favbet
favbet
Sportarena

Чому не грає Назарій Русин?

Vlad Philippov 26 апреля, 18:08
80
Подписаться на блог
Чому не грає Назарій Русин?
Чому це взагалі обговорюють

Дивно, але це все ще тема для роздумів. Подібну активність, що правда, спричиняє аж ніяк не гра самого форварда. Вона, гра, є слабкою. Русин не те щоб поганий футболіст, давати таку оцінку на «тупому вболівальницькому досвіді» було б некоректно. Але він візуально не тягне загальний рівень своїх партнерів. Він повільніший і в русі і в думці, менш пластичний і менш технічний, він фізично слабший. Але найголовніше – Русин не забиває. Чому ж ми продовжуємо обговорювати його персону в контексті основи Динамо Київ? Думаю на те є кілька причин.

По-перше, це футболіст Динамо. Тут клубна стратегія мінлива як вдача у казино Монте-Карло. Останнім часом клубний офіс навіть почав подавати ознаки чогось на зразок шизофренії. Суркіс, Хацкевич, селекціонери, керовані начебто Михайличенком, Красніков і навіть несподіваний монополіст Шаблій. Чий голос і у чиїй голові приймає рішення типу «забракувати Че-Че і підписати Де Пену» залишатиметься таємницею. А таємниці чудово провокують запитання (які залишаться без відповідей) і здогадки. Чому не грає єдиний здоровий форвард? Давайте поміркуємо.

По-друге, це український форвард. Чим підкупає динамівська школа, так це вмінням не тупо акумулювати юних талантів, тільки б вони не дістались конкурентам, а перетворювати їх на гравців основи першої команди. Альтернатива подібному підходу існує, але як показує практика, на тридцятирічних бразильцях збірна далеко не заїде. При всій повазі до великих шкіл, ні Карпати, ні Дніпро (читай ДЮСШ який належить Коломойському) згенерувати форварда готового для гри за збірну тут і зараз, не в змозі. А за наявного дефіциту, молодий динамівський форвард цілком уособлює собою надію на краще.

І по-третє, це вже звичка. До Русина були і Хльобас, і Яремчук. А ще раніше багато говорили про Мякушка. Мій улюблений випадок – Сєлін і Безус (за себе вони говорили більше самі). І ображений Яковенко (я теж не зрозумів, що то було). І впевнений, ви згадаєте куди більше «молодих і перспективних» або «заслужених майстрів», яким «не довіряли», «ламали кар’єру» і «вбивали футболіста» в Динамо.

Але правда в тому, що грають найкращі. Слабкий тренер, або цілих три тренери, президент, два конкуруючі селекційні відділи – все це перепони для демонстрації найвищого рівня гри кожним з футболістів. Всі в рівних умовах. І подальший хід історії тільки підтверджує дане правило. Молоді і перспективні, які не зробили висновків, опиняються у Саудівській Аравії. Ті що вирішили прислухатись до вимог тренерів, тепер грають у центрі нападу збірної. Заслужені ж або скидають зайві надцять кіло і повертаються у збірну вперше за 5 років, або закінчують кар’єру, просто не відповідаючи професійному рівню, на якому їх тільки що обділяли увагою різного ґатунку фізруки.

Русину час робити свій вибір. Інакше рекорд Хльобаса по голах за Динамо у товарняках може бути побитий.Рейтинг записи: 12345


Читайте также

Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena