УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

Святослав Михайлюк — про ЛеБрона, гру за Лейкерс та деталі обміну в Детройт
...

Святослав Михайлюк за Детройт Пистонс, twitter.com/DetroitPistons
Переказуємо за 3 хвилини перше велике інтерв'ю Свята в Детройті.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк минулого тижня змінив команду в НБА — його обміняли з Лос-Анджелес Лейкерс в Детройт Пістонз. 21-річний гравець уже встиг дебютувати за нову команду, набравши три очки в першому матчі.

У інтерв’ю The Athletic Михайлюк розповів про свої півроку в Лос-Анджелесі, очікування від Детройта та інші речі. Sport Arena вибрала найцікавіші моменти.

Про обмін і переїзд в Детройт

«Як дізнався, що мене обміняли? Власне, ми відіграли гру проти Індіани, уже були в літаку і мені прийшло сповіщення на смартфон. І я такий: «Ох, о’кей, мене обміняють. Це цікаво». Усе це відбулося близько півночі».

Про гру за Лейкерс

Лейкерс Михайлюк НБА
Святослав Михайлюк в формі Лейкерс, Getty Images

«Знав, чого очікувати від Лос-Анджелеса. Коли контракт з командою підписав ЛеБрон Джеймс, усі розуміли, що буде дуже складно і буде дуже обмаль шансів. Ти повинен бути дуже сфокусованим і знати, що робиш, що доволі складно для новачка, але ти ніколи не знаєш, що може трапитися.

Водночас ЛеБрон дуже допомагав молодим гравцям. Усі ветерани Лейкерс, як-от Раджон Рондо, ЛеБрон Джеймс, Тайсон Ченджер (коли він приєднався), Майкл Бізлі, дуже допомагали мені».

Почему Лейкерс обменяли Михайлюка?

Про Детройт Пістонз

михайлюк детройт пистонз
Святослав Михайлюк, @DetroitPistons

«Пістонз переглядали мене напередодні драфту. Я був переконаний, що провів хороше тренування. Мені сподобалася франшиза і, думаю, я їм теж сподобався. Під час тренувань проходив тест у віртуальній реальності, це було доволі круто. Суть тесту полягала в тому, що мені треба було дивитися відео і приймати правильні рішення в певних ситуаціях. Таким чином проходить перевірка, як ти розумієш гру.

На драфті я думав, що потраплю в Пістонз, але ти ніколи не знаєш, як воно буде. Тепер розраховую, що в Детройті отримаю шанс показати, на що здатен. У мене був хороший воркаут тут, і я думав, що це хороша команда, куди я можу потрапити і допомогти своїми вміннями на паркеті».

Ще й досі молодий. Святослав Михайлюк як приклад постійного прогресу

Про Гріффіна та партнерів по Пістонз

«З ким знайомий з Пістонз? Знаю Брюса Брауна: ми їздили разом на багато воркаутів. До того ж, у нас є декілька спільних друзів, тож я його досить добре знаю. Крім нього — та мабуть нікого. Також я грав проти Люка Кеннарда на другому році навчання в колледжі, тож його трохи знаю.

Чи знаю я щось про Блейка Гріффіна? Ще тоді коли був в Україні, слідкував за Блейком: він тоді грав за Лос-Анджелес Кліпперс. Точно дивився його хайлайти, декілька матчів. Він був дуже атлетичним гравцем. А цього року він попав на Матч всіх Зірок, тож він точно один з найкращих гравців в Лізі».


Святослав Михайлюк був вибраний в другому раунді драфту-2018. Упродовж першого сезону українець уже відіграв 40 матчів в НБА: у середньому він проводить 10,7 хвилин за гру, за які влучає 33,3% кидків, набирає 3,3 очки, дає 0,9 асистів та 0,9 підборів.Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?