Динамо vs Легія/Нефтчі

Stepan Yanenko 22 января, 10:19
27
2
Подписаться на блог
Динамо vs Легія/Нефтчі
Опис перших двох спарингів київської команди на тренувальному зборі в Турції 2020.

Динамо провело перші контрольні поєдинки на зимових зборах в Белеку.

Що ж, два стартові спаринги нашої команди в Турції стали доволі прогнозованими зустрічами з досить посередніми командами. І звісно ж, враховуючи статус поєдинків, кваліфікацію опонентів оцінювати рівень гри того, чи іншого футболіста, тактичні напрацювання тренерського штабу, кондиції, фізичний стан гравців не має ні потреби, ні можливості. Це буде попросту нерозумно. Тому, враховуючи все вищесказане, єдине, обговорення чого має сенс — пріорітети тренерського штабу, аспекти, яким виділено найбільше уваги.

Зрозуміло, що по двох перших спарингах з варшавською Легією та Нефтчі з Баку ніяких конкретних висновків з приводу початку зборів, або навіть припущень як вини розгортатимуться потім робити не можна. Все ж, є речі які заслуговують на увагу і є досить цікавими з точки зору їхнього подальшого розвитку.

В обох спарингах тренерський штаб застосовував по одній повноцінній одинадцятці на тайм, яка змінювалася іншою одинадцяткою в другій половині гри. Таким чином були задіяні майже всі футболісти на яких розраховуватиме Михайличенко в весняній частині сезону.
А саме: Бущан; Бойко; Сирота; Забарний; Шабанов; Кадар; Кадірі; Миколенко; Піваріч; Караваєв; Кенджора; Шепелев; Сидорчук; Буяльський; Андріївський; Дуелунд; Шапаренко; Каргбо; Цитаішвілі; Де Пена; Вербич; Русин; Соль.
До цих пір в контрольних іграх не були задіяні: Попов, Циганков, Бурда. Причини тут абсолютно ідентичні — травми. Але якщо ми говоримо про перших двох, то мають місце м’язові пошкодження які стали наслідком перенавантажень на стартовому відрізку зборів, то в Микити все набагато серйозніше. На зборах він з майже сто відсотковою ймовірністю не задіюватиметься в спарингах, і відповідно, початок весняної частини гарантовано пропустить. Також, не на довго вийшов зі строю Вербич, що травмувався в грі з Нефтчі. Насправді, така кількість м’язових травм в ведучих футболістів нашої команди не є чимось неочікуваним, навпаки — такий розвиток подій був доволі прогнозований. Тренерський штаб Михайличенка суттєво збільшив кількість фізичних навантажень і однією з головних цілей на поточний тренувальний збір є не що інше як досягнення пікової фізичної форми гравців, та збереження цих кондицій до завершення сезону. Робота над витривалістю — одна з пріоритетних цілей на турецький збір. Нам не звикати до постійних травм пов’язаних з понаднормовими навантаженнями — це специфіка роботи Михайличенка.

Що стосується ігрових моментів, то як ми вже зрозуміли, відзначати дії когось з гравців на даному етапі підготовки до відновлення сезону недоречно. Для оцінки придатності або непридатності того чи іншого футболіста для виконання тих чи інших функцій потрібно значно більше часу і бажано, офіційний статус поєдинку. А от про що можна сміливо говорити, так це про тренерську позицію і бачення на проведення підготовки.

Так от… Відразу потрібно зазначити, що змінювати схему, або хоча б в якості експерименту награвати нові розстановки на поточній стадії зборів Олексій Олександровича не збирається. Стандартні, звичні для нас 4-1-4-1 з трансформацією в 4-2-3-1 ми спостерігали в обох матчах. Нічого нового. Значно цікавіше буде спостерігати за розвитком наших молодих центрбеків —Забарного і Сироти(Попова розглядаємо як залізного гравця основи). Також вартий уваги Кадірі та його награвання на позиції центрального захисника. Основна позиція Мохаммеда — опорник, а там його прямими конкурентами є Сидорчук і Шепелев, звучить зовсім не грізно, але як бачимо, Момо швидше за все гратиме в захисті, якщо взагалі гратиме.

Що до Каргбо, то з ним ясності куди більше, принаймні для мене. Незважаючи на те, що Ібрагім провів по повній 45-тихвилинці в обох спарингах, він діяв виключно на флангах — з Лігією на лівому, з Нефтчі на правому. Його рідною позицією є амплуа центрфорварда, і з огляду на те, що в контрольних матчах цю позицію обіймають Русин і Соль, швидше за все саме вони конкуруватимуть між собою за місце в центрі нападу Динамо. А уявити собі те, що Ібрагім зуміє знайти хоча б кілька хвилин ігрової практики на позиції вінгера, де також діють Вербич, Циганков, Де Пена, Цитаішвілі, Караваєв фактично неможливо.

Наступний спаринг наша команда проведе вже завтра, 23-го січня проти Вардара. Отже, очікуємо на наступні контрольні ігри, і як завжди — залишаємося з Динамо.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?