Sportarena

«По моєму, чувак, нас кинули», — чому ТОВ ФК Динамо Київ не може розібратись з абонементами?

Dynamo Kyiv Outside 20 марта, 0:48
0
Подписаться на блог
«По моєму, чувак, нас кинули», — чому ТОВ ФК Динамо Київ не може розібратись з абонементами?
Telegram-канал «Динамо Київ Outside». Приєднуйся до наших лав!

​​«Ми цінуємо кожного вболівальника, який підтримує клуб, купуючи квитки на матчі та сезонні абонементи. Щодо абонементів на сезони 2019/2020 та 2020/2021, то вони залишатимуться дійсними і на наступний сезон«, — промовляє до нас «звернення футбольного клубу «Динамо» (Київ) до вболівальників» від 18 березня 2021 року.

Чому інформація з приводу абонементів на сезон 2019/20 не була озвучена хоча б напередодні матчу з Колосом 3 березня? Адже якщо абонемент дійсний, то він дає право на відвідини домашніх матчів чемпіонату та кубку України.

Але ж можемо повернутись і до матчу з Ювентусом 20 жовтня. Той самий абонемент гарантує його власнику першочергове право придбання квитків на єврокубкові матчі зі знижкою 15%. А були також і матчі з Брюгге та Вільярреалом.

І якщо на чемпіонат України, на жаль, ажіотажу не має, то на матчі єврокубків «вболівальник, який підтримує клуб, купуючи сезонний абонемент» був ошуканий як мінімум позбавленням 15% знижки і як максимум першочерговим правом на комфортну купівлю бажаної перепустки, а то і взагалі не зміг потрапити на матч.

Доречно буде згадати і сумнозвісний матч з Минаєм, який переносили то туди, то сюди. Але як не крути — це домашній матч, а отже і абонемент сезону 2019/20 діє.

Ми вже згадували клуби різного калібру від Шахтаря та ск1 до Олександрії та Оболоні, які по ходу сезону надали своїм прихильникам інформацію стосовно минулорічних перепусток на стадіон. Керівники Динамо ж вирішили згадати про власників абонементів, коли у Києві ввели черговий локдаун, знову закривши трибуни.

Весь минулий місяць клуб воював з власними вболівальниками — це і незаконний продаж квитків по документам, і вимоги стюардів стадіону пред’явити документи, що суперечить чинному законодавству України, а про спробу воювати з власними ультрас, закривши їм трибуну, ми навіть згадувати не будемо.

Якщо хтось вирішить пошукати інформацію стосовно абонементів на сезон 2020/21, то на початку сезону офіційний сайт ТОВ ФК Динамо Київ не обмовився жодним словом щодо їх реалізації. На вищезгаданному сайті і досі викладена інформація про #абонементи сезону 2019/20. Але як виявляється абонементи сезону 2020/21 існують.

Мабуть, люди самі винні, що не знали всієї цієї інформації. Проте це більше схоже на спробу з’їхати на дурня, знявши з себе відповідальність коротенькою згадкою у суміжній новині. І це все на фоні світових клубів, які дійсно намагаються дбати про свою репутацію.Рейтинг записи: 12345


Читайте также

Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena