Sportarena

Артур Очеретний: «залізний» спадкоємець Путіна у ліжку

Сєргєй Карась 10 сентября, 13:16
0
Подписаться на блог
Артур Очеретний: «залізний» спадкоємець Путіна у ліжку
Цьогоріч, після 24 лютого, свята - вже не дуже-то й свята... Тим не менш, саме сьогодні Україна відзначає День фізичної культури і спорту. Свято, про яке не можна забувати. Вітаю усіх спортсменів з цим днем! Допомагайте ЗСУ! Слава Україні! Джерело обкладинки: https://www.facebook.com/aptyp78

У серпні команда представника російської системної опозиції Навального випустила ролик під назвою «Миллиарды за молчание. Куда пропала Людмила Путина?», в якому розповідалося як колишня дружина воєнного злочинця та одного з найбільш кровавих лідерів XXI століття Владіміра Путіна — Людмила, оббирає російський бюджет за допомогою свого колишнього (який дає таку можливість) та нового (бо державна власність у центрі Москви передається фонду, котрим володіє новий «супутник життя» Людмили Путіної) чоловіків.
Можна довго розмірковувати про те, чи варто споживати російськомовний інформаційний продукт російської системної опозиції (чому «системної»? Тому що на питання: «Чий Крим?», — Навальний дає таку ж відповідь, що й голова т.зв. партії «Справєдлівая Россія — за правду» Міронов), але факт є фактом — відео про Людмилу Путіну тривалий час було у трендах саме українського «Ютубу».
Й серед іншого там була цікава «дрібничка», на яку, здається, не звернули увагу українські ЗМІ: Артур Очеретний (саме так звати нового чоловіка Людмили Путіної) не тільки отримає гроші з російського бюджету (врешті-решт, чим більше отримає Очеретний, тим менше дістається російським військовим), та, де факто, є членом клану Владіміра Путіна, Очеретний ще й активний спортсмен-тріатлоніст, який… продовжує змагатися за кордоном навіть після 24 лютого.
Тобто не просто якісь там пересічний російський спортсмен який «поза політикою», а наближений до Путіна корупціонер, чоловік матері всіх (офіційних) путінських дітей (сам Путін офіційно визнає тільки двох своїх доньок — Єкатєріну та Марію, й обох їх народила саме Людмила Путіна)у той час як Путін, руками своїх вояків, ґвалтує, вбиває, катує та винищує українців… Коротше, поки перший чоловік Людмили Путіної намагається завоювати одноосібне лідерство у номінації «найбільш кровавий голова держави у XXI сторіччі», другий чоловік Людмили Путіної, не засуджуючи першого та отримуючи від нього гроші, вільно змагається в Європі.
Мені здається, така ситуація не є нормальною. Тому я звернувся до українського міністерства молоді та спорту та попросив (цитата): «Отримуючи гроші від російської держави та Путіна, пан Очеретний стає причетним до геноциду українців, який вчиняє наразі російська армія. Тому прошу Вас сприяти у дискваліфікації Артура Очеретного у всіх спортивних змаганнях».
Проте міністерство, в особі заступниці міністра Людмили Панченко… усунулося від вирішення цього питання, переславши мій лист до Федерації триатлону України.
А в ФТУ відповіли, що ще 25 лютого відправили листи до організаторів змагань «IronMan», з проханням заборонити виступи спортсменів з Росії та Білорусі. Але, схоже, конкретно з приводу чоловіка Людмили Путіної звертатися не планують. Якось так… Чи достатньо зробили українські спортивні чиновники? Та чи дійсно другий чоловік Людмили Путіної, живучи на кошти, які йому з російського бюджету виділяє перший чоловік Людмили Путіної, не відповідає за дії Владіміра Владіміровіча?.. Пишіть у коментарях.

Відповідь Федерації триатлону України щодо дискваліфікації Артура ОчеретногоРейтинг записи: 12345


Читайте также

Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena