![[FavBet Ліга • 23 Тур • Динамо VS Десна • Прев’ю] [FavBet Ліга • 23 Тур • Динамо VS Десна • Прев’ю]](https://i.sportarena.com/2020/02/5DB6C55F-3B1F-47C5-A4E6-05F00ECD0B72-764x420.jpeg)
Гра з Десною, як лакмусовий папірець прогресу
Степан ЯненкоMarch 15, 2020З моменту попередньої нашої зустрічі з чернігівською командою, яка стала останньою в першій половині сезону, стан справ в Динамо значно змінився. Та гра, в грудні попереднього року уособлювала собою намагання команд, що ведуть запеклу боротьбу за бронзу, довести свою перевагу іншій шляхом вдалого матчу з грандом вітчизняного футболу. За тур перед тим поєдинком, ми зустрічалися з основним конкурентом Десни — Зорею, яка нас успішно перемогла на нашому ж полі. Можливо, це і зумовила ту розкутість і самовпевненість чернігівців в грі з Динамо, за що вони, влесне і поплатились.
Що тодішнє Динамо, що сьогоднішнє ідентичