Перша ліга. Нива всьоме поспіль програє

Гірник в гостях справився с Нивою, google.com
Тернопільська Нива програла криворізькому Гірняку в матчі 14-го туру першої ліги.

Тернопільська Нива після шести поспіль поразок серйозно підійшла до гри з криворізьким Гірником. Однак клас суперника таки дався взнаки. Фактично одна серйозна помилка господарів поля вирішила долю матчу не на їх користь.

Активніше зустріч розпочали гості. В одній з перший атак оборонець Ниви Тарас Петрівський зняв м’яча з голови атакувального гравця Гірника. Одразу після кутового Єгор Попович вибив м’яча кулаком, ліквідовуючи небезпеку. Господарі на це відповіли гострим навісом Романа Кухарського. У кучі малій найкраще зорієнтувався Володимир Баєнко, який і вибив м’яча на кутовий. В наступній атаці тернополян вже воротар гостей Геннадій Ганєв граючи, як останній захисник, вибивав м’яча з-під ніг Кухарського. Гол у матчі стався доволі несподівано. Центральний оборонець Тарас Дурай посковзнувся і м’яча на правому краю нападу підхопив Ярослав Ямполь. Протягнувши смугастого метрів з 15-ть, криворіжець зробив зрячу передачу на Сергія Нудного, який і «розстріляв» з близької відстані Єгора Поповича (0:1).

Небажаючи миритися з таким станом справ тернополяни великими силами пішли вперед. Спершу з їх боку було зароблено кілька кутовий, після одного з яких небезпечного пробивав Тарас Дурай, але в рамку не влучив. А як не забив Віктор Яневич метрів з шести, напевне і сам захисник пояснити не може. Так в атаках Ниви і завершувався перший тайм. Зокрема, Кухарський з середньої відстані пробив не точно, Гудима ціляв влучно, але прямо в руки Ганєву, а у Яневича м’яч просто звалився з ноги ,коли той перебував на ударній позиції…

Отримавши в перерві серйозної прочуханки, тернополяни в другому таймі без розвідки пішли в наступ. І вже на першій хвилині воротареві Гірника Геннадію Ганєву довелося серйозно попітніти, коли той ліквідовував гострий навіс Романа Гудака. Криворізьці не збиралися відсиджуватися в обороні, в зворотній атаці лише трішки не вистачило Олегу Луценку, що замкнути передачу з лівого краю. Так, практично весь другий тайм суперники відповідали атакою на атаку. Дещиці забракло В’ячеславу Рябову, щоб поцілити в рамку потужним ударом метрів з 20-ти. Натомість на хороший простріл Жицького ніхто з тернополян не пішов. А удар головою Артема Сітала після стандарту в рамку не поцілив. І цій перестрілці гострими моментами просто зобов’язаний був реалізовувати вихід віч-на-віч Богдан Боровський. Але в дуелі півзахисника гостей і воротаря господарів переміг Єгор Попович.

У завершальні десятихвилинці гравці Ниви спробували піти ва-банк, навіть у напад відправили центрального оборонця Тараса Дурая, однак надійна гра оборонців Гірника та впевненість у діях кіпера звела нанівець всі спроби тернополян відігратися.