УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

Алекс Лень та генеральний менеджер Атланти — про перезапуск кар’єри українця в НБА
...

Алекс Лень, Getty Images
Короткий переказ великого матеріалу про Алекса та його півроку в Атланті.

Український баскетболіст Алекс Лень проводить свій шостий сезон в НБА. Його вибрав Фінікс на драфті-2013 п’ятим піком, але Алекс не зміг показати свого максимуму в складі Санз. Після завершення контракту Лень переїхав в Атланту, де підписав контракт з місцевими Хоукс.

Попри те, що в другій половині сезону Алекс Лень втратив місце в стартовій п’ятірці Атланти, він отримує достатньо часу на площадці — близько 19 хвилин в середньому за гру. Це дозволяє Леню показувати найкращі статистичні показники за час кар’єри в НБА.

Американське видання The Baltimore Sun взяло інтерв’ю у Алекса, генерального менеджера Атланти, Тревіса Шленка, та агента баскетболіста, поспілкувавшись з ними про новий старт у кар’єрі українця.

Sport Arena виділяє найважливіші фрагменти та передає сенс інтерв’ю за 3 хвилини.

Про переїзд та перші півроку в Атланті

«Я пішов у школу-інтернат, коли мені було 13 років. З дитячих років, я завжди змінював школу, потім переїхав в Меріленд, потім в Фінікс, тож це [переїзд в Атланту] — частина подорожі. Це частина бізнесу. Деякі хлопці змінюють команду упродовж усієї кар’єри, і грають за 10 різних клубів. Це частина роботи».

«Добре, що я отримав новий старт. В Атланті чудовий тренерський штаб, можна побачити, що команда рухається в правильному напрямку. Ми граємо з певною ціллю кожну гру — я не думаю, що упродовж останніх років у Фініксі, у нас було щось схоже. А цього року, як можна побачити, в Хоукс є хороші молоді гравці і ми граємо у правильному ключі».

«Моє тіло почувається добре. Я відчуваю, що продовжую набирати форму. Я уже краще контролюю себе, балансую. Тренерський штаб каже мені кидати 3-очкові кидки — це суттєво допомогло мені розвинути свій ігровий арсенал».

Алекс Лень

Слова генерального менеджера Хоукс, Тревіса Шленка

«Алекс — чудовий. У нього немає атлетичності, але є габарити. До того ж, він дуже працелюбний. Він проводить, мабуть, найбільше часу в тренажерному залі з усього нашого ростеру: він постійно працює над своїм тілом».

«У нього було декілька крутих матчів за нас, просто завдяки його габаритам в центрі майданчика. Він чудовий гравець, дуже багато працює щодня. Лень належить до того типу гравців, яким ми даватимемо шанси».

Святослав Михайлюк — про ЛеБрона, гру за Лейкерс та деталі обміну в Детройт

Тип гравців, до якого належить Лень. Версія Шленка

«Сподіваюся, ми зможемо привести сюди хлопців, які потрапляли в «погані» ситуації: у них було декілька змін тренерів, не найкраща, мабуть, програма розвитку гравців, вони просто недооцінені, так би мовити».

«Я думаю, що Алекс зробив суттєвий крок уперед в Атланті, у порівнянні з тим, що в нього було в минулому. Йому було всього 24 [коли він підписав контракт з Атлантою], тепер йому 25 років. Ми відчували, що у нього є щось більше, ніж він показав в НБА [у Фініксі]».

Лэнь Атланта НБА
Алекс Лень, Getty Images

Лень — про втрачений час

Алекс Лень відіграв всього 2 сезони в коледжі, за команду Меріленду — на другому курсі він травмував ліву щиколотку, і одразу пішов на драфт. Після того, як його вибрав Фінікс, Лень травмував праву щиколотку.

«Мені точно треба було йти [з Меріленду]. У мене була травмована щиколотка. Якби я повернувся в Меріленд у такому стані, не знаю, як би моє тіло зреагувало. Якби я пропустив увесь сезон, міг би ніколи не бути вибраним на драфті. Усі травми позбавили мене одного року кар’єри».


Алекс Лень у складі Атланти Хоукс провів 52 матчі у цьому сезоні, з них Лень відіграв 20 ігор в стартовому складі. У середньому український центровий отримує 19,1 хвилину ігрового часу, за які набирає 10,2 очка, віддає 1 асист та набирає 5,7 підбирань.Добавить комментарий
Читайте также
18 февраля, 8:31
3746
14
18 февраля, 8:31
15 февраля, 11:47
946
2
15 февраля, 11:47
Сейчас обсуждают
 • Grzegorz21 февраля 2019, 18:42
  1) О том и речь, что тот кто берет на себя смелость решать за спортсмена ее судьбу, должен нести материальные расходы за эту ответственность. Я лично не беру на себя такую ответственность, так что это скорее вам подобные должны ей компенсировать. 2) Вы сейчас ерунду про флаги агрессора сказали. На многих международных соревнованиях висят флаги стран-участниц, российский в том числе. Так что, бойкотировать все соревнования, где участвуют
  К записи: Журавок: «Я бы с радостью ездила и выступала в России»
  0 Ответить
 • Charmed21 февраля 2019, 18:36
  1) Можете й особисто ви. 2) Можна, звичайно. Це ж так природньо - гордо виступати на трасі, над якою майорять прапори агресора (а вони там будуть, ви це знаєте).
  К записи: Журавок: «Я бы с радостью ездила и выступала в России»
  0 Ответить
 • Grzegorz21 февраля 2019, 18:25
  А почему нельзя выступить на турнире в России? Давайте я сразу с контраргументов зайду. 1) карьера профессионального спортсмена очень коротка. И как правило, это люди, которые с трудом самореализуются в чем-либо еще кроме спорта. Говоря проще, для многих из них что заработал пока соревновался, с тем и жизнь проживешь. Кто Юлии компенсирует упущенную материальную возможность, возможность продвинуться по карьерной лестнице? 2) Организо
  К записи: Журавок: «Я бы с радостью ездила и выступала в России»
  0 Ответить
 • Charmed21 февраля 2019, 18:18
  Можна і навчитися. Наприклад навчитися розділяти дружбу з людиною та розуміння, чому спортсменам не варто виступати на росії.
  К записи: Журавок: «Я бы с радостью ездила и выступала в России»
  +1 Ответить
 • Grzegorz21 февраля 2019, 17:09
  Мне кажется вы как-то не так слово "комплекс" понимаете. россия - государство агрессор. Без обсуждений. Но это не значит, что мы обязаны ненавидеть все российское. У меня есть друзья россияне. И я умею разделять а) российский народ, страдающий от рук тех же уродцев, которые несут боль и горе на украинскую землю б) страну Россия, которая состоит из флоры, фауны, вод, полей и тд в) государство россия (не случайно с маленькой буквы написано) - к
  К записи: Журавок: «Я бы с радостью ездила и выступала в России»
  +1 Ответить
 • Pavel21 февраля 2019, 16:50
  Комплекс - малороса. Старший брат, мы братья, ни какой войны, все это алигархи придумали,хочу что б у нас был такой президент и т.д.
  К записи: Журавок: «Я бы с радостью ездила и выступала в России»
  +1 Ответить
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?