головного тренера відстояв статус-кво. Ця нічия зберегла розрив між суперниками, а кияни залишилися п’ятими, зважаючи на невдачі конкурентів у решті матчів туру.

АФСК Київ – Єдність (Київ) – 4:0 (3:0)
Голи: Хромочкін, 7 (а/г), Ігнатьєв, 31 (пен.), 47, Нагорний, 43

АФСК: Пасічник, Нагорний (Шталтовний, 80), Романенко, Друзякін©, Фокін (Недашківський, 80), Музика (Зеленько, 66), Юрченко (Лісняк, 66), Ігнатьєв (Згортюк, 61), Олабин (Прилюдько, 57), Валієв, Фальковський. Запасний: Примаченко. Головний тренер: Анатолій Сіденко.

Єдність: Мик.Ващук©, Хромочкін (Котвицький, 39), Канір, Д.Костенко, Кисіль, Прищепа, Калмиков (Мак.Ващук, 46), Ковтун (Байрамов, 51), Ісмаілов, Рибак, Студінікін. Запасних не залишилося. Головний тренер: Андрій Конюшенко.

13:30; 14.11.2020. Вишневе. Стадіон “Центральний міський”; поле 4; +6С
Суддя: Лебединський Дмитро (Київ)
Попередження: Кисіль, 26, Ковтун, 38, Ігнатьєв, 41, Фальковський, 87, Студінікін, 90+3

Дербі двох молодих колективів – дебютантів ААФУ. Перемога в цьому протистоянні для кожного з географічних сусідів була б принциповою. Хоча гості почали активно, і Ковтун провів пристрілку, пустивши м’яча вище воріт із середньої дистанції, ефективніше дебютний відрізок використали саме футболісти АФСК. Ігнатьєв проникаючим пасом виводив один на один із воротарем Фальковського, чий удар зрикошетив у свої ворота гравець гостей Володимир Хромочкін – 1:0 на 7-й хвилині. Відзначимо, що голкіпер Ващук мав усі шанси парирувати удар, тож рикошет мав вирішальне значення.

Олабин, Фальковський і Фокін мали всі шанси оперативно подвоювати рахунок – вихід тет-а-тет із воротарем, добивання після стандарту, навіть у порожні ворота не йшов м’яч. Аж поки Олабин не запустив у прорив через лівий край Юрченка, який у боротьбі з Ковтуном упав у чужому карному майданчику. Пенальті впевнено реалізував Денис Ігнатьєв – 2:0. І ще до перерви АФСК вдалося довести рахунок до розгромного. Господарі перехопили м’яча в центрі поля, Олабин дав пас на хід Нагорному, і Микита вишуканим ударом перекинув голкіпера, поціливши в сітку поруч із дальньою стійкою – 3:0.

Відразу після перерви АФСК Київ поставив крапку в протистоянні. Спершу, правда, голкіпер Ващук потягнув із ближньої дев’ятки чудовий удар головою від Ігнатьєва. Але з кутового, який слідував далі, Валієв ще раз знайшов Дениса. Цього разу Ігнатьєв бив гірше, головою влучивши собі м’ячем у коліно, і цей рикошет і застав зненацька воротаря. 4:0 – переконлива перемога в дербі.

ФК ім. Л. Яшина (Київ) – МФК Первомайськ – 6:2 (2:0)
Голи: Велієв, 23 (пен.), 25, 53, Кивало, 78, Іваницький, 80, Морозов, 90+1 – Мізернюк, 79, Гончаров, 81
Незабитий пенальті: Велієв (Яшин), 53 – воротар

Яшин: Коваленко, Шевченко, Циганков, Чистяков, Степнов (Неверов, 80), Палюх (Морозов, 75), Мазур©, Копитіков (Шевчук, 67), Кивало (Василенко, 80), Красіков, Велієв (Іваницький, 55). Запасний: Плахотній. Тренер: Олег Щиголь.

Первомайськ: Поляков, Ротко, Мізернюк, Божко (Федорченко, 46), Крамаренко (Чоларія, 50), Ярчук©, Гончаров, Севодняєв, Кірєєв (Є.Криворотий, 58), Алієв (Д.Криворотий, 80), Славінський. Запасний: Зайко. Головний тренер: Микола Флакей.

