Багатскіс: «Збірній доведеться покладатися на гравців з Суперліги»

...

Вже в лютому збірна Україні стартує у відборі до Євробаскета.

Багатскіс: «Збірній доведеться покладатися на гравців з Суперліги»

Айнарс Багатскіс, fbu.ua

Головний тренер баскетбольної збірної України Айнарс Багатскіс розповів про кадрову ситуацію в збірній України напереродні стартових матчів відбору до Євробаскета-2021.

Багатскіс зазначає, що на перші ролі в головній команді країни повинні будуть виходити представники клубів української Суперліги.

«Багатьох з тих гравців, яких ми планували на перші ролі в збірній, не буде. В основному нам доведеться покластися на хлопців, які виступають в Суперлізі. Багатообіцяюче виглядає наша передня лінія, всі наші кращі гравці бажають допомогти збірній і, можливо, навіть будуть якісь сюрпризи. Але фундамент команди буде складено з гравців Суперліги і мені, як і вам, думаю, буде цікаво на цю команду подивитися», — цитує Багатскіса сайт Федерації баскетболу України.

«Можливо, на перші три дні в Києві ми запросимо трохи більше гравців, ніж планували, адже зараз чотири баскетболісти, яких ми бачимо основними, під питанням. Тож мені хочеться подивитися, як виглядають гравці, коли кращі грають проти кращих».

«Хто точно приїде з-за кордону? Бобров. Менеджер збірної в безперервному процесі комунікації з гравцями. Що стосується ситуації з Пустовим, то мені складно судити. Щоб гравець був в ігровому тонусі, без ігрової практики ніяк. Але я знаю Артема і знаю про його бажання грати за збірну. Головне, що він позитивно налаштований і розуміє ситуацію. Навіть за наявності такої кількості зірок в Барселоні, я вважаю, що він міг отримати ігровий час, як мінімум, в іспанській лізі».

«Дніпро зараз — лідер чемпіонату, і багато в чому це завдяки тому, що добре грають і Фесенко, і Корнієнко. Але знову таки, якщо більше «так, ніж ні» щодо приїзду того ж Геруна, то я вважаю, що ми не повинні викликати інших гравців в команду просто заради викликуУ мене є одна вимога до гравців, які в збірній — вони повинні бути такими ж професіоналами, як і в клубах, тільки без грошей».

Україна розпочне відбірковий турнір Євробаскета-2021 виїзним матчем проти Австрії (20 лютого) та домашнім проти Угорщини (23 лютого). Останніх підопічні Багатскіса приймуть у Запоріжжі.

Латвієць очолив збірну влітку минулого року, змінивши на посаді попереднього коуча Євгена Мурзіна.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?