УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Дебют Рогліча, ще один шанс Лопеса та Падун. Старт Вуельти-2019

finic 24 августа, 13:34
148
11
Подписаться на блог
Дебют Рогліча, ще один шанс Лопеса та Падун. Старт Вуельти-2019
Останнiй гранд-тур сезону, вболiваємо за Падуна

Вона наймолодша з трьох супербагатоденок (всього 74 гонка за весь час). Вона остання з них в сезонi. Хтось може зверхньо сказати, що гори не такi високi, як альпiйськi перевали (i зовсiм забуде про те, наскiльки вони крутi). Хтось жалiтиметься на спеку, а хтось боятиметься шалених баскських фанiв. Та єдине справжнє виправдання для спортсмена, чому вiн не їде Вуельту — вiн просто до неї не готовий. Остання супербагатоденка сезону та, мабуть, найвиснажливiша з усiх, Вуельта Iспанiї, Ла Вуельта, Вуельта — як хочете — стартує сьогоднi в Салiнас де Торевеха.

Минулорічний чемпіон Саймон Єйтс цього року змагався за календарем Джіро+Тур і не захистить титул. Найвище місце рік тому серед нинішніх учасників показав Мігель Анхель Лопес — колумбієць рік тому був третім. 

Найбільше перемог здобули іспанці, 32 рази вони вигравали загальний залік гонки. Іспанець Роберто Ерас тримає одноосібний рекорд перемог — 4 рази. Серед діючих гонщиків взагалі лише Кріс Фрум перемагав двічі, тому найближчим часом Ераса обійти не зможе ніхто. 

Фаворити

Прімож Рогліч (Jumbo-Visma) дебютує на Вуельті одразу в якості одного з головних фаворитів. Словенець проводить прекрасний сезон і вже сповна відпочив після важкої Джіро в травні. В Італії головною проблемою Пріможа була недостатньо сильна команда, майже на кожному гірському етапі вся група підтримки розсипалася задовго до кінця, залишаючи капітана наодинці з вітром і суперниками. На Вуельту Jumbo привезли якщо не дрім-тім, то все рівно один з найсильніших складів пелотону. Кройсвік, Беннет та Мартін провели прекрасний з командної точки зору Тур де Франс, Гесінк, Кусс також хороша підтримка для гір. Рано говорити про найкращі моменти кар’єри для 29-річного гонщика, однак зараз Рогліч має найкращий шанс з усіх попередніх, щоб виграти Гранд-тур. Як в індивідуальній, так і в командній розділках, Рогліч може набрати суттєвий гандикап щодо конкурентів і скинути в горах його буде дуже складно. З мінусів слід однак зазначити, що реальну форму Пріможа оцінити важко — за півтора місяця він провів лише одну гонку (чемпіонат Словенії), а його блискуча гвардія тримає в ногах успішний, але виснажливий Тур де Франс. 

Чи відбудеться латиноамериканський хет-трик на гранд-турах — в усякому разі, підстави для цього досить вагомі. Перший з колумбійської «діаспори» — Мігель Анхель Лопес (Astana). Дуже вдала перша частина сезону (як і для Астани загалом) змінилася змазаним Джіро, де Лопес отримав всі 33 нещастя на свою голову. Падіння, проколи, навіть бійка з фаном — Мігеліто навряд чи був задоволений простим потраплянням до топ-10. Однак з бійцівськими якостями (тут — без іронії) у Лопеса все в порядку. Невдалим вийшов останній Тур Польщі, однак на Вуельті Супермен має показати себе в усій красі. Команда — традиційно в Астани все з цим гаразд. Люкс-помічник Лопеса — Якуб Фульсанг — днями підписав новий контракт з Астаною на два роки. 

Естебан Чавес (Mitchelton-Scott) — один із тих майже невагомих гірників, які можуть раптово рвонути і зникнути в хмарах. Місця для атак на Вуельті традиційно буде вдосталь, і Естебан обов’язково спробує перевести плин гонки з вальсу на справжній карнавал. Чавес весь сезон був «на підхваті» в обох Єйтсів, гірська Вуельта — його шанс довести команді свою боєздатність. Щодо самої команди, очевидно, це не та блискуча машина, якою бездарно розпорядився Адам Єйтс місяць тому, проте підтримка Мікеля Нієве має бути досить вагомою. Слабке місце Чавіто (ніхто не здивований) — розділка. Тому перш за все його шанси — фейерверк в горах. 

Несподівана новина надійшла в четвер, Рікард Карапас зазнав пошкодження на тренуванні та не міг відновитися до Вуельти. Це означає, що «триголовий» Movistar залишається з двома «недоторканними». Сповна має цим скористатися Наїро Кінтана. Колумбійцю дуже не подобалося ділити увагу команди з іншими лідерами, тепер він розраховуватиме на більшу підтримку. Для команди травма одного з лідерів — це частково і плюс. Більш потужна підтримка в особі Хосе Хоакіна Рохаса стане в нагоді і Кінтані, і Вальверде. Сам Наїро, врешті решт, мусить довести, що не дарма цю підтримку отримує раз за разом. Цього сезону у Кінтани в активі — друге місце на Париж-Ніцца, перемога на етапі в Колумбії та етап на Тур де Франс (після фіаско в генералі). Замало для його амбіцій. 

Алехандро Вальверде? Боротиметься за окремі етапи. Успішний виступ Кінтани, як це не дивно, дасть йому в цьому більшу свободу. Якщо ж Наїро раптом провалиться (раптом?), «дідусю» доведеться рятувати честь команди на домашній гонці. Профіль для Вальверде в найкращій формі підходящий, але всі пам’ятаємо про вік… 

З генеральників «другого ешелону» можна відмітити ряд цікавих гонщиків. Рафал Майка в хорошій формі, з непоганою групою підтримки, однак все ще без титулів на супербагатоденках (третє місце на Вуельті-15 його найкращий результат). Рігоберто Уран минулого року був сьомим на Вуельті, однак тоді він не їхав Тур де Франс. Фабіо Ару нарешті поборов свої проблеми з артерією, гонка в Іспанії для нього — передусім перевірка самого себе. Ару в найкращих кондиціях був би серед головних претендентів. 

Спринтерських етапів, традиційно, в Іспанії не так багато, тому представництво «фінішерів» не таке яскраве, як на Турі. Перш за все — це Сем Беннет (Bora — hansgrohe). Три перемоги поспіль на Бінк Банк Турі, та ще й над Діланом Гроневегеном, роблять ірландця головним фаворитом. Фернандо Гавірія знову набрав форму після пошкодження на Джіро, однак Тур Польщі він пройшов без перемог. Побачимо в гонці також Джона Дегенкольба, десятиразового переможця етапів Вуельти. Джон проводить останнiй сезон в Trek — Segafredo, наступного року захищатиме кольори Lotto Soudal.

Звернути увагу

Тадей Погачар — переможець минулорічного Тур де л’Авенір, вже має перемоги цього року серед еліти, найефектніша — Тур Каліфорнії в травні. Ineos приїхали без особливих амбіцій щодо «генералки», Тао Гейген Харт — приціл на майбутнє британців. Вілко Келдерман несподівано залишився головною «ударною силою» Санвеб не тільки на Вуельту, а й навіть на наступний рік. Як впорається голландець з такою відповідальністю, невідомо. Том де Гендт боротиметься за етапи та, можливо, за «горохову майку». Хесус Еррада має скласти йому в цьому конкуренцію, повинні іспанці бодай на щось претендувати на Вуельті. 

Маршрут

Традиційно Вуельта — це велика кількість гірських етапів, підйомів, фінішів на вершинах. Цього року в маршруті немає улюбленого іспанцями «пекла» Ковадонги чи Англіру, проте вдосталь інших вертикальних «стінок» з перепадом висот 700-800 метрів на маленькому клаптику поверхні. Особливість цього року — гори будуть майже постійно, не буде навіть двох поспіль «транзитних» етапів. Найбільш насиченим вийде перший «тиждень» — до першого дня відпочинку гонщики проїдуть 9 етапів. Там їх чекатиме 1 гора вищої категорії, 4 — першої, та ще два десятки менших гір.

Стартує Вуельта командною гонкою, всього 18 кілометрів, але деякий запас часу та ж Jumbo-Visma може суперникам привезти. І одразу після цього підуть підйоми. 5 та 7 етапи — фініш на вершинах, де вже можна відсіяти «зайвих» людей попереду. Один із найважчих етапів — за номером 9, що розпочнеться в Андоррі. Короткий (всього 94 кілометри), проте дуже виснажливий, з п’ятьма вершинами та фінішем на Кортальз д’ Енкамп — 2095 метрів, найвища вершина цьогорічної Вуельти.

Другий тиждень — вирішальний з точки зору генеральної класифікації. На 10 етапі гонщики проведуть єдину на Вуельті індивідуальну розділку від Юрансону до Пау. Саме так, це те ж місто, що приймало розділку цього року на Тур де Франс. «Іспанська» гонка довша (36 км), з більшою кількістю підйомів, проте підйоми «силові», що дозволяє «профільний» гонщика показати свої сили. Організатори поміняли під’їзд до фінішу — різкий поворот після мосту, на якому розбився Ван Аерт, змінили більш безпечною вулицею. Один із ключових етапів всієї гонки — 13 етап від Більбао. 6 відносно невеликих гір для втоми в ногах передують останній вершині Лос Мачукос — вища категорія, 6.5 км з середнім градієнтом за 10%! Два надважких 15 та 16 етапи, обидва з фінішем в горах 1 категорії, мають остаточно вирішити, на що претендуватиме кожен спортсмен. 

Ла Кубiлья — вершина 16 етапу (с)altimetrias.net

Третій тиждень — найлегший. 5 етапів і лише два справді гірські. Це — епілог повного виснаження та остання надія виправити ситуацію. Втекти можна буде навіть на 20 етапі, якщо для цього знайдуться сили. Проте залишати основний ривок на останні гоночнi днi не варто, на другому тижні можна програти занадто багато. 

