Sportarena

[FavBet Ліга • 22 Тур • Олександрія 1:3 Динамо • Пост-Матчем]

Stepan Yanenko 09 марта, 14:38
0
Подписаться на блог
[FavBet Ліга • 22 Тур • Олександрія 1:3 Динамо • Пост-Матчем]
Перепрошую за короткотривалу затримку в публікації огляду.

Перемога, що не знімає запитань

Степан Яненко 09, 2020

Динамо на виїзді обігрує Олександрію. Наша команда зовсім не була еталоном спокою, холоднокдровсті і ігрової рівноваги, проте навіть цього за сприятливих обставин виявилось цілком достатньо, аби вивезти три очки до Києва, з Олександрії яка не особливо і пручалась.
Все ж, попри закономірність кінцевого результату стверджувати, що ці залікові бали здобуті малою кров’ю не можна.

Михайличенко підійшов до гри дуже прагматично, з мінімальним ризиком і максимальною надійністю в центрі поля. Трійка Шепелев-Сидорчук-Буяльський — найбільш обережний із всіх можливих варіантів. Тим не менш, саме ці виконавці найбільш зіграні, досвідчені, саме вони забезпечували невелику, але перевагу не лише на окремому клаптику поля. Динамо цілком і повністю виграло центр у цьому матчі, проте як би круто це не звучало, матеріалізувати цю локальну перевагу, було дуже складно. Тим більше, коли твій суперник весь перший тайм тільки тим і займається, що безперервно б’є по ногам твоїх гравців і за будь якої найменшої можливості просто виносить на Лучкевича не намагаючись продемонструвати бодай щось віддалено схоже на комбінаційну гру. Попри очікувань видовищного матчу із грою на зустрічних курсах Олександрія обрала більш безпечний шлях з високим, масивним середнім блоком який втручався в пресинг лише на своїй половині поля. Виходило щось накшталт «Самі атакувати не збираємось і вам давати не будемо». В такому середовищі нав’язати супернику потрібний для тебе темп дуже складно, натомість збити його значно простіше. Цим господарі і займалися.
Динамо — відверто не та команда, що славиться позиційними атаками і здатна без проблем долати насичену оборону менш кваліфікованого колективу. За таких умов значне місце в грі гостей мали дуже примітивні, але не менш продуктивні подачі та навіси.

Не зважаючи на такий несприятливий характер гри нам вдалося забити до перерви. Знову ж таки, цей м’яч не є наслідком домашніх заготовок або вдалої комбінаційної гри, це просто невдала подача Караваєва і простріл Миколенка, який замкнув іменинник Шабанов в суцільному сумбурі і хаосі що коївся в штрафній Олександрії.

В дебюті другого тайму господарі залишаються вдесятьох і навіть стандарти — чи не єдина зброя, завдяки якій Олександрія могла створювати хоч якусь небезпеку, практично зникають. Вилучення, звісно, неабияк повпливало на хід гри. Тож, і без того не надто креативна команда Шарана втратила будь яку здатність претендувати на що небуть в цій грі. І тим образливішим для вболівальників господарів є факт того, що червона Довгого була зовсім неправомірною.

Тим часом зусиллями середньої ланки нашої команди рахунок стає 0:2 і тільки такий самий неправомірний пенальті зумів ненадовго повернути суперника у гру.

Про непослідовність арбітра говорили і гравці обох команд після матчу. В ідеалі, зустріч була б дограна в рівних складах і без пенальті в ворота Динамо.

В підсумку маємо непросту, але й не надто бентежну перемогу над командою верхньої шістки. Перемогу, яка не дала відповідь на жодне з багаточисельних питань.
Все ж, в доброму гуморі підходимо до кубкового протистояння, очікуємо на одужання Циганкова та Де Пени і як завжди — залишаємося з Динамо.Рейтинг записи: 12345


Читайте также

Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena