УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Главные новости спорта

Публикации
Вчера, 11:10
8033
8033
Вчера, 11:10
Лента новостей

Михайлюк потрапив в Лейкерс, Санон — у Вашингтон. Що чекає на них там?

...
Михайлюк потрапив в Лейкерс, Санон — у Вашингтон. Що чекає на них там?
Святослав Михайлюк, lakers.com

Ігор Бойко розбирає шанси Свята й Іссуфа закріпитися в НБА після драфту.

Ніякого дива не сталось. Лише двох українців було обрано на драфті НБА, але в цьому самому факті не могло бути несподіванки. І до драфту не було сумнівів, що Санон точно потрапить до якоїсь команди, а Михайлюка врешті-решт виберуть, можливо, навіть десь під кінець.

Чи замінить Санон Джона Волла в Вашингтоні?

Добре, що Іссуф Санон не розпочне грати в НБА вже цього року. Адже потрапити в Вашингтон Візардс зараз, ніби впасти в яму з хижими звірами. Гіршої атмосфери всередині команди, ніж у Візардс годі й шукати: постійні таємні та навіть привселюдні розбірки, звинувачення один одного та відсутність командного духу.

Представники Санона відразу говорили ще про один, а може навіть й два роки в Європі для того, аби дозріти та вирости у гравця рівня НБА. Поки що насправді Санон має тільки потенціал гравця такого рівня, але не є таким. І йому точно не потрібно у 18 років опинитись в команді, де найбільші зірки та найважливіші гравці ненавидять один одного. Головна зірка команди Джон Волл протягом останніх кількох років сварився з Бредлі Білом та Марчином Гортатом, та й взагалі атмосфера в команді залишає бажати кращого.

Якщо читати відгуки вболівальників, то вибір Санона їх дуже здивував. Інша проблема Візардс стосується відсутності гравців в команді. Раніше організація підписала кілька дуже великих контрактів з гравцями, які цього не заслуговують, тому не має змоги розширити свій склад за рахунок обмінів гравців чи підписання вільних агентів. 18-мільйонного Яна Маїнмі жодна людина в сучасному НБА не захоче взяти. Тому вважалось, що Візардс потрібні більш-менш готові гравці.

Натомість Вашингтон задрафтував хлопця, якого не просто потрібно розвивати, а який взагалі ще буде грати в Європі. «Чорт, краще б ми взяли гравця, який допоможе в наступному сезоні нашій команді, а не комусь в Європі».

У будь-якому випадку оцінювати можливості Санона в розрізі Візардс потрібно буде не раніше наступного літа. Зараз в цьому немає ніякого сенсу, адже він банально не гратиме за цю команду. А уся напруга всередині Вашингтона може рано чи пізно вибухнути, й тоді підуть обміни зірок.

Коли Санон приїде грати за Вашингтон, це може бути зовсім інша команда. А, можливо, можливо, через деякий час Санон буде однією з ластівок перебудови Візардс після цього періоду з Воллом, Білом та Гортатом.

Чи стане Михайлюк Білим Кобі?

Ситуація Санона та Михайлюка відрізнялась. Якщо була впевненість, що Іссуфа хтось вибере, то щодо Святослава головна думка була іншою: якщо його хтось і вибере, то Лейкерс. В останні дні було багато небезпідставних розмов, що саме легендарний франчайз з Лос-Анджелеса націлився на українця після його перегляду, тому цілком готовий витратити один зі своїх піків на Михайлюка.

Зрештою, великої різниці поміж 39-м піком, який був спершу у Лейкерс на цьому драфті, та 47-м, під яким взяли Михайлюка, не так і багато. Його брала конкретна організація.

Але відразу є кілька запитань. З якою метою його брали Лейкерс? І чи залишиться він взагалі там через місяць?

Першого липня відкривається ринок вільних агентів, й Лейкерс, як повідомляють ЗМІ, збирається там бути серйозним гравцем. Є велика ймовірність підписання навіть самого ЛеБрона Джеймса, а також Пола Джорджа. Дуже хоче в Лейкерс і зірка Сан-Антоніо Кавай Леонард.

Якби взяти команду, що грала в минулому сезоні з Лонзо Боллом, Брендоном, Інгремом, Кайлом Кузьмою та Джулісом Рендлом у ролі головних зірок, то Михайлюк би цілком міг вписатись у цю команду з великою кількістю молоді та шаленою ротацією. Проте є величезні сумніви, що наступного сезону Лейкерс будуть саме такими, адже керівництво на чолі з Меджиком Джонсоном хоче повертати колишню славу, а не знову борсатись десь внизу таблиці.

Михайлюк вразив Лейкерс на перегляді, lakers.com

Можливі підписання зірок можуть вдарити як по перспективах Михайлюка, так і взагалі по його перебуванню в команді. Наприклад, у випадку обміну зі Сперс на Леонарда буде застосовано дуже багато додаткових гравців, й одним з таким буде або сам Михайлюк, або хтось з його конкурентів.

Знову ж таки поспішати з оцінкою його перспектив в команді поки не варто. Зараз його дійсно вибрав один з найбільш легендарних клубів в світовому баскетболі, який не просто брав кота в мішку, а слідкував та переглядав його. Це позитивний момент.

Але оця зміна вектору може мати найнесподіваніші наслідки. А може ЛеБрону сподобається вміння Михайлюка кидати з дальньої відстані?

Треба лише трохи почекати. Не так довго як з Саноном, але все ж хоча б до закриття ринку вільних агентів та вирішення ситуації з Каваєм Леонардом. Тоді вже стане більш-менш зрозуміло, куди потрапив Михайлюк.

Читайте также свежие новости баскетбола на портале о спорте sportarena.comSport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
сегодня, 8:54
161
сегодня, 8:54
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?