Sportarena

УАФ vs. футболіст-колаборант: офіційна позиція

Сєргєй Карась 13 марта, 15:36
0
Подписаться на блог
УАФ vs. футболіст-колаборант: офіційна позиція
Чи має футболіст, який грав за клуб т.зв. "народної міліції ЛНР", тобто за терористів, потім вільно виступати в Україні? Що про це думає віцепрезидент ФФУ (УАФ)? Сьогодні ми зірвемо покриви таємниці (Світлина обкладинки взята з сайту: gerega.org.ua)

Якщо ви постійно слідкуєте за спортивними новинами, то навряд чи пропустили історію з захисником Олексієм Лобовим. А якщо пропустили, то можете пройти за посиланням, або… 

Ну якщо ліньки, то я коротко розповім: пан Лобов — 23-річний гравець, якого взимку підписала команда Першої ліги — столична «Оболонь-Бровар», більш того, він вже встигнув дебютувати за нову команду у матчі з «ВПК-Агро». 

Ось тільки ще нещодавно пан Лобов виступав за «Шахтар» (Хрустальний), «Горняк» (Ровеньки), «Далєвєць» (Луганськ) та «ЦСКА НМ» (Перевальск) — всі вони грають (або грали, бо, як я розумію, наразі не всі ще існують) у чемпіонатах терористичної організації «ЛНР». Зокрема останнім — «Центральним спортивним клубом армії Народної міліції ЛНР», у час гри за це клуб Лобова, керував Євгеній Валленберг (Борисенко) (позивний «Катран») – заступник командира т.зв. батальйону «Призрак». 

Так, тут ми можемо казати, що на момент окупації частини Луганщини Лобову було 17 років й все таке… Але якщо він не під примусом грав за клуб Валленберга, то він — колабораціоніст. Чи точно такий персонаж має виступати в першості України за клуб, який у цьому сезоні ще не втратив шанси на потрапляння в УПЛ? Щоб з’ясувати це я звернувся до віцепрезидента Української асоціації футболу та Народного депутата України пана Гереги (так, того самого, що на депутатському бланку розсилає до київміськради пропозиції купівлі масок в «Епіцентрі»)

Лист до віцепрезидента ФФУ (УАФ) Гереги

У листі я просив (цитата): «розглянути обставини, відповідно до яких пан Лобов виступав за клуби, якими керують терористи. А, у разі, якщо він це робив добровільно та без примушення, заборонити йому виступати в чемпіонатах України«. 

Й хоча лист був відправлений ще 7 січня, відповідь на нього я отримав лише після повторного звернення до Верховної Ради з проханням нагадати пану Гереги про необхідність дотримуватися Закону України «Про звернення громадян». Відповідь, щоправда, прийшла з приписом (олівцем) «повторно» (що, вочевидь, має створювати враження, що це не пан депутат вчасно не відповідає на звернення, а на Укрпошті крадуть листи від депутатів) й навіть без підпису, проте з вихідним номером, тож будемо це вважати офіційною позицією пана Гереги — політика та одного з керівників українського футбола. 

Тож, як? Готові дізнатися, що думає пан Герега про ситуацію з Лобовим? Вже тримаєтеся за стільці? Поооооооїхали! 

Ви запитаєте: «Що?!», можливо Ви подумаєте: «А до чого це до Лобова?»

А я Вас відповім: ні до чого. У відповідь на звернення щодо футболіста-колаборанта мені надіслали скопійований з офіційного сайту Гереги звіт за 2020 рік (ось тупо Ctrl+C — Ctrl+V, але, на жаль, без кольорових картинок) — саме тому, що ця інформація є у публичному доступі, я не замальовував імена Дмитра Пастуха та інших українців, гроші на лікування яких, згідно з його відповіддю, виділів Герега

Проте, якщо читач міг подумати, що то відповідь на щось інше, то подивиться на останнє речення: там написано, що віцепрезидент УАФ передав на розгляд УАФ звернення до віцепрезидента УАФ. Ось й вся позиція пана Гереги й як політика, й як футбольного керівника, на «кейс» Лобова. Гідно? Патріотично? Звісно, а як інакше?.. 

P.S. Нещодавно адміністратор відомої мовної спільноти «И так поймут» Роман Матис назвав мій особистий блог — сайтом, а мене самого — ботом: 

Якщо цікаво те, як я став ботом — читайте

Отже, мені здається, це чудовий привід прочитати заборонений у спільноті «И так поймут» пост. Врешті-решт цікаво ж що там пишуть боти. Хіба ні?.. 

UPD. Перепрошую за відсутність активних гіперпосилань — вони є у пості під час редагування, проте чомусь зникають під час публікації. Раніше таке було лише якщо редагувати свій старий допис, тепер, схоже, проблеми й з новими. Звертався до адміністрації «Спортарени», але вони, на жаль, не допомогли. Тож, щоб бути до кінця чесним, залишаю тут посилання у текстовому вигляді (якщо хтось готовий запаритися, — копіюйте в адресну строку)

  • https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/first/1609881082-obolon-pidpisala-zahisnika-yakiy-grav-v-tak-zvanomu-chempionati-lnr.html?utm_source=social&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR1w-GPPgRoeNQCAJ6CBYHSs9pNwzW8YyvhFAaEUjxCgU1RVFI5kJoaL10o — посилання на історію про Лобова; 
  • https://myrotvorets.center/criminal/borisenko-evgenij-sergeevich/ — посилання на профіль Валленберга на «Миротворці»;
  • https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/29/7249857/ — історія про депутатські маски та Київміськраду; 
  • https://gerega.org.ua/novyny/zvit-narodnoho-deputata-ukrainy-herehy-ov-za-2020-rik — звіт на сайті Гереги; 
  • https://www.facebook.com/groups/i.tak.poymut/permalink/4019070231515682/?comment_id=4022013054554733&reply_comment_id=4022231241199581&__cft__[0]=AZURDpPtGdZHqhdTIz9tQlyC4q31xJnDUjpLBTlhPBSeKlavIcUgNOkLVBafJV8XkVBvy3aAD2zlamvOIHVOzPOgKPp4oX7XNe0pRjyakZYPoqGghttjd8gEP8YTiBkUgx9TYCanY1LQaNW5op7z5N7V&__tn__=R]-R — пруф в якому мене звуть ботом; 
  • https://djohnni.medium.com/навчити-вчителя-запоріжжя-та-українська-мова-46875533b8ab — пост, за який мене й назвали ботом. 

Перепрошую в читачів за незручності та закликаю адміністраторів сайту усунути баг та повернути активні гіперпосилання. 

До речі, завтра день стейка та мінета. Нагадайте про це дівчатам/жінкамРейтинг записи: 12345


Читайте также

Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena