Склад груп та календар чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2016 р.
Група 1
МФК Житомир
Гірник (Соснівка Львівської обл.)
ФК Луцьк (Волинська обл.)
ФК Малинськ (Рівненська обл.)
І тур
- 23.04 (субота) МФК Житомир – ФК Малинськ
- 24.04 (неділя) Гірник – ФК Луцьк
ІІ тур
- 30.04 (субота) ФК Малинськ – ФК Луцьк
- 30.04 (субота) МФК Житомир – Гірник
ІІІ тур
- 8.05 (неділя) Гірник – ФК Малинськ
- 8.05 (неділя) ФК Луцьк – МФК Житомир
IV тур
- 21.05 (субота) ФК Малинськ – ФК Житомир
- 22.05 (неділя) ФК Луцьк – Гірник
V тур
- 29.05 (неділя) ФК Луцьк – ФК Малинськ
- 29.05 (неділя) Гірник – МФК Житомир
VI тур
- 4.06 (субота) ФК Малинськ – Гірник
- 4.06 (субота) МФК Житомир – ФК Луцьк
14(15).05 – резервний день
Група 2
Поділля (Хмельницький)
Нива-В (Вінниця)
ОДЕК (Оржів Рівненської обл.)
ФК Волока (Чернівецька обл.)
І тур
1. 23.04 (субота) «Поділля» – ФК «Волока»
2. 24.04 (неділя) «Нива-В» – «ОДЕК»
ІІ тур
3. 14.05 (субота) ФК «Волока» – «ОДЕК» – резервний день
4. 30.04 (субота) «Поділля» – «Нива-В»
ІІІ тур
5. 7.05 (субота) «Нива-В» – ФК «Волока»
6. 8.05 (неділя) «ОДЕК» – «Поділля»
IV тур
7. 21.05 (субота) ФК «Волока» – «Поділля»
8. 22.05 (неділя) «ОДЕК» – «Нива-В»
V тур
9. 29.05 (неділя) «ОДЕК» – ФК «Волока»
10. 28.05 (субота) «Нива-В» – «Поділля»
VI тур
11. 4.06 (субота) ФК «Волока» – «Нива-В»
12. 4.06 (субота) «Поділля» – «ОДЕК»
14(15).05 – резервний день
Група 3
Тепловик (Івано-Франківськ)
ФК Вінниця
Нива (Тернопіль)
Агробізнес (Волочиськ Хмельницької обл.)
І тур
- 17.04 (неділя) Тепловик – Агробізнес
- 14.05 (субота) ФК Вінниця – Нива
ІІ тур
- 23.04 (субота) Агробізнес – Нива
- 24.04 (неділя) Тепловик – ФК Вінниця
ІІІ тур
- 30.04 (субота) ФК Вінниця – Агробізнес
- 30.04 (субота) Нива – Тепловик
IV тур
- 7.05 (субота) Агробізнес – Тепловик
- 7.05 (субота) Нива – ФК Вінниця
V тур
- 21.05 (субота) Нива – Агробізнес
- 21.05 (субота) ФК Вінниця – Тепловик
VІ тур
- 28.05 (субота) Агробізнес – ФК Вінниця
- 28.05 (неділя) Тепловик – Нива
14(15).05 – резервний день
Група 4
Чайка (Петропавлівська Борщагівка Київської обл.)
Єдність (Плиски Чернігівської обл.)
Суднобудівник (Миколаїв)
Жемчужина (Одеса)
І тур
- 16.04 (субота) Чайка – Жемчужина
- 14.05 (субота) Єдність – Суднобудівник
ІІ тур
3. 30.04 (субота) «Жемчужина» – «Суднобудівник»
4. 30.04 (субота) «Чайка» – «Єдність»
ІІІ тур
5. 24.04 (неділя) «Єдність» – «Жемчужина»
6. 23.04 (субота) «Суднобудівник» – «Чайка»
IV тур
- 7.05 (субота) Жемчужина – Чайка
- 7.05 (субота) Суднобудівник – Єдність
V тур
- 21.05 (субота) Суднобудівник – Жемчужина
- 21.05 (субота) Єдність – Чайка
VI тур
- 28.05 (субота) Жемчужина – Єдність
- 28.05 (субота) Чайка – Суднобудівник
14(15).05 – резервний день
Група 5
Інгулець-2 (Петрове Кіровоградської обл.)
Авангард (Каховка Херсонської обл.)
ФК Врадіївка (Миколаївська обл.)
Таврія-Скіф (Роздол Запорізької обл.)
І тур
- 16.04 (субота) Інгулець-2 – Таврія-Скіф
- 16.04 (субота) Авангард – ФК Врадіївка
ІІ тур
- 23.04 (субота) Таврія-Скіф – ФК Врадіївка
- 23.04 (субота) Інгулець-2 – Авангард
ІІІ тур
- 30.04 (субота) Авангард – Таврія-Скіф
- 30.04 (субота) ФК Врадіївка – Інгулець-2
IV тур
- 7.05 (субота) Таврія-Скіф – Інгулець-2
- 7.05 (субота) ФК Врадіївка – Авангард
V тур
- 21.05 (субота) ФК Врадіївка – Таврія-Скіф
- 21.05 (субота) Авангард – Інгулець-2
VI тур
- 28.05 (субота) Таврія-Скіф – Авангард
- 28.05 (субота) Інгулець-2 – ФК Врадіївка
14(15).05 – резервний день
Група 6
Кривбас (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.)
Балкани (Зоря Одеської обл.)
Колос (Хлібодарівка Херсонської обл.)
Металург (Запоріжжя)
І тур
- 14.05 (субота) Кривбас – Металург
- 16.04 (субота) Колос – Балкани
ІІ тур
- 23.04 (субота) Металург – Колос
- 23.04 (субота) Кривбас – Балкани
ІІІ тур
- 30.04 (субота) Балкани – Металург
- 30.04 (субота) Колос – Кривбас
IV тур
- 7.05 (субота) Металург – Кривбас
- 7.05 (субота) Балкани – Колос
V тур
- 21.05 (субота) Колос – Металург
- 21.05 (субота) Балкани – Кривбас
VI тур
- 28.05 (субота) Металург – Балкани
- 28.05 (субота) Кривбас – Колос
14(15).05 – резервний день
Як повідомляє Комісія з проведення змагань ААФУ, матчі останнього туру повинні розпочинатися одночасно о 18.00 год. До фінального етапу (1/4 фіналу плей-офф) виходять 8 команд: 6 переможців груп та 2 кращі команди за турнірними показниками з тих, що посядуть другі місця у групах.
Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.
Источник: Sportarena.com