Михайлюк став найрезультативнішим гравцем матчу проти Голден Стейт

...
Святослав Михайлюк, Getty Images
Але не сказати, що Свят показав свої найкращі якості.

В останньому передсезонному матчі Лос-Анджелес Лейкерс знову грали проти Голден Стейт Уорріорс. Якщо у першому такому матчі Святослав Михайлюк отримав майже 15 хвилин ігрового часу, за яких набрав лише 4 очки, то цього разу ситуація була кардинально іншою.

Свят зіграв понад півгодини — 31:32 хвилини. За цей час він здобув 22 очки (найкращий результат в грі), віддав 4 асисти, зібрав 1 підбір, заробив 1 фол і одного разу втратив м’яча. При цьому не сказати, що Михайлюк показав вражаючу статистику — 8/18 влучань з гри (44,4%), 2/5 — з 3-очкової зони (40%).

Лейкерс виводили українця на кидок, та й сам він намагався при будь-якій можливості кидати. Звідси і 18 кидків — найбільше у складі двох команд.

Найкращим для Михайлюка став період завершення третьої чверті/початку четвертої. Саме тоді Лейкерс переломили хід матчу, вперше вийшовши вперед і заробивши суттєвий відрив. Свят був одним з головним творців ривка Лос-Анджелеса: він безпосередньо прийняв участь в п’яти результативних атаках.

Чотири з них завершив власником кидком — двічі точно, двічі — ні. Ще одного разу асистував партнеру.

У цьому матчі на паркеті здебільшого грали резервісти. ЛеБрон Джеймс не виходив на паркет, а Стеф Каррі, наприклад, провів менше 12 хвилин на майданчику. Утім, Свят показав, що здатен брати гру на себе і вирішувати ситуації. Нехай і не завжди найкращим чином.

Упродовж всього матчу Михайлюка до себе підкликав головний тренер Лейкерс, також з українцем спілкувався ЛеБрон. Вони давали поради Святу, як і коли треба діяти.

Загалом ж матч завершився перемогою Лейкерс — 119:105.

Голден Стейт Уорріорс — Лос-Анджелес Лейкерс 105:119 (38:29, 29:25, 16:32, 22:33)

Уорріорс: Томпсон (21 очко), Кук (20), Каррі (16), Джонс (16), Маккіні (7 + 7 підбирань), Лівінгстон (7), Жеребко (4), Еванс (4), Луні (4), Дерріксон (3), Белл (2)

Лейкерс: Михайлюк (22 очки + 4 асисти + 1 підбирання + 1 втрата), Кузьма (19), Макгі (14), Вільямс (14 + 12 підбирань), Вір (13), Бонга (12 + 9), Зубач (9), Болл (8 + 6 + 7 асистів), Стіфенсон (4), Бізлі (4)