Sportarena

ЕКО-ТРЕЙЛ “БАРВИ ОСЕНІ”

androshchuk run 19 октября, 19:47
0
1
Подписаться на блог
ЕКО-ТРЕЙЛ “БАРВИ ОСЕНІ”
Мої враження від півмарафона по території Броварського лісництва - еко-трейл "Барви Осені"

Моє знайомство з біговими подіями, які проходять на території Броварського лісництва відбулось осінню 2018 року з участі в півмарафоні “Осінній лист”. З того часу мені вдалось помилуватись не тільки осіньою красою Броварського лісу, але й побачити, як весняний ліс прокидається після зимової сплячки. Заключним етапом знайомство з трейлами Броварського лісництва стала участь в еко-трейлі “Барви Осені”, що проходив територією лісу одягненого в осінні барви.

Реєстрація

Зареєструватись на еко-трейл “Барви Осені” можна було через офіційний сайт півмарафона runbrovary.com.ua. Для учасників змагань організатори підготували три дистанцій: 21, 12 та 5.5 кілометрів. Маршрут основної дистанції в 21 кілометр складався з двох кіл, що проходили територією лісництва.

Що ж стосується пунктів харчування, то на дистанції було їх три 5, 10 та 15 кілометрів відповідно.

Біг

Два роки назад в жовтні місяці уперше відправився на трейловий півмарафон територією Броварського лісництва. Весняною красою лісництва милувався під час участі в трейлі “Весняний ліс”. Цьогорічна осінь в останній раз принесла осінні колори Броварського лісництва у мій біговий календар у вигляді еко-трейла “Барви осені”, який став для мене третьою біговою подією, яку відвідую на території Броварського лісу.

Початок чергового бігового недільного ранку розпочалось з подорожі до досить знайомої мені локації, Броварське лісництва, яке вже впродовж багатьох років в серединні осені збирає любителів бігу, які хочуть підкорити піщані стежки осінього лісу. Для мене ж подорож стала останьою під час якої я буду підкорювати стежки Броварського лісництва в ролі учасника бігової події. Тому як і в день першого знайомства з стежками Броварського лісу два роки тому на мене очікувала дистанція в 21 кілометр осіннім лісом.

Бігове свято еко-трейла “Барви осені” розпочиналось о 9 годині ранку навпроти будиночка лісника зі старту основної дистанції трейла – 21 кілометр. Учасникам півмарафону потрібно було підкорити два кола, маршрут яких проходив піщаними стежкам лісництва.

Перше частина трейла для мене розпочалась жваво, оскільки перші 2 милі проходили по досить таки знайомим для мене стежках. Пробігаючи улюблене перехрестя Броварського лісу на мене нахлинули приємні спогади з 2018 року та трейла “Осінній лист”. Звісно було трішки шкода, так як організатори еко-трейла “Барви осені” досить відповідально підійшли до маркування маршруту, а це означало, як би я не хотів, але з маршруту було досить важко збитись.

Першу половину півмарафона в мене вийшло досить непогано подолати – 57 хвилин. Що ж стосується другої частини півмарафону “Барви осені”, то тут я вирішив трішки збавити темп, та в останій раз насолодитись красою Броварського лісництва і невеличкими піщаними горочками, що зустрічались на його стежках. Через 02 години та 27 хвилин після старту мої кросівки в останій раз перетнули фінішну лінію на території Броварського лісництва.

Враження

Еко-трейл “Барви осені” хоча і молода бігова подія, яка виникла після подій 2018 року, але за свою недовгу історію стала непогано доповнювати собою трейлові забіги України та трейли Броварського лісництва. Еко-трейл отримав гарну організацію та доволі цікавий маршрут з файною розміткою.

У моїй ж пам’яті еко-трейл “Барви осені” залишиться цікавим трейлом, що красиво підбив підсумки моїх пригод на території Броварського лісництва, локація, яка впродовж трьох останніх років дарувала мені тільки одні позитивні враження від бігу по території лісництва. Пригоди які хоча і розпочинались не досить вдало, але їх фінал вийшов доволі гарним.

Читайте также

Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena