«Доги» проти «антошек»

Сєргєй Карась 18 января, 22:34
16
Подписаться на блог
«Доги» проти «антошек»
Сьогодні "Лілль" у 1/16 Кубку Франції екзаменував останню команду групи "J" 5 дивізіону французького футболу - клуб "ЕСМ Гонфревілль Л'Орше" Світлина спільноти www.facebook.com/esmgo.foot/

За традицією, зустріч пройшла на полі номінального аутсайдера. Ось тільки то були не трибуни домашнього для «л’оршірців» стадіону ім. Моріса Бакке (який вміщає 3000 глядачів) — гра проходила на «Стад Осеан» у сусідньому Гаврі. Тому матч відвідав 15491 глядач. Й це при тому, що у самому Гонфревілле-Л’Орше живе 9119 осіб… 

Щоправда перенос матчу позитивно вплинув на атмосферу. Адже, не дивлячись на те, що команда Лігі 1 зустрічалася з колективом Національної ліги 3, здавалося, що ми дивимося дійсно Великий матч, а не просто товариську зустріч на якісь закордонній базі. 

Нулі…

Перші майже 70 хвилин цього тайму явно не були найцікавішим з того, що ви бачили у своєму житті, навіть якщо це був дебютний футбольний матч вашого життя. 

Першим моментом, що запам’ятався,  став епізод на 28-й хвилині: Вілфред Додард у воротарському майданчику локтем вдарив у шію Ман’яна (як бачите, цей епізод навіть не був пов’язаний безпосередньо з гольовим моментом). Втім, суддя обійшовся без жовтої картки для півзахисника господарів. 

У цілому ж цей час можна охарактеризувати так: «Лілль» означав свою територіальну перевагу, проте вся ця перевага не закінчувалася ударами — здалеку гості не біли, а розіграти «до вірного» «л’оршірці» не давали. 

А поки гра нас не захоплює, давайте я поясню значення заголовку: «доги» — це звісно гравці «Лілля», а ось «антошками» гравців «ЕСМ Гонфревілля Л’Орше» я назвав, бо саме цього мультгероя нагадує емблема клубу з передмістя Гавра. 

Другий тайм також почався з активності Додарда, але не в атаці — він у стрибку наступив на ногу Брадарічу, та так, що захисник залишав поле на одній нозі… В цілому, дії Додарда й в епізоді з Ман’яном, й в епізоді з Брадарічем нагадували типовий приклад «югославського» футболу (при тому, що й за зовнішністю, й за прізвищем Вілфред схожий на корінного француза) — грав він явно брудно, намагаючись вивести з себе суперників. Й можна тільки здогадуватися скільки епізодів за його участю не потрапили у кадр… 

А ось гра не радувала око. Й коли на 60-й хвилині Араужо наважився на далекий удар з 25-метрів, який  Йоанн Блан заледве перевів на кутовий, подумалося: «Нарешті хоч щось!»

Втім, вже через хвилину саме Араужо поступився місцем Осімхену… 

Нулі на табло та «нульова» гра

Показати клас

Проте, саме з виходу Осімхена почалося перетворення «догів». На 63-й хвилині, після прострілу зліва, забивати мали спочатку Віктор, потім Лоїк, проте обидва форварди з дуже вигідних позиції не потрапили навіть у створ!

А на 69-й хвилині снаряд нарешті залетів у ворота: Ремі вивели на ворота, Лоїк переграв Блана й відправив м’яч у ціль, знаходячись під кутом градусів у 120… 1-0!

На 75-й хвилині Осімхен мав знімати всі питання, проте м’яч, який він перекинув через голову голкіпера, з воріт винесли захисники.  

«Лілль» у цілому грав натхненно, причому чому з командою відбулася така зміна, сказати було складно… Й все ж нарешті стало помітно, що різниця у класі в команд присутня. 

Щоправда реалізувалася вона лише на 90+2 хвилині: після перехоплення Осімхена вивели 1 на 1, й цього разу Віктор перекинув воротаря. 

Складна гра для сіверян

Проте до кінця матчу Осімхен упустив можливість оформити дубль, не зумівши відправити м’яч у ворота у схожему моменті. 

2-0. «Лілль» робить головне — проходить у наступний етап Кубку Франції. Однак цю перемогу навряд чи можна назвати «здобутою малою кров’ю». Тому в якому стані «доги» підійдуть до матчу з ліонським «Олімпіком» в півфіналі Кубку Ліги… залишається загадкою. 

Надихає щоправда те, що «олімпійці» грали у Кубку Франції з «канарейками» (в той час поки пішу пост, матч ще триває) — а це суперник, навряд чи менш виснажливий, ніж аутсайдер 5 дивізіону…

Тож у колективу Галт’є залишають непогані шанси завоювати останній Кубок французької ліги. Все у ногах та головах «Лілля»


Добавить комментарий
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?