Три кубкових фінали Безуса

Євген Бриж Брыж 01 мая, 18:47
33
Подписаться на блог
Роман Безус серед досягнень має два кубки України – з "Ворсклою" та "Динамо". Однак у фіналах він участі не брав. А сьогодні, 1 травня, його "Гент" програв у фіналі Кубка Бельгії. З українцем у складі.

Спершу – про Бельгію. «Гент» Безуса, Пластуна і Яремчука поступився «Мехелену» 1:2. Яремчук і Пластун не грали, а от Безус вийшов на поле на 68 хвилині за рахунку 1:2. Кілька його ударів і гострих передач не змінили підсумку поєдинку. Вихованець кременчуцького футболу поки що не здобув свій третій кубок.

У кар’єрі Безуса вже є два завойованих кубки України. Щоправда, в обох фіналах він участі не брав.

У розіграші трофею 2008/09 із полтавською «Ворсклою» Роман через невелику зайву вагу і суворість Павлова не потрапив до заявки на фінал із «Шахтарем». Утім, то були лише перші місяці в основі. У півфіналі з «Металістом» він вийшов на 90+2 хвилині в другій грі, у чвертьфіналі з донецьким «Металургом» він був поза заявкою.

Другий трофей, до якого причетний Роман, завоювало його «Динамо» у розіграші 2013/14. Фінал відбувся у Полтаві, кияни обіграли «Шахтар» 2:1, Роман залишився в запасі. Як і в півфіналі з «Чорноморцем». У чвертьфіналі з «Металістом» Безус вийшов на 80-й хвилині.

У Бельгії українець був в кроці від першого по-справжньому «свого» Кубку. У півфіналі з «Остенде» його новий клуб програвав 0:2 (після нічиєї 2:2 у першій грі), але на останніх хвилинах забив уперше, а на 90+1-й – зусиллями Безуса – вдруге. У серії пенальті Роман за рахунку 3:3 реалізував вирішальний одинадцятиметровий.

Осічка у фіналі Кубку не має надто гнітити українця. Він має ігрову практику, від моменту переходу провів 12 матчів, йому тільки 28 років, його новий клуб бореться за потрапляння до єврокубків.

Шкода лише, що доволі пізно Роман поїхав до Європи, адже пропозиції пограти за кордоном були ще в часи виступів Безуса у «Ворсклі».