«Рудокопи» повертаються у зону ЛЧ

Сєргєй Карась 23 ноября, 20:51
46
Подписаться на блог
Сьогодні у Бремені місцевий "Вердер" приймав "Шальке 04", й ця гра могла вивести клуб з Рура у зону Ліги Чемпіонів,

На перших хвилинах зустрічі «Шальке», на правах, хай й номінального, але все ж фаворита цього протистояння, намагався тиснути, але «музиканти» непогано виходили у швидкі атаки.

Й все ж, здалося, що на 23-й хвилині захисник господарів у власному штрафному спочатку вдарив по ногах Аріта, а лише потім потрапив по м’ячу… Втім, свисток судді промовчав.

Через пару хвилин Каліджурі небезпечно бив з далекої відстані, але Павленка врятував свою команду, перевівши снаряд на кутовий.

Й все ж до перерви «Шальке 04» вийшов уперед: розмашиста атака з переведенням м’яч з правого флангу наліво, завершилася, як здавалося, передачею Артіта удовж воріт, але Ут до м’яча не дотягнувся й той залетів у ворота. 0-1!

А невдовзі після перерви Роман обікрав Ланґкампа, який «ловив ґав» біля свого штрафного: моментальний вихід на ворота, Павленка, розраховуючи на те, що Беніто віддасть пас, не став виходити на перехоплення, але Роман все зробив сам, відправивши снаряд між ніг голкіперу. 0-2! Й хоча Ланґкамп після закінчення епізоду намагався довести, що Роман вдарив його рукою після відбору (захисникові бременців навіть довелося «надавати медичну допомогу»), судді не повірили господарю.

Здавалося, що отримавши подібну перевагу, «рудокопи» легко доведуть справу до перемоги, але на 65-й хвилині Пісарро отримав шанс на удар, знаходячися вже у штрафному гостей. Однак нападник… заплутався у ногах та впав.

Втім, це не засмутило «музикантів»: саме вони володіли ініціативою. Втім, «кобальтові» отримували свої шанси у контратаках.

Й все ж на 80-й хвилині один м’яч бременці відіграли: Осако добив м’яч у порожні ворота після того як Нюбель впорався з пострілом в упор. 1-2…

До основного часу суддя додав «англійські» 5 хвилин, й саме наприкінці 90+5 «Вердер» мав відігратися, але Нюбель врятував перемогу, впоравшись з ударом Рашіці.

«Шальке» набирає 22 очки (на 3 менше, ніж у лідируючої «Боруссії» з Менхенгладбаху), на 2 очки обганяє свого вічного конкурента — «Боруссію» (Дортмунд) та підіймається на «лігочемпіонську» 4 сходинку. Щоправда, схоже, після матчу  «Ред Булл» — «Кельн», «рудокопи» втратять одну позицію. Але все тільки починається…  Вагнер створив у Ґельзенкірхені дуже хорошу, хоч, й, здається, ще трохи «сировату» команду. Й дуже шкода, що Євген Коноплянка вирішив покинути Німеччину та не боротися за місце в основі цього «Шальке»…  Я все ж вважаю, що Коноплянка ще занадто молодий та талановитий, щоб догравати у «Шахтарі»… Проте, це вибір гравця.