Sportarena

Жодної класики навесні. Дайджест велоспорту 18.03

Олег 18 марта, 15:14
0
1
Подписаться на блог
Жодної класики навесні. Дайджест велоспорту 18.03
CyclingDigest
Закінчилася обрізана Париж_Ніцца, в Європі гонки будуть не скоро.

Відкладено. Все. Абсолютно.

Останньою гонкою, яку побачив Світовий тур, стала Париж — Ніцца. Обрізана, без кількох сильних команд та без останнього гірського етапу. Єдина втіха — гонка видалася цікавою і пройшла за сценарієм міні-класик. Жодного транзитного етапу, битви на фінішах, сенсаційний переможець.

Paris — Nice (2.UWT) 8.03 — 14.03

 1. SCHACHMANN Maximilian   BORA — hansgrohe   27:14:23
 2. BENOOT Tiesj   Team Sunweb   0:18
 3. HIGUITA Sergio   EF Pro Cycling   0:59

Переможці етапів

 1. SCHACHMANN Maximilian   BORA — hansgrohe
 2. NIZZOLO Giacomo   NTT Pro Cycling
 3. GARCÍA CORTINA Iván   Bahrain — McLaren
 4. KRAGH ANDERSEN Søren   Team Sunweb (ITT)
 5. BONIFAZIO Niccolò   Team Total Direct Energie
 6. BENOOT Tiesj   Team Sunweb
 7. QUINTANA Nairo   Team Arkéa Samsic

Де всі генеральники? Нібалі, Піно та Кінтана купкою розташувалися один за одним, починаючи з 4-го місця. Наїро, наостанок, виграв гірський етап (цієї весни його ніхто не зміг перемогти в горах — не мав змоги, так точніше). Загальний залік виграв класичний панчер Макс Шахман, і одразу зізнався, наскільки це сенсація, бо жодного разу не вдягав довту майку у професійній кар’єрі. Макс наздогнав на першому етапі дует Алафіліп-Бенот, був у перших групах на інших і не випав у горах. Зовсім трохи програв Тіш Бенот. А міг виграти — на 6-му етапі Шахман впав на повороті та зловив багато часу від бельгійця, але жюрі зарахувало йому час групи переслідувачів за правилом «3 кілометрів». Наостанок Бенот пішов у гору за Кінтаною. Безрезультатно, але боротьба за майку була до останнього.

Без пригод  не обійшлося. На першому ж етапі впали Роман Барде з Ворреном Баргієм (власне, те падіння і спричинило ешелони, які стали візитівкою туру). Барде до кінця мучився з болями у спині, Баргій спробував наздогнати пелотон методом Нільса Екгофа. З тим же результатом — Воррена дискваліфікували. Достроково зійшов Майкл Вудс (EF) — перелом стегна.

Том Девріндт (Сайркус-  Ванті Гобер) протягнув самотужки у відриві 180 кілометрів з 215 на третьому етапі. Ванті отримали додаткове місце на турі завдяки тому, що ряд елітних команд не приїхали. Іван Гарсія Кортіна переспринтував на тягуні Петера Сагана. Що міг би показати за такої форми молодий іспанець на арденських класиках — це вже не дізнаємося.

А ще наостанок наламав дров Сем Беннет (ДКС). Ірландець не знайшов нічого розумнішого, аніж заштовхти плечем Кінтану (різниця у габаритах колосальна). Штраф 800 євро, зняття з гонки та -40 очок рейтингу UCI.

Переноси

Джіро, Тур Фландрії… До них додалися Париж — Рубе, Льєж-Бастонь-Льєж та Флеш Валонь. Останнім тримався Амстел, але також здав позиції — зранку і його перенесли. У календарі Світового туру не залишилося гонок до самого літа. Під егідою UCI — жодної гонки до кінця квітня. У Європі зараз за графіком залишається Вуельта Астурії (з 1 по 3 травня), її доля залежатиме від ситуації в Іспанії (та у Європі взагалі). Ешборн — Франкфурт, який був запланований також 1 травня, відкладено.

«We will try to reschedule the race later in 2020. Health before everything else» — найчастіша фраза останніх днів.

 • Фернандо Гавірія (UAE-Team Emirates) та Дмітрій Страхов (Gazprom — RusVelo) хворі на коронавірус. Страхов госпіталізований у Еміратах, де закінчував гонку.
 • Щодо Джіро, розглядають кілька варіантів. Перший — осінь, вже після Вуельти. Другий — з 29 травня, і всі три тижні в Італії (за планом перші три етапи мали відбутися в Угорщині). Етапи в Будапешті — на 2021 рік.
 • Поки не відкладений, але отримав дати Тур Норвегії — з 21 по 24 травня. Дати вибрані на скасовані змагання Хаммер Серії, яка взагалі припинила існування.
 • В Іспанії, до того ж, введено бан на заняття велоспортом на час карантину. Тренування — вдома, станок, Zwift.
 • Щодо визначення наступних можливих дат, висловився голова UCI Давід Лапартьєн. Гранд-тури та монументи — в першу чергу, все інше — на що лишиться часу. Не буде дивом, якщо часу не вистачить на все.
 • Сезон продовжено до 1 листопада.

Трохи реакції велосипедистів.

Ларрі Ворбейз (AG2R): Треба тримати себе у формі та тренуватися. Коли всі ці перенесені гонки почнуть проводити, не буде жодного дня відпочинку до кінця.

Том Де Гендт (Лотто Судал, у відповідь): Голосую за Гранд-тур довжиною у 63 дні з монументами у дні відпочинку.

Наостанок ще трохи Де Гендта. Безпечна прогулянка з дітьми

Бережіть себе.

До зустрічі.Рейтинг записи: 12345


Читайте также

Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena