favbet
favbet
Sportarena

Проект Володимира Кличка: оцифруйся на карантині разом з Mixsport

Maksym Rozenko 21 апреля, 23:32
0
Подписаться на блог
Проект Володимира Кличка: оцифруйся на карантині разом з Mixsport
В 2020 році без використання діджитал-інструментів неможливо бути конкурентоспроможним гравцем на ринку

Спортклуби зачинені, спортивні івенти перенесені на невизначений термін, багато хто працює в режимі онлайн. Так українців зустріла весна-2020. Ситуація чітко дає зрозуміти, що без використання діджитал-інструментів неможливо бути конкурентоспроможним гравцем на ринку. Тож саме час зайнятися інтернет-маркетингом, щоб після карантину не просто залишитися на плаву, а стати ще сильніше і успішніше.

Всеукраїнський портал Mixsport — один із кращих інструментів для просування спортивних локацій, івентів і тренерів в Інтернеті. Це онлайн-платформа, на якій зібрано інформацію про спортивні клуби, школи, секції, змагання, воркшопи і тренерів зі всієї України. Щомісяця сайт відвідують більше 120 000 унікальних користувачів, які цікавляться спортом і ЗСЖ, шукають місця для тренувань та ідеї, як активно провести вільний час. Саме на Mixsport знаходиться ваша цільова аудиторія.

Mixsport для спортивного клубу або секції

Спочатку перевірте, чи є ваш клуб на Mixsport.pro. Для цього скористайтеся пошуком на сайті.

Якщо ви знайшли свою локацію на Mixsport, напишіть на [email protected] і візьміть її під управління.

Якщо вашого клубу немає в розділі «Місця», додайте його самостійно. Внесіть всі необхідні дані: назву, опис, фото, контактну інформацію, посилання на соціальні мережі, ціни на абонементи і тренування і навіть 3D-тури.

Додайте тренерів свого клубу і прикріпіть їх сторінки до вашої локації. Завантажте їхні фотографії, вкажіть досвід і досягнення.

Влаштовуєте онлайн-тренування, відкриті воркшопи або змагання? Додавайте їх на Mixsport у розділ «Події» і починайте продавати квитки вже сьогодні.

Mixsport для тренера

За допомогою Mixsport у тренерів є можливість отримувати більше клієнтів і ставати популярнішими.

Зареєструйтеся на сайті.

Додайте інформацію про себе в розділ «Тренери»—  вкажіть вид спорту, на якому спеціалізуєтесь, розкажіть про свій досвід і спортивні досягнення.

Додайте місце роботи, контактну інформацію, фото, посилання на соціальні мережі та ціни на свої тренування.

Завантажте свої сертифікати, ліцензії та підтвердження вашого членства в профільних федераціях, лігах і асоціаціях.

Mixsport дозволяє користувачам безпосередньо зв’язуватися з тренерами. Для активації кнопки Бронювання відправте заявку на [email protected] 

Після верифікації на вашій сторінці з’явиться кнопка «Забронювати». Повідомлення про бронь будуть приходити на вашу електронну пошту. Все, що вам залишиться зробити — передзвонити клієнту та узгодити всі деталі. Mixsport не бере комісію за отримання заявок з сайту.

Пам’ятайте, що ви можете в будь-який момент змінювати інформацію про ваш клуб, івенти і тренерів або деактивувати ці сторінки. Більш детальна інформація є в розділі «Питання-відповіді».

Безкоштовно додавайтеся на всеукраїнську спортивну мапу Mixsport і користуйтеся можливостями, які дарує діджитал!Рейтинг записи: 12345


Читайте также

Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena