Світоліна вилетіла з Australian Open, програвши в чвертьфіналі Осаці

...

Без шансів.

Свитолина поражение теннис
Еліна Світоліна програла в чвертьфіналі, Getty Images

Стрибнути вище голови не вдалося. Еліна Світоліна, яка вилетіла в Мельбурні минулого року в чвертьфіналі, знову покидає турнір після цієї стадії змагань.

У чвертьфіналі на Еліну чекала переможниця US Open-2018, Наомі Осака. Японка важко входить в гру на старті сезону, завдяки чому суперниці краще виглядають в першому сеті. У цьому матчі навіть така міні-перевага Світоліної не зіграла на її користь: Осака першою зробила брейк, при рахунку 3:2. Еліна моментально відповіла своїм брейком, але втримати до кінця сету подачу їй більше не вдалося — українка ще двічі програла подачу, японка відповіла одним програшем, як наслідок 6:4.

Кидалася в очі агресивність та впевненість Осаки, за перший сет у неї 17 віннерів (проти 3 від Еліни) та 19 невимушених помилок (проти 7). У другій партії японці вдалося підрівняти свою статистику: 14 віннерів, 6 невимушених. У Світоліної не залишилося шансів.

Українка попросила медичний тайм-аут при рахунку 0:3, а після гри сказала, що увесь турнір грала через біль та не змогла проявити себе на 100%. Цього разу тайм-аут не повернув Світоліну в гру: при рахунку 0:4 вона не реалізувала єдиний брейк-поїнтів в сеті, зрештою, взяла лише один гейм на своїй подачі, 1:6.

Еліна Світоліна не змогла зіграти в свій теніс на фоні напору від Наомі Осаки, яка задавила українку в кожному з двох сетів. Світоліна не стане першою ракеткою світу після цього турніру і залишиться в районі 6-7 місця. Наомі Осака покращила шанси на статус першої ракетки світу.

Australian Open. Чвертьфінал

Наомі Осака (Японія, 4) — Еліна Світоліна (Україна, 6) 2:0 (6:4, 6:1)
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
445
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?