Sportarena

Відкритий лист власників абонементів на сезон 2019/2020

Dynamo Kyiv Outside 19 октября, 0:13
0
Подписаться на блог
Відкритий лист власників абонементів на сезон 2019/2020
Telegram-канал "Динамо Київ Outside" пропонує долучитись до розповсюдження відкритого листа.

Президенту ТОВ ФК «Динамо» (Київ)

І.М. Суркісу

 

Відкритий лист власників абонементів на сезон 2019/2020

 

Пандемія COVID-19 сколихнула всю світову спільноту, завдавши шкоди усім ланкам економіки від малого до великого бізнесу. Заходи, введені урядом України, внесли корективи у звичну діяльність футбольного господарства нашої Батьківщини. Вболівальники ФК «Динамо» Київ були позбавлені змоги підтримати команду у вирішальних матчах сезону.

Проте та частина вболівальників, яка показує свою відданість «Динамо» Київ шляхом придбання сезонних абонементів на домашні матчі, окрім моральних, понесли ще й матеріальні втрати.

Згідно з підрозділом «Абонементи» на офіційному клубному сайті (http://www.fcdynamo.kiev.ua/tickets/abonements/) власнику сезонної перепустки надавалось право на: «Персональне місце на НСК «Олімпійський» на всіх 16-ти домашніх матчах «Динамо» у чемпіонаті України, а також, як бонус для вболівальників, на домашніх матчах Кубка України». І що головне: «Абонемент є дійсним упродовж усього футбольного сезону 2019/2020 та надає право його власнику відвідувати усі домашні матчі «Динамо» в чемпіонаті та Кубку України».

5 з 16 домашніх матчів ФК «Динамо» Київ у рамках Української Прем’єр-Ліги пройшли без глядачів. Відповідно є факт того, що власники абонементів не отримали у повному обсязі послуги, за які ними були заплачені кошти, а значить мають право на компенсацію цієї різниці.

Пройшло достатньо часу, щоб надати роз’яснення власникам абонементів на сезон 2019/2020, але відповідальні структурні департаменти ТОВ ФК «Динамо» (Київ) досі не надали жодної інформації з приводу вищезгаданої компенсації. Тому ми звертаємось до президента клубу Ігоря Суркіса і вимагаємо взяти під особистий контроль та вплинути на дану ситуацію, сповістивши вболівальників щодо шляхів вирішення даного питання.

Чекаємо на відповідь на офіційних клубних медіаресурсах у найшвидші терміни, ніж думка про те, що вболівальників ошукали, стане беззаперечною.

 

Telegram-канал «Динамо Київ Outside»Рейтинг записи: 12345


Читайте также

Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena