Багатскіс після поразки від Бургосу: «Чим вони нас здивували? Нічим! Ми їх здивували більше»

...

Кияни програли лише в 3 очки.

Багатскіс після поразки від Бургосу: «Чим вони нас здивували? Нічим! Ми їх здивували більше»

Айнарс Багатскис, kyiv-basket.com.ua

Головний тренер Київ-Баскету Айнарс Багатскіс прокоментував поразку від іспанського Бургосу (83:86) в фіналі кваліфікації Ліги чемпіонів. За словами латвійця, Бургос намагався здолати його команду на досвіді.

«Важко бути задоволеним після гри, яку ти програв. Хоч ми і грали проти дуже талановитої і дуже досвідченої команди. Щоб грати на рівних з нею, потрібно мати стовідсоткову самовіддачу, виконання того, що планували. А по-друге, постійність цього виконання. Досвідчені команди тим і відрізняються від інших, що вони терпляче грають у свій баскетбол, вичікують моменту, коли ти, суперник, їм щось даси і вони одразу ж це використовують. Я відверто сказав своїм хлопцям: чим вони нас здивували? – Нічим! Ми їх здивували більше», — цитує Багатскіса офіційний сайт Київ-Баскету.

«Ми часто грали п’ятіркою великих, багато мінялися і найголовніше – з того, що ми грали, ми витягли позитив для себе.  Здавалося, що ми можемо переломити хід матчу, вийти вперед, виграти гру. І навіть коли програвали -14, все одно відшукали резерв зламати такий сценарій. І могла бути нічия. Одним словом – це досвід».

«Вони не здивували, грали по ситуації і оскільки були значно більш досвідченими, знали – як використати те, що ми їм дали. Вони набрали 86 очок, при цьому 11 – після триочкових. А у минулій грі здійснили 12 трочкових. Прикро, що частина цих триочкових була реалізована, хоч ми досконально знали, як воно буде, але це частина гри, досвід».

«Ми виглядали у цій грі солідно. І це тільки початок нашого шляху. На мою думку, команда має грати у той баскетбол, в який повинна грати – це десь січень-лютий. Тоді вже нема жодних виправдань. Звісно, є певні зриви, спади – американські гірки протягом сезону, виходячи з ігор, їхнього драматизма, але стабільність проявляється з часом».

В першому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів команда Багатскіса перемогла у двоматчевому протистоянні австрійський Капфенберг.

Гра-відповідь проти Бургосу відбудеться в неділю, 29 вересня, в Іспанії. Початок гри о 19:00 за київським часом.


Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?