УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Роглiч закрiпив лiдерство пiсля другого тижня Вуельти

finic 10 сентября, 10:34
242
105
Подписаться на блог
Роглiч закрiпив лiдерство пiсля другого тижня Вуельти
Пiдсумки другого тижня Ла Вуельти та пiдготовка до чемпiонату свiту

Спортивний директор Вуельти Фернандо Ескартiн пiдготував справжнiй трилер для середини гонки. Роздiлка, яка мала дати перевагу спецiалiстам iндивiдуального ходу, вiдпочинок пiд час етапу «для втiкачiв», та ряд гiрських днiв, якi мали тримати iнтригу до кiнця. «Нелюдська» гора Лос Мачукос, де багато гонщикiв вимушенi були йти по «синусоїдi»; Асебо, на якому вертикальнi стiнки чергувалися з короткими «поличками»; етап наступного дня до Ла Кубiльї, де атакувати можна було навiть на передостаннiй горi. Безлiч мiсць для атак, якими мали скористатися «гiрники», i де невелика криза лiдера могла стати для нього фатальною. Таким планувався другий тиждень.

Переможцi етапiв

10   ROGLIČ Primož   Team Jumbo-Visma (ITT)

11   ITURRIA Mikel   Euskadi Basque Country — Murias

12   GILBERT Philippe    Deceuninck — Quick Step

13   POGAČAR Tadej    UAE-Team Emirates

14   BENNETT Sam    BORA — hansgrohe

15   KUSS Sepp    Team Jumbo-Visma

16   FUGLSANG Jakob   Astana Pro Team

Грiм посеред неба прозвучав на 13 етапi. Поки аналiтики оцiнювали шанси Роглiча всидiти на колесi значно легших колумбiйцiв, сам Прiмож атакував на вертикальнiй дiлянцi в темпi, пiсля якого головнi суперники фактично пiдняли бiлий прапор. Всидiти вдалося лише Тадею Погачару, i далi словенський дует без зайвих слiв запрацював разом. Молодий Погачар з дозволу Роглiча святкував перемогу на етапi, Прiмож — перемогу над конкурентами.

«Демонстрацiя сили», яку провiв Роглiч, стала шоком для переслiдувачiв. Лопес пiсля гонки давав iнтерв’ю тоном, немов боксер пiсля нокауту. «Але ж ще багато гiрських етапiв» — пiдказував йому репортер. «Так, ми будемо боротися до Мадриду» — не мiняючи монотонностi загальною фразою вiдповiв «Супермен». Наїро Кiнтана остаточно забув про чемпiонськi амбiцiї — в його командi Алехандро Вальверде закрiпився як безсумнiвний «номер один». Наслiдки «словенського шторму» були вiдчутнi всi наступнi днi. Нiяких протяжок пелотону вiд Мовiстар, нiяких атак на Ла Коберторiї задовго до основного пiдйому, жодного натяку на те, щоб спробувати залишити Роглiча наодинцi без пiдтримки. Вiд фантастичного бойовика за задумкою «режисера» Ескартiна залишилися лише казковi пейзажi астурiйських гiр.

Генеральна класифiкацiя

1   ROGLIČ Primož   Team Jumbo-Visma   62:17:52
2   VALVERDE Alejandro   Movistar Team   2:48
3   POGAČAR Tadej   UAE-Team Emirates   3:42
4   LÓPEZ Miguel Ángel   Astana Pro Team   3:59
5   MAJKA Rafał   BORA — hansgrohe   7:40
6   QUINTANA Nairo   Movistar Team   7:43
7   EDET Nicolas   Cofidis, Solutions Crédits   10:27
8   KELDERMAN Wilco   Team Sunweb   10:34
9   HAGEN Carl Fredrik   Lotto Soudal   10:40
10   PERNSTEINER Hermann   Bahrain Merida   12:05

Прiмож Роглiч перемiг на етапi з роздiльним стартом та закрiпив перевагу пiсля гiрсього вiдрiзку. Найстарший гонщик Вуельти Алехандро Вальверде задоволений власною формою та результатом, який показує у 39 рокiв. Наймолодший, 20-рiчний Тадей Погачар, насолоджується можливiстю йти в призовiй трiйцi. Мiгель Анхель Лопес тепер змушений боротися за титул найкращого молодого гонщика — «бiла майка», до якої вiн звик майже на кожному великому турi, тепер у словенця. Рафал Майка продовжує тенденцiю хороших результатiв Бори. А Наїро Кiнтана готується до нового сезону в Аркеа-Самсiк.

Молодiжна номiнацiя

Тадей Погачар на 17 секунд випереджає Супермена Лопеса. Це одна з небагатьох реальних iнтриг, якi залишилися. Хтось пам’ятає, що лiдером  UAE-Team Emirates був Фабiо Ару? Ех, такого помiчника втратив Тадей.

Очкова класифiкацiя

Традицiйно спринтерська «зелена майка» на Вуельтi дуже далеко вiд рук спринтерiв. Лiдирує все той же Роглiч (117 очок), а вдягне наступного етапу знову Кiнтана (четвертий в списку, 82 очка). Тримаємо кулаки за Сема Беннета, в якого 72 очка.

Гiрська номiнацiя

Нарештi вiдбулася змiна лiдера, Жофре Бушар (AG2R La Mondiale) обiйшов Анхеля Мадрасо. Задача на останнi днi — не втратити цi 6 очок переваги.

Вiдриви, за якими хочеться слiдкувати

Марк Падун програв достатньо часу, щоб його спокiйно вiдпускали у вiдрив, i видав два днi атак в астурiйських горах. На 15 етапi Марк тримався в головi групи, та все ж вiдпустив суперникiв на серединi гори, пiсля чого в рiвному темпi доїхав п’ятим. Наступного дня Падун також атакував, проте втома далася взнаки — на передостаннiй горi Марк не витримав темпу групи. До кiнця гонки буде ще два гiрських етапи, можливо на одному з них Падун ще спробує побути попереду.

 

Tour of Britain (2.HC) 07.09 — 14.09

Багатоденка розпочалася в Глазго i завершиться в суботу в Манчестерi. Маршрут багато гонщикiв розглядають як пiдготовку до чемпiонату свiту, що вiдбуватиметься поблизу Лiдса наприкiнцi вересня. З трьох етапiв, що вже завершилися, двiчi перемiг Дiлан Гроневеген (Team Jumbo-Visma) та одного разу Матео Трентiн (Mitchelton-Scott). Бере участь у гонцi i зiрка МТБ та циклокроссу Метью Ван дер Пул — голландець також буде у складi збiрної на чемпiонатi свiту.

 

Brussels Cycling Classic (1.HC) 07.09

1   EWAN Caleb   Lotto Soudal
2   ACKERMANN Pascal   BORA — hansgrohe
3   PHILIPSEN Jasper   UAE-Team Emirates

Класика Брюсселю за крок до iсторичного моменту — гонка проходить з перервами з 1893 року, i цього року вiдбулося вже 99 змагання. Майже 190 км пагорбiв, невеликий тягун на фiнiшi — «Гарматне ядро» Калеб Юен був сильнiшим.

GP de Fourmies / La Voix du Nord (1.HC) 08.09

1   ACKERMANN Pascal   BORA — hansgrohe
2   PHILIPSEN Jasper   UAE-Team Emirates
3   VAN POPPEL Boy   Roompot — Charles

Рiвно день Паскаль Акерман сумував через те, що не вдалося перемогти в Брюселi. Вже в недiлю нiмець трiумфував у Фурм’є.

Tour of Xingtai (2.2) 02.09 — 04.09

1  COBOS Carlos  12:23:14
2   KOLAHDOZHAGH Amir   Taiyuan Miogee Cycling Team   0:11
3   KONONENKO Mykhaylo   Shenzhen Xidesheng Cycling Team   0:13

Азiйський континентальний тур не часто привертає увагу, проте цього разу заслужив на огляд. Українець Михайло Кононенко був другим на гiрському першому етапi туру та завоював третє мiсце в пiдсумку загального залiку. Ще один українець Олександр Поливода — шостий в генеральнiй класифiкацiї. Вiтаємо наших.

 

Що далi

Останнiй тиждень Вуельти найлегший, проте проходитиме на тлi величезної накопиченої втоми. Два транзитних етапи, де може виграти вiдрив, а може Бора i спробувати привезти на фiнiш свого нестримного спринтера. Етап 18 — подвiйне проходження двох гiр 1 категорiї в одному i зворотньому напрямку. Етап 20 має на фiнiшi гору всього 3 категорiї, проте до цього буде жорсткий тест на виживання — фiзично найважчий етап Вуельти з найбiльшим за всю гонку загальним набором висоти у 4559 метрiв. У недiлю — спринтерська розв’язка в центрi Мадрида.

П’єр Латур пробиває пенальтi Шейну Арчболду (старт 13 етапу в Бiльбао на стадiонi Нуево Сан Мамес)

До зустрiчi.

Рейтинг новости: 12345Стабильность — признак класса: обзор фитнес-браслета Xiaomi Mi Band 4.

Добавить комментарий
06 сентября, 16:55
243
06 сентября, 16:55
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?