Публикации
сегодня, 16:43
2581
2
сегодня, 16:43
Лента новостей

Михайлюк уже точно в НБА, але ще не в Лейкерс
...

Меджик Джонсон та Святослав Михайлюк, Getty Images
Що для Святослава Михайлюка означає підписання контракту з Лейкерс.

Ще напередодні драфту були повідомлення, що одними з найбільших шанувальників Святослава Михайлюка є менеджмент Лос-Анджелес Лейкерс. Він їздив туди на ворк-аут, ним залишились задоволені та, зрештою, вибрали на драфті.

Відразу говорити про перспективи Михайлюка була нелегко. Тамтешні представники преси писали, що Лейкерс взяли українця десь вимушено, адже до цього номеру вибору забрали усіх інших гравців, яких вони хотіли задрафтувати. Зрештою, була й інша сторона медалі у цій ситуації. Очікувалось, що Михайлюка виберуть десь у 30-х номерах, що він не впаде настільки низько, й Лейкерс могли просто не розраховувати, аби він дістався їм під 47-м вибором.

І другий незрозумілий момент стосувався майбутньої кампанії Лейкерс на ринку вільних агентів та обмінах гравців. На момент драфту Михайлюка були тільки чутки, що ЛеБрон Джеймс перейде до команди, але мало хто сумнівався, що станеться саме так. Перехід Джеймса мав вплинути на ситуацію в клубі, який мав почати активніше працювати над підсиленням.

Михайлюка могли й не підписати. Його могли обміняти відразу, але все ж тепер він точно став гравцем Лейкерс.

Михайлюк це заслужив своєю грою в Літній лізі 

До Літньої ліги ставляться по-різному. Але найголовніше те, що не потрібно робити жодних серйозних висновків, як позитивних, так і негативних. Це більше схоже на перевірку можливостей молодих гравців, ніж на серйозний баскетбол. Головні тренери та генеральні менеджери перебувають більше у ролі спостерігачів, намагаючись проектувати те, як ці здебільшого молоді гравці можуть допомогти їх команді.

Звичайно, й самі гравці чудово розуміють, що вони перебувають фактично на ярмарці, їм потрібно показати якнайбільше з того, що вони вміють. В Літній лізі багато індивідуальної гри, перетягування ковдри та намагань більше показати себе особисто.

Але є й винятки. Якраз Михайлюк саме через своє особливе ставлення до цього турніру зумів переконати менеджмент Лейкерс підписати контракт.

В період між закінченням університету та драфтом він багато їздив по ворк-аутам, а після кожного з них говорив схожі фрази, що хоче показати себе не лише снайпером. Звичайно, про його вміння робити кидки з-за трьохочкової дуги всі й так добре знали. Більше того, Лейкерс і сказали, що вони драфтували Михайлюка через те, що їм потрібен стабільний снайпер. Але окрім свого кидка Святослав показував й інше — він намагався захищатись, перехоплювати м’ячі та робити підбирання.

Мало хто в Літній лізі захищається з таким ентузіазмом, як це робив українець. Багато хто якраз намагається показати свою різноплановість в атаці, тоді як Михайлюк доводив, що вміє робити й інше.

Хоча він і кидав. Кидав багато. Якщо всю свою концентрацію він вкладав в захисну гру, то на половині поля суперника виглядав якось спокійно та навіть фривольно. За чотири роки в складі Канзас Джейхокс він не був таким жодного разу. Йому не дозволялось, та й він сам собі не дозволяв кидати триочкові після ведення, або з восьми метрів. Це були не тільки відкриті спроби з 45%, але й такі спроби, які його партнер по команді Джош Харт називав «скаженими».

Саме завдяки потужній грі в Літній лізі Михайлюк заслужив контракт з Лейкерс.

Михайлюк Лейкерс
Святослав Михайлюк, lakers.com
Тепер він буде грати з ЛеБроном? 

Прямо зараз Михайлюк та ЛеБрон Джеймс справжні партнери по команді. Вони обидва мають контракти з Лейкерс, принаймні. Проте поспішати з тим, що вони зіграють на майданчику, все ж не варто.

Звичайно, і Джеймс, коли переходив до Лейкерс, і самі Лейкерс робили крок назустріч не для того, щоб продовжувати перебудову. На ринку вільних агентів Лос-Анджелес взяв Рейджона Рондо, Ленса Стівенсона та Джавела Макгі. Це троє непоганих гравців, але точно не настільки, аби бути лідерами команди, яка на щось претендує. Зрозуміло, що Лейкерс хотіли взяти більш сильних виконавців для стартової п’ятірки, адже у номінальному варіанті поряд з ЛеБроном там молоді Лонзо Болл, Брендон Інгрем, Кайл Кузма. Навряд чи це навіть з ЛеБроном у складі команда рівня плей-офф.

Не для цього сторони організовували перехід ЛеБрона. Лейкерс потрібні сильні гравці просто зараз, а тому обов’язково варто очікувати якихось обмінів. Ніхто не відмовився від Кавая Леонарда, за якого в Сан-Антоніо Сперз доведеться відправити декількох гравців. І одним з них цілком може бути Михайлюк.

Так, ним задоволені, йому дали контракт, але підписати зірок НБА — це вже інша справа.

Джеймс точно не має таких прав в Лейкерс, які були у нього раніше в Клівленді, він не може вибирати партнерів та стратегію, проте він прийошов і не вихователем для молоді.

Які перспективи Михайлюка в теперішньому складі Лейкерс?

Не тільки менеджмент, але й вболівальники Лейкерс залишились дуже задоволені тим, що Михайлюк показує в матчах Літньої ліги. Дехто вже порівнює його Клеєм Томпсоном з Голден Стейт, головним умільцем кидків з далекої відстані у теперішній НБА.

Але все ж йому доведеться пройти довгий шлях, аби отримати хоч якийсь час в іграх НБА. Зараз склад Лейкерс ще не до кінця сформовано, гравців передньої лінії недобір, особливо якщо порівнювати з задньою. Тобто конкурентів у Михайлюка неймовірно багато: Джеймс, Інгрем, Харт, Стівенсон, а також Кентавіус Колдвелл-Поуп та колишній партнер по Канзасу Малік Н’юмен. При обміні Леонарда Лейкерс хочуть залишити ще й Інгрема, не говорячи вже про Джеймса, тому рівень конкуренції не зменшується.

У будь-якому разі на найближчий сезон роль Михайлюка в команді все ж визначатиметься, як гарний снайпер з лави запасних.

Проте це все другорядні речі, які можна виправити в майбутньому. Головне те, що він вже точно гравець НБА. Гравець колишньої команди Кобі Брайянта та теперішній партнер ЛеБрона Джеймса.Добавить комментарий
Читайте также
сегодня, 16:43
2581
2
сегодня, 16:43

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?