Sportarena

«Вам по**й на нас, нам — не по**й на Карпати»

Уболівальники львівських Карпат на високих тонах поспілкувалися з гравцями та тренерським штабом клубу після програного матчу Полтаві (1:2) в рамках 1/8 фіналу Кубка України.

"Вам по**й на нас, нам - не по**й на Карпати" - Чемпионат Украины

фото О.Мандзія, Sport Arena

Ще під час гри фанати львівських Карпат, яких у Полтаву приїхала приблизно сотня, не приховували розчарування від гри команди, імітуючи власний заряд: «Чудова гра, немає слів. Карпати Львів, Карпати Львів». Тільки замість слова «чудова» уболівальники застосовували куди більш емоційно забарвлене слово «ху**ва».

Усе своє невдоволення, втім, фанати висловили уже після фінального свистка, коли гравці Карпат підійшли на традиційну подяку своїм прихильникам. Уболівальники не підбирали слів, критикували футболістів та «дякували» їм за чудову гру. У той ж час гравці Левів стояли мовчки, просто вислуховуючи своїх уболівальників.

[twshare src=’

‘]

Серед іншого фанати звинувачували футболістів у байдужості до них та Карпат: «Пацани, то просто п**да. Кубок — то була хоч якась ціль. Єдина ціль! Вам по**й на нас, ми то і так прекрасно знаємо, але нам не по**й на Карпати». Фанати вимагали рандеву з Андрієм Тлумаком, який не підійшов разом з усіма іншими гравцями.

Коли ж колишній лідер, а тепер тренер Левів прийшов до вболівальників, то між ним та окремими фанами відбулася серйозна перепалка. Андрія запитали, чи може він налаштувати команду на гру, на що той відповів негативно. Тоді один з фанів послав Тлумака.

Окрім того, фанати звинувачували гравців у недостатній мотивації та втраченому сезоні. Уболівальники казали, що вони проїхали майже 1000 кілометрів у будній день не заради тієї ганьби, яку побачили. «Ми їхали у те село Кропивницький минулого року і про**али, тепер приїхали у інше село — а результат той самий».

Гаряча дискусія тривала близько 10 хвилин, після чого гравці пообіцяли щось змінити та пішли в сторону роздягальні. Фанати, попри усю свою злість та незадоволення, провели футболістів оплесками та типовим зарядом, пообіцявши, що вони підтримуватимуть команду й надалі, проте хочуть побачити зміни.

Про необхідність змін говорив й головний тренер Олег Дулуб, який на післяматчевій прес-конференції стверджував, що розумію вимоги фанатів, адже вони, як справжні прихильники, хочуть бачити, як команда перемагає.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena