УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Багатскіс після перемоги над Капфенбергом: «Є ситуації, які мене не влаштовують, будемо щось змінювати»

...

Коуч має не так багато часу до першої гри против Бургосу в ЛЧ.

Багатскіс після перемоги над Капфенбергом: «Є ситуації, які мене не влаштовують, будемо щось змінювати»
Айнарс Багатскис, fbu.ua

Головний тренер Київ-Баскету Айнарс Багатскіс прокоментував перемогу в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів ФІБА над австрійським Капфенбергом (73:63). За його словами, команда часто помилялася у нападі.

«Головне в усій цій нашій пригоді на ім’я «кваліфікація Ліги чемпіонів» це те – що ми перемогли. Відразу зазначу – отримуєш велику насолоду, коли граєш у залі, де тебе підтримують. Зал живе, зал переживає, ти приносиш людям радість і після гри ця думка мене зігріває. А по грі? Як і очікувалося, було важко, досвідчена команда, використовувала найменшу можливість, аби пригальмувати наш темп», — цитує Багатскіса офіційний сайт Київ-Баскету.

«У австрійців команда можливо більш зіграна і досвідчена, американці у нас грали вперше. На перший погляд здається, що австрійці тільки у футбол вміють грати, але це не так, як ви бачите. Ми у процесі становлення. І моментами, я хочу сказати, ми грали вау! А моментами я гравцям говорив – що ви робите? У нас нема стабільності прийняття вірних якісних рішень, коли це треба».

«Не маю по цій грі великих претензій до захисту. Але у нападі були безглузді рішення, поспішні кидки. Хтось намагався лобом повз стіну пройти. Австрійці одразу отримали перевагу, екстра ситуації і користалися ними. Так робити не можна. Якщо ми хочемо бути не тільки агресивними, не тільки швидкими, а якщо ми хочемо ще й бути розумною командою, треба контролювати свої емоції і приймати правильні рішення у кожній ситуації».

«Будуть зміни 100%, через пару днів. Є ситуації, які тренера не влаштовують, будемо щось змінювати. Якщо ми хочемо добре пройти увесь сезон, ми не можемо грати 4-5, навіть 6-ма гравцями. Нам треба використовувати 10 гравців, а сьогодні грали 9 гравців. Я не хочу, щоб гравці грали більше 25 хвилин, сьогодні три гравця отримали +27. Це нормально. І сьогодні грали 9 гравців, і це теж нНараормально. Є різні ситуації, і хлопці добре тренуються, практично без вихідних. Я стараюсь робити так,щоб ті, хто грає, інколи і відпочивали. Аналізуємо ситуацію і я сподіваюся, будемо використовувати молодих гравців».

Також тренер дав оцінку наступному супернику команди вже в рамках фіналу кваліфікації — іспанського Бургосу. Латвієць підтвердив, що це дуже важка команда.

«Чотири дні тому вони обіграли Валенсію на виїзді. Зал на 18 тисяч глядачів. Якщо я не помиляюся, там два американця, кілька бразильців, аргентинців, парочка іспанців. Я вже говорив з деякими іспанськими тренерами: готуватися треба до того, що це буде великий, живий зал. Ці ігри також будуть нам корисні в гарному смислі. Ми відчули, що можемо грати у гарний фізичний баскетбол. Ці ігри показали нам, що ми маємо доволі гарну нервову систему. І сьогодні це теж було видно. Австрійці вийшли вперед. А ми виконували свою роботу, спокійно, не смикаючись. Грати з іспанцями буде важко. Але те, що нам протистоятиме гарна команда – це 100%. Якщо не помиляюся, вони жодної контрольної гри не програли в Іспанії».

Наразі вже відкритий продаж квитків на гру з Бургосом у Києві, яка відбудеться 26 вересня і розпочнеться о 19:00. Матч-відповідь пройде в Іспанії 29 вересня. В разі перемоги у протистоянні Київ-Баскет гратиме у групі Ліги чемпіонів ФІБА.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
10 декабря, 19:41
725
10 декабря, 19:41
09 декабря, 13:35
409
09 декабря, 13:35
18 ноября, 14:49
357
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?