«Догі»: перерва для перезавантаження

Сєргєй Карась 10 ноября, 20:41
50
Подписаться на блог
Вчора, 9 листопада, "Лілль" на своєму полі приймав одного з аутсайдерів Лігі 1 - "Мец". "Догами" потрібно було реабілітуватися за матч ЛЧ проти "Валенсії". Чи вийшло у команди Галтьє?.. Світлина офтвіттера "Меца": https://twitter.com/FCMetz/status/1193289690071420930

Для «догов» з Півночі Франції, цей тиждень був не надто вдалим — тривалий час виграючі у матчі з «Валенсією», «Лілль» у підсумку крупно програв: 1-4, та, де-факто, лишився шансів на Євровесну. А тому у домашньому матчі Лігі 1, проти вічної «команди — ліфта» — «Меца», «догам» потрібно було реабілітуватися перед власними вболівальниками, щоб піти на перерву, пов’язану з матчами збірних, як-то кажуть, зі спокійною душею та у гарному гуморі.

Однак почалося все зовсім не так як хотілося: у першому таймі вболівальники стали свідками скоріше рівної гри. Так, на 33-й хвилині міг забивати Іконе, на 39-й хвилині чудова нагода для того, щоб забивати була вже у Осімхена. Але обидва рази відмінно грав Укіджа, а швидкі флангові футболісти гостей не давали розслабитися захисту «Лілля». 0-0 за підсумками першої 45-хвилинки.

Після перерви «доги» явно додали в активності. На 53-й хвилині Челіка вивели проникаючою передачею у штрафну, турок бив з гострого кута, однак потрапив у голову захисника.

У цілому, звичайно, футболісти з Півночі виглядали набагато небезпечніше за суперника, про що говорить й статистика: 5-1 за ударами у площину воріт, 70 на 30 за володінням м’ячем на користь господарів. Однак, чесно кажучі, «Мец» грав набагато більше небезпечно, ніж «Дніпро-1» у матчі з чернігівською «Десною», а тому нічия 0-0, в цілому, заслужена…

Так, начебто нічого страшного для «догів» не сталося: команда займає 4 місце й лише на 2 очки відстає від «Анже», яке йде другим. Однак тенденції змушують напружуватися. Знову повертається відчуття, що «Ліллю» не вистачає характеру, того самого, який відрізняє непогані команди від гарних… Й, як не дивно, в першу чергу працювати треба саме над цім компонентом. Досі трохи «інородним тілом»  виглядає Ренату Санчес, й на тлі кращих клубів Старого Світу, на жаль, поки «доги» виглядають не готовими.

Тому перерва зараз саме вчасно. А ось чи вдалося Галтьє попрацювати над помилками стане відомо вже у наступному матчі, адже 22 листопада на команду чекає серйозний іспит у вигляді гостьового матчу з ПСЖ… Сподіваюся, результат буде не гірше, ніж у минулому сезоні.