Останній етап — традиційний «етап дружби» з фінішем в Мадриді. Шампанське, вітання та спринт в центрі міста. Для футбольних вболівальників — можливість на власні очі побачити, як насправді виглядають мадридські передмістя Алькоркон, Хетафе, Леганес та Вальєкас.

Гонка триватиме з 24 серпня по 15 вересня, 21 етап з двома днями відпочинку (2 та 10 вересня) . 

Довжина 3290.7 км

Найдовший етап (17) — 219.6 км

Найвища точка — Корталс д’Енкамп (2095 м) 

Найбільший набір висоти — 4400 м (20 етап). 

Наймолодший учасник — Тадей Погачар (UAE-Team Emirates), 20 років 337 днів. 

Найстарший — Алехандро Вальверде (Movistar), 39 років 120 днів. 

Іспанець Деліо Родрігес — рекордсмен Вуельти за кількістю перемог, 38 разів він перемагав на етапах. 

Найбільше перемог на етапах серед нинішніх учасників — Алехандро Вальверде, 11 етапів. 

Наїро Кінтана, Фабіо Ару та Алехандро Вальверде — три гонщики цього складу Вуельти, які перемагали в загальному заліку раніше, кожен має в Іспанії по одній перемозі. 

Найстарший переможець — Кріс Хорнер,у 2013 році переміг у віці 41 рік 328 днів. 

Наймолодший — Анхеліно Солер, переможець 1961 року у віці 21 рік та 168 днів. 

Втрати

Доменіко Поццовіво збив автомобіль під час тренування поблизу Козенци, на півдні Італії. Гонщик Bahrain-Merida отримав численні переломи ребер, зламав праву руку і ногу. Зараз стану гонщика нічого не загрожує, його успішно прооперували, однак гонщика чекає довге і складне відновлення. Доменіко готувався до Вуельти в якості лідера команди, зараз для 36-річного спортсмена може постати питання продовження кар’єри взагалі.

Рiкард Карапас впав на тренуваннi пiсля непоганої Вуельти Бургос. Серйозних пошкоджень, якi б суттєво вплинули на здоров’я спортсмена, вдалось уникнути, проте еквадорець пропустить Ла Вуельту. Рiшення команда прийняла майже в останнiй момент, сподiвалися на видужання гонщика.

31-й номер

Марк Падун міг би бути 2-3 «колесом підтримки» в бригадi Поццовіво, проте аварія Доменіко поставила хрест на початкових планах команди. Довго Бахрейн узгоджував новий склад, і нарешті оголосив. Капітанський, 31 номер, отримав саме молодий українець! Жодним чином це не означає, що перед ним стоять ті ж задачі, як і перед Поццовіво. Так само не слід розраховувати на «залізну» роботу всієї команди, очевидно, більшість гонщиків Бахрейну отримає «свободу» для боротьби за окремі етапи. Проте таке рішення — своєрідний «кредит довіри» та моральне «заохочення» 23-річного гонщика. Марк — один із найперспективніших в команді, і таким жестом команда висловлює довіру до його майбутнього. На що розраховувати Падуну? Провести гонку «в своє задоволення», доїхати до кінця всі три тижні, відчути свої сили серед найкращих. Нормально буде фінішували в топ-20, все вище — в плюс. Марк може спробувати замість загального заліку боротися за окремі етапи чи «горохову майку», проте для подальшого зростання як гонщика перший варіант привабливіший. 

Тим часом

Роман Барде достроково завершив сезон. Француз прийняв таке рішення задля того, щоб перезавантажити самого себе фізично і ментально. Роман не виграв впродовж сезону жодної гонки чи етапу, провалив загальний залік на Тур де Франс та дещо підняв собі настрій майкою «гірського короля» Туру. Наступного року Барде анонсував зміну в звичному календарі гонок, дуже ймовірно, що француз готуватиметься до Джіро-2020.

Том Дюмулан став учасником топ-трансферу цього року. Після восьми років у Sunweb Том розірвав діючу угоду та підписав трирічний контракт з Jumbo-Visma. Після травми на Джіро голландець фактично пропускає залишок сезону через ускладнення, які лікарі Санвеб вчасно не виявили. Можлива поява Тома восени на другорядних гонках, однак сам він тепер планує краще відновитися до 2020 року. Елітний ростер на гранд-тури Jumbo-Visma наступного року — Рогліч, Кройсвік, Де Плюс, Дж. Беннет і тепер Дюмулан. Казка. 

Марсель Кiттель оголосив про завершення кар’єри. 31-рiчний спринтер, який 14 разiв перемагав на етапах Тур Де Франс, виступив з заявою 23 серпня. Нiмець давно вiдчував брак мотивацiї та втратив бойову форму вже кiлька сезонiв. Ходили чутки про спробу Марселя перезавантажити кар’єру в одному з проконтинентальних проектiв, однак остаточне рiшення було завершити виступи у великому спортi. Успiхiв у подальшому життi!

Рейтинг новости: 12345


Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
06 сентября, 16:55
243
06 сентября, 16:55
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?