15:30; 14.11.2020. Київ. Стадіон “Русанівець”; поле 4 (шт.); +5С
Суддя: Чмих Андрій (Дніпро)
Попередження: Поляков, 23, Красіков, 41, Гончаров, 59, Іваницький, 60, Морозов, 68, Ротко, 85
Вилучення: Поляков, 50 (повторне попередження)

Аутсайдер турніру давно чекав своїх очок. Здавалося, в матчі проти старожила чемпіонату на це марно сподіватися. У Первомайська в складі колишній гравець Ешторіла Ярчук, який свого часу яскраво заявляв про себе в Таврії і спробував сили в українській і португальській Прем’єр-Лігах, Кірєєв пройшов школу Дніпра, на професіональному рівні пограли ще Чоларія, Алієв, Севодняєв, Гончаров, Мізернюк… Але вже до перерви кияни завоювали перевагу й у підсумку її не віддали.

1:0 – Красіков вискочив на воротаря й встиг прокинути м’яч повз Полякова, перш ніж врізався в нього. Як тільки м’яч поцілив у стійку, рефері призначив пенальті. Тимур Велієв пробив у правий від голкіпера кут, і хоча Поляков чиркнув м’яча кінчиками перчаток, відбити не зміг.

2:0 – гості віддали м’яча в центрі поля, Красіков запустив горою подачу на Тимура Велієва, і коли захисник прокинув повз свого воротаря, форвард забивав уже в порожні ворота.

3:0 – Тимур Велієв з лівого краю вибіг на воротаря, той його збив ціною вилучення – довелося замінювати польового гравця на Чоларію. Тимур пенальті від Тимура відбив, зате Велієв був першим на добиванні.

4:0 – після передачі з глибини від Красікова Олег Кивало накрутив захисника і з лівої ноги метрів із 25-ти влучив під поперечину.

4:1 – буквально через хвилину кутовий від Севодняєва ударом головою замкнув Роман Мізернюк.

5:1 – Ілля Іваницький ще через хвилину забив сильним низовим ударом після передачі Шевчука.

5:2 – після довгої передачі Мізернюка від свого карного майданчика до чужого Федорченко скинув головою на Гончарова, і Владислав з правої ноги від лінії розстріляв ворота.

6:2 – воротар Коваленко вибив від своїх воріт, м’яч стукнувся об газон, і хоча гості сигналізували про положення поза грою, Єгор Морозов оббіг воротаря й закотив у порожні ворота.

Матч туру

Вікторія (Миколаївка) – ФК Кудрівка – 1:0 (0:0)
Гол: Чередниченко, 79

Вікторія: Зінченко, Михайлюк (Ретушняк, 82), Чередниченко, Яценко©, Цапій, Касьянов (В.Романенко, 90+3), Гранкін, Черніков (Без’язичний, 73), Кузьмін, Борисенко (Єременко, 90+3), Аржанов. Запасні: Зарубін, Акімов, Нелін. Головний тренер: Артем Радіонов.

Кудрівка: Татаренко, Д.Романенко (Кирин, 46), Даценко©, Руденко, Сердюк, Сираш (Полончак, 86), Порохня, Зубашівський (Круковець, 82; Зенченко, 90), Бондар, Кубенко (Кулик, 82), Грищенко. Запасні: Головань, Бабор. Головний тренер: Олександр Бабор.

13:00; 15.11.2020. Миколаївка. Стадіон “Вікторія”; поле 4; +3С
Суддя: Дубиківський Сергій (Київська)
Попередження: Д.Романенко, 7, Цапій, 45+1, Руденко, 60, Чередниченко, 68, Яценко, 78, Касьянов, 78, Бондар, 78, Кирин, 78

Гості прибули на Сумщину в статусі Чемпіонів Київської області 2020 року. Проте у господарів наразі список трофеїв значно більший: окрім усіх домашніх нагород, вони прямо зараз володіють званням Чемпіонів України серед аматорів, а в минулому сезоні ще й доходили до фіналу Кубка ААФУ. Тож не було сумнівів – це центральний матч туру, одне з найважливіших протистоянь серед усіх, що залишилися цього року.

І вже на початку зустрічі Вікторія накинулася на ворота дебютантів турніру. Воротар гостей Татаренко виграв у Чернікова чистий вихід один на один, потім потягнув складний дальній удар Гранкіна і ближній – від захисника Чередниченка. Особливо багато було від обох команд ударів із дальньої та середньої дистанції. І був резон їх виконувати – зволожений газон кожен рикошет і відскок робив удвічі небезпечнішим. От тільки виконання цього разу підводило навіть досвідчених майстрів – то неточно, то несильно…

Втім, були й гарно розіграні комбінації: кілька разів м’яч ледве не заносився в ворота. Особливо в цьому плані не щастило Аржанову та Чернікову. І чим ближче до завершення гри, тим небезпечнішим ставало положення лідера. Щоб зберегти перше місце, Вікторії треба було вигравати, а якщо атакувати й відкриватися – можна було наразитися на швидку атаку суперників. І дуже своєчасно господарі заробили на правому краю штрафний, Касьянов м’яко навісив, а Ігор Чередниченко, випередивши і одноклубника Михайлюка, і суперників, головою пробив у дальній кут – 1:0 на 79-й хвилині.

Закріпляти перевагу міг Без’язичний, але пробив лише поруч зі стійкою. А от ФК Кудрівка під кінець гри ледве не відігралася, але «джокери» не змогли довести атаку до логічного завершення (простріл Кирина перервав Чередниченко, а добивання від Кулика виявилося невдалим). Тож надважлива перемога Вікторії, яка утримує лідерство в флагманській Групі 2.

Герой матчу – Ігор Чередниченко (Вікторія)

Передовсім, аплодисменти досвідченому захиснику за гру біля своїх воріт – грізного бомбардира Грищенка вдалося перекрити, а більшість гострих атак не отримали завершення через перехоплення та блокування від Чередниченка. А біля чужих воріт Ігор традиційно небезпечний: показав активність ще до перерви, а наприкінці гри забив переможний м’яч.

Голи: Онйємаобі, 55 – Підлепич, 11, Місяйло, 31, 44

Каховка: Огаї, Щербина (Оджо, 46), Стеценко, Мамич, Горбачов, Феденков (Остапенко, 46), Комягін©, Тимофіїв (Косюк, 87), Добровольський (Кисельов, 87), Гайдаєнко, Онйємаобі. Запасні: Воронцов, Іванов, Гаврилюк. Головний тренер: Дмитро Кузнєцов.

Полтава: Попов, Лобойко (Собко, 58), Томенко, Чижов, Підлепич, Пономаренко (Абазов, 61), Карась, Горжуй, Куімов©, Місяйло, Кірпіченко (Даниленко, 64). Запасні: Тельнов, Зоря, Власенко, Червонцев. Головний тренер: Володимир Сисенко.

13:30; 14.11.2020. Каховка. Стадіон “Олімпійський”; поле 4; +8С
Суддя: Горбань Ігор (Одеса)
Попередження: Феденков, 41, Горжуй, 43, Собко, 82, Тимофіїв, 85, Мамич, 88, Гайдаєнко, 90+2, Стеценко, 90+5

Каховська команда максимально близько підібралася до трійки лідерів, її провідні гравці були в строю і в непоганій формі – не було жодних причин, чому СК Полтава мала очікувати легкої прогулянки під час виїзду на Херсонщину. Але вийшло так, що ще до перерви гості вели в рахунку з трьома голами переваги. Як це сталося? Ось так.

Уже в дебюті гості заробили кутовий від лівого прапорця, після подачі Місяйла м’яч тричі зрикошетив від своїх і чужих, аж поки на дальній стійці його не спіймав на ліву ногу Підлепич. Вадим сильним ударом із кута воротарського майданчика поцілив у ближній кут так сильно, що Огаї не зміг врятувати – 0:1 на 11-й хвилині. Через двадцять хвилин спрацювала у полтавців швидка атака. Карась у центрі поля майстерно оминув суперників і запустив на хід Місяйлу, тож Андрій з лінії карного майданчика запустив під поперечину – 0:2. А перед самою перервою Кірпіченко розігнав контратаку три в два. Підключивши праворуч Місяйла, він, можливо, чекав передачі в відповідь. І є імовірність, що сам Андрій прострілював, але м’яч від ноги Огаї все ж прошмигнув у ворота, тож Місяйло оформив дубль ударом з гострого кута – 0:3.

Для СК Каховка такий перебіг подій був шоком. Немало атакували господарі, але забити змогли вже тільки раз. Після прострілу зліва м’яч відскочив до Кінгслі Чігозьє Онйємаобі, який головою забив із близької відстані – 1:3. Це була 55-та хвилина, часу нібито не бракувало, проте рахунок більше не змінювався. Полтавська команда обходить каховську в таблиці й вривається в трійку найкращих.

Зірка (Кропивницький) – ФК Тростянець – 0:8 (0:2)
Голи: Богачов, 24, Гаврась, 29, 60, Чмирьов, 66, Ревін, 71, 83, Анцибор, 78, Сліпухін, 82

Зірка: Якименко, Грабенко (Постний, 46), Самсоненко (Кравченко, 73), Тонконоженко (Денисов, 73), Жако, Манастирний©, Жданович, Шаповал (Соловей, 68), Тилоха, Білан, Кияниця. Запасний: Коюда. Головний тренер: Самір Гасанов.

Тростянець: Овчаров, Шморгун, Сосєдко, Гудзь, Курило (Деревинський, 75), Стецюк© (Ревін, 65), Деряпа (Чмирьов, 46), Сліпухін, Богачов (Бужин, 55), Гаврась (Зимовець, 65), Мигаль (Анцибор, 46). Запасний: Дмитроченко. Головний тренер: Сергій Коритник.

13:00; 14.11.2020. Кропивницький. Стадіон “Зірка”; поле 4; +6С
Суддя: Гулін Олексій (Дніпро)
Попередження: Манастирний, 31, Богачов, 49, Гаврась, 61, Різниченко (адм.ЗК), 89
Вилучення: Манастирний, 88 (повторне попередження)

Шостої в сезоні розгромної поразки зазнала Зірка. Пропустила вісім м’ячів, що лише на один менше, ніж анти рекорд сезону, який двічі підтверджувала команда.

0:1 – після подачі кутового захисники вибили м’яча точно на Богачова, і Дмитро з лету правою ногою розстріляв ворота.

0:2 – навіс Курила з лівого флангу замкнув головою Максим Гаврась.

0:3 – перший удар після кутового Стецюка голкіпер потягнув, але першим на добиванні був Максим Гаврась.

0:4 – Владислав Чмирьов прорвався через правий край, розігрався з Ревіним і вискочив на воротаря – далі пробив з лівої в «шістку».

0:5 – Бужин і Ревін вдвох вискочили на воротаря, Микола відкотив правіше й Микита буквально заніс м’яча в ворота в падінні.

0:6 – Сосєдко запустив із центру поля довгу передачу на Андрія Анцибора, який прийняв на груди, прокинув захисника й технічно прокотив у дальній кут.

0:7 – Бужин закинув передачу в карний майданчик на Сліпухіна, Андрій оминув воротаря, який вискочив навперейми, й закотив м’яча в порожні ворота.

0:8 – після навісу Анцибора з правого флангу Микита Ревін прийняв м’яча й прокинув повз голкіпера в сітку.

ФК Суми – Кривбас-2 (Кривий Ріг) – 4:1 (1:0)
Голи: Чеглов, 14, 90+2, Ганжа, 58, Курдас, 69 – Прялкін, 84

Суми: Захарчук (Горох, 80), Курдас, В.Колесник, Б.Колесник, Зрібняк, Хорольський, Куценко© (Сайко, 72), Макаров, Ганжа (Скаржинський, 78), Чеглов, Танчик (Пааго, 68). Запасних не залишилося. Головний тренер: Сергій Страшненко.

Кривбас-2: Смородін, Карпець, Баштанник (Шкель, 72), Зубко, Прохоров, Литвин (Головніков, 78), Шаповаленко (Шубін, 56) (Педченко, 72), Прялкін, Лозний, Козленко© (Рульов, 72), Матко. Запасний: Бондарєв. Старший тренер: Сергій Мазур.

13:00; 14.11.2020. Суми. Стадіон “Авангард”; поле 3; +1С
Суддя: Орендочка Владислав (Полтава)
Попередження: не було

Резервна команда друголігового Кривбасу прибула в Суми якраз на новосілля. Відкривали після реновації місцевий стадіон «Авангард». Команда господарів, яка йде в групі лідерів, хотіла обов’язково відзначити перший матч на оновленій арені перемогою. Уже в дебюті зовсім поруч із воротами пробивали Ганжа та Куценко, а невдовзі перехоплення на чужій половині поля дозволило відкрити рахунок. Куценко дав розрізну передачу на Чеглова, і Максим чітко пробив повз воротаря – 1:0 на 14-й хвилині.

Ще до перерви суперники обмінялися низкою ударів, причому, бувало небезпечно і біля одних, і біля інших воріт, а в одному з епізодів сумчани навіть апелювали, що, мовляв, голкіпер гостей впустив м’яча за лінію. Але подвоїти рахунок вдалося вже після перерви. Танчик запустив через лівий край Чеглова, той сам пробити не зміг, зате відпасував у центр, звідки з набігу й розстріляв ворота Максим Ганжа – 2:0.

Третій гол відбувся після штрафного, заробленого Чегловим біля правої бічної лінії. Подачу Куценка ударом головою з рикошетом від стійки замкнув Руслан Курдас – 3:0. І хоча через 15 хвилин криворіжці один гол відіграли (після довгого пасу Прохорова Олександр Прялкін прокинув на прийомі воротаря та не промахнувся по порожніх воротах – 3:1), останнє слово було за сумчанами. Хорольський лонгболлом із глибини запустив через лівий фланг Чеглова, і Максим з кута воротарського пробив повз Смородіна в дальній кут – 4:1. Все ясно з героєм матчу під час прем’єри стадіону «Авангард».

Металург-2 (Запоріжжя) – СК Дніпро-1-Борисфен (Дніпро) – 4:0 (2:0)
Голи: Близнюк, 6, Приймаченко, 37, Нестеренко, 81, 90+1
Незабитий пенальті: Кораблін (М2), 60

Металург-2: Байда, Страдс (Хамаха, 89), Даглас, Владимиров, Бойко (Новиков, 86), Кузьмович, Нестеренко, Близнюк© (Товстоног, 89), Бадецький, Кораблін (Проскура, 86), Приймаченко (Каторкін, 86). Запасний: Осадчук. Старший тренер: В’ячеслав Тропін.

Дніпро-1-Борисфен: Деркунський (Тарасенко, 46), Федорченко (Черняєв, 58), Волошин, Жарко, Базаров, Суліашвілі, Ігнатенко, Буков, Макаров©, Омелян, Хрущ. Запасні: Редванський, Лазуткін. Старший тренер: Микола Федоренко.

13:00; 14.11.2020. Запоріжжя. Стадіон НТБ “Металург”; поле 4; +7С
Суддя: Титаренко Вадим (Олександрія)
Попередження: Омелян, 16, Буков, 37, Жарко, 40, Базаров, 45, Федорченко, 51, Макаров, 59, Тарасенко, 59, Хрущ, 64, Суліашвілі, 71, Ігнатенко, 85, Проскура, 86
Вилучення: Базаров, 73 (повторне попередження)

Надзвичайно напруженим стало протистояння двох юнацьких команд, чого вартий хіба той факт, що були в грі чотири голи, нереалізований пенальті, вилучення та 11 жовтих карток, 10 із яких – гостям.

1:0 – Володимир Близнюк уже в дебюті головою замкнув подачу Бадецького з правого флангу.

2:0 – після удару Близнюка-молодшого м’яч зрикошетив до Приймаченка, тож Данило пробив повз воротаря з близької відстані.

3:0 – Ігнатенко віддав поперечну передачу вздовж свого карного майданчика, її перервав Іван Нестеренко, сильним ударом повз поперечину довівши рахунок до розгромного. Це був гол запоріжців уже в більшості.

4:0 – Кузьмович вирвався в контратаку й із лівого флангу відпасував у центр – на Нестеренка. Іван спокійно реалізував вихід один на один з воротарем низовим ударом.

Матч туру

Мотор (Запоріжжя) – ФК Вовчанськ – 0:1 (0:0)
Гол: Анвулі, 82

Мотор: Вічний, Гапончук, Пєсков©, Місюра, Бандурін, Плахтир, Калиничев, Ломака, Рахмуні (Крук, 69), Довбиш, Мелі. Запасні: Теленков, Гецко, Решетов, Кардаш, Мацюта, Павелько. Головний тренер: Анатолій Чанцев.

Вовчанськ: Белименко, Єрмошенко (Тарасенко, 90+4), Радченко, Покосенко, Тарадуда, Чепіга, Іванченко© (Ньємб, 63), Коваленко, Мряченко (Джаухар, 80), Батусов (Суханинський, 69), Анвулі (Галушка, 88). Запасний: Мизюк. Головний тренер: Андрій Березовчук.

13:00; 15.11.2020. Запоріжжя. Стадіон СК “Мотор-Січ”; поле 4; +3С
Суддя: Євтухов Дмитро (Дніпро)
Попередження: Плахтир, 48, Іванченко, 57, Тарадуда, 63, Ломака, 74, Ньємб, 79, Бандурін, 86

Надважливий матч відбувався в Запоріжжі: або Мотор вигравав, повертав інтригу в лідерське питання й виходив, з великою долею імовірності, на третє місце, або Вовчанськ ще більше закріплювався б на першому місці. Господарі грали без Порубльова, Шитова та ще кількох важливих гравців, що ослаблювало центральну вісь. А от гостям не могли допомогти воротар Леонідов, опорник Костюк, плеймейкер Волга, форвард Якименко та відразу кілька молодих гравців.

«Вовки» почали досить активно, не випускали запоріжців зі своєї половини, так що інколи навіть перші передачі захисників потрапляли в гущину й призводили до контратак. На зручне закидання реагував Анвулі, але до м’яча не дотягнувся. А от Коваленко був першим після скидки, але не влучив у ворота з меж карного майданчика Єгор. Ще в одному моменті, коли гості перехопили вибитий воротарем м’яч, захисник Місюра зумів не випустити Анвулі один на один із Вічним.

У свою чергу, масована оборона гостей не давала розбігтися провідному бомбардиру Мотору – Мелі. Тож до перерви найкращий шанс запоріжців забити – це перспективний штрафний, але коли кілька моторівців пробігли повз м’яча, Плахтир пробив повз воріт. Після перерви він же, а також Ломака з Довбишем, намагалися пробивати з-за меж карного майданчика, якщо вже не вдавалося вриватися в його межі. Це також не приносило успіх.

А от «вовки» провели відразу кілька модельних атак із передачами з флангу в центр у розрахунку на спритність Анвулі. І це спрацювало. Єрмошенко продерся через правий край і навісив по середній висоті, так що Мішель Ікем Анвулі правою ногою підступно пробив під поперечину з-під захисника – 0:1 на 82-й хвилині. Останні хвилини Мотор провів у нескінченних атаках. І був шанс обігратися, але Довбиш, прокинувши воротаря, просто за інерцією зачепився й не зміг закотити м’яча в ближній кут – не вистачало простору та рівноваги. Тож надважлива перемога для ФК Вовчанськ. Лідер закріпився на першому місці, запорізька команда покинула трійку найкращих.

Герой матчу – Мішель Ікем Анвулі (ФК Вовчанськ)

Весь матч чекав на свій шанс – і дочекався. Постійно відкривався на флангові передачі, нерідко вислизав із-під опіки суперників. І саме гол такої типології вирішив долю матчу. Як цікаво виходить: Анвулі лідирує в перегонах найкращих бомбардирів, Єрмошенко, який віддав йому гольову передачу – найкращих асистентів.

* * *

Матч Легіонер – Скорук відбудеться 9 грудня (середа).

До кінця року заплановані:
18.11 (середа)            ОДЕК – Карпати  (14:00, Оржів, стадіон «ОДЕК-Україна»)