Тернопіль мінімально переграє Динамо-2

Матч ФК Тернопіль – Динамо-2 завершився з мінімальним рахунком на користь господарів поля – 1:0.

У першому матчі другого кола між ФК Тернопіль та київський Динамо-2 обидві команди показали атакувальний футбол, який, на жаль, побачило обмаль глядачів. Як це бувало в усіх попередніх поєдинках між цими командами, матч завершився з мінімальним рахунком на користь господарів поля – 1:0.

До матчу тренери команд зіштовхнулися в певними кадровими проблемами. Через дискваліфікацію не зміг зіграти проти киян півзахисник ФК Тернопіль Ігор Сороцький, котрий в останніх матчах набрав хорошу форму (відзначився в останньому матчі першої ліги та студентському чемпіонаті). Також по хворобі не грав тернопільський захисник Олександр Музика, якого останнім часом постійно переслідують травми. У гостей через перебір карток Вадим Євтушенко не зміг скористатися послугами двох гравців основного складу – захисника Антона Браткова та півзахисника Ахлідіна Ісраілова. Загалом, як показала гра, втрати не виявилися настільки вагомими для обох колективів.

Перший п’ять хвилин команди придивлялися один до одного. У цей час запам’яталося боляче зіткнення головами, після якого Ігорю Курило медичний персонал ФК Тернопіль надавав певний час допомогу. Перший удар по воротах завдали господарі. Після подачі з правого флангу Романа Гаврилюка лівий півзахисник Артур Дорі виграв повітря, але м’яч після його удару пройшов повз стійку. За хвилин десять право на перспективний штрафний отримали тернополяни. Але Віталій Богданов пробив дуже не точно. По-справжньому небезпечний момент біля воріт Динамо-2 виник після вкидання ауту від Андрія Дубчака. Василь Чорний виграв підбір та завдав удару з гострого кута – м’яч практично з порожніх воріт виніс Зураб Очігава. Ще один небезпечний штрафний пробивав Роман Гаврилюк – воротар Динамо-2 Дмитро Фастов перевів м’яча за бокову лінію. Натомість Юрій Соколовський, до якого відскочив м’яч після подачі кутового, не зумів як слід потрапити по м’ячу, і ще одну нагоду було втрачено. Кияни відповідали зрідка, але теж небезпечно. Зокрема, після підбору під поперечину пробив киянин Дмитро Жиков, але в рамку не поцілив. Після такої перестрілки стався гол. Кияни подавали кутовий. Ігор Курило у підкаті видряпав м’яча та протягнув його метрів 20-ть. Суперник зумів відібрати м’яча, але Курило поборовся до кінця, змусив опонента втратити смугастого, якого в дві передачі доставили до Степана Клекота. Оборонця ФК Тернопіль скосили в карній зоні. До м’яча підійшов штатний пенальтист муніципалів Сергій Атласюк. Однак пробив по центру, київський воротар зреагував, але м’яч від рук кіпера по-зрадницьки закотився у ворота (1:0). Практично одразу тернополяни мали шанс збільшити перевагу. Віталій Богданов, який у цьому матчі грав у лінії атаки, розрізною передачею вивів на побачення з воротарем Юрія Соколовського, але той пробив низом не сильно і м’яч став легкою здобиччю кіпера. А в компенсований до першого тайму час суперники відповіли ударом на удар. «Смачно» до м’яча приклався киянин Павло Полегенько, але його постріл з лінії штрафного майданчика пройшов вище поперечини. Тернополяни ж відповіли «гарматою» Романа Гаврилюка. На щастя для гостей, м’яч з «дев’ятки» витягнув Дмитро Фастов.

За перших десять хвилин другого тайму моментів не було, суперники вели силову боротьбу за центр поля. І лише на 56 хвилині кияни організували швидку контратаку правим краєм. Павло Полегенько увійшов у карну зону і пробив. М’яч знайшов руку тернопільського захисника Ігоря Курила. Гості апелювали до арбітра, але той виявився непохитним, не призначивши пенальті. Майже одразу ледь не «напоров» кіпер ФК Тернопіль Сергій Чернобай, коли почав обігравати нападника Динамо-2 Олега Маїка. На щастя для господарів форвард гостей не пішов до кінця і не скористався слушною нагодою. Тернополяни відповіли ще гостріше. Віталій Богданов підстеріг київських оборонців і вийшов сам на воротаря. Однак, намагаючись перекинути м’яча через кіпера, зробив це невдало, не підняв м’яча і той потрапив прямо в руки Фастову. Далі господарі подали три поспіль кутових, другий з яких був дуже небезпечний, коли м’яч прокотився по лінії воротарського майданчика. Однак ніхто з трьох тернопільських атакувальних гравців не переправив смугастого у ворота.

Настирні гості ніяк не хотіли програвати, а тому постійно йшли вперед. Після однієї з подач кутового Дмитром Жиколом, з вбивчої позиції пробивав головою Зураб Очігава, але зовсім трішки не поцілив у рамку. Майже одразу з-під Андрія Дубчака стріляв Євген Трояновський. Цього разу надійно зіграв, вибравши правильну позицію тернопільський страж воріт. Господарі були не настільки хвацькими. З їх боку було два точних удари з далекої відстані (Курило зі штрафного і Богданов з гри), які не стали проблематичними для Дмитра Фасова. Натомість на останній хвилині основного часу з фан-сектору гостей були запалені димові шашки. Поле накрило густим димом. Під нього кияни створили два супермоменти. Спершу Олександр Головко після штрафного пробив вище воріт, а Зураб Очігава замикав подачу з кутового – Чернобай на місці. Так, у обопільних атаках і завершився цей цікавий та безкомпромісний матч….

ФК Тернопіль — Динамо-2 (Київ) 1:0
Гол: С. Атласюк (32, з пен.)