Sportarena

Рани України: стадіон, котрий приймав Лігу Чемпіонів

Сєргєй Карась 18 июня, 19:16
0
Подписаться на блог
Рани України: стадіон, котрий приймав Лігу Чемпіонів
Гадаю, більшість з читачів знає, що Чернігів отримав статус міста-героя не просто так: російські окупанти дуже хотіли захопити місто та нещадно його обстрілювали. Зокрема, як повідомлялося, від їхніх дій постраждали 4 з 6 чернігівські стадіони. Але це ще не все... На обкладинці стадіон у 2017 році

Стадіон «Текстильник» у Чернігові — легендарне місце для українського футболу. Адже тут у проходили групові ігри жіночої Ліги Чемпіонів, й саме ця арена у 1987-2018 роках була домашньою для одного з найбільш титулованих клубів України — володаря «Italy Women’s Cup», шестикратного чемпіона та чотирикратного переможця Кубку України — чернігівської «Легенди-ШВСМ».
На жаль, в останні роки існування «Легенди», стадіон був у поганому стані (див. світлину обкладинки). А після того, як, програвши фінал жіночого Кубку України у 2018-му році, «Легенда-ШВСМ» була розформована, «Текстильник» зовсім занепав. Тут періодично грали у футбол (зокрема, «Десна» U-21 та «Десна» U-19 використовували стадіон для передсезонних товарняків), але свого постійного клубу-господаря арена не мала.
Й ось у 2022-му «руський мир» вирішив остаточно добити «Текстильник». Сьогодні побував на стадіоні та можу засвідчити: від російських окупантів постраждали не тільки чернігівські стадіони «Локомотив», імені Гагаріна, «Чернігів-Арена» та «Хімік». В «Текстильник» також прилітали снаряди окупантів: бігова доріжка та трибуні посічені уламками (не спеціаліст, але, ймовірніше за все, мова йде про касетні бомби). Тож нижче наводжу кілька світлин, які засвідчують ще один злочин російської армії проти цивільної інфраструктури Сіверщини — проти стадіону «Текстильник», арени, яка приймала матчі Ліги Чемпіонів:

Як металеві, так й бетонні конструкції стадіону понівечені окупантами

Слід від снаряда на біговій доріжці стадіону

Не тільки «Донбас-Арена» понівечена росіянами…

Цього року у футбол на «Текстильнику» явно ніхто не грав. Чи обстежували його — також невідомо. Тож у високій траві можуть зберігатися нерозірвані снаряди


Рейтинг записи: 12345


Читайте также

Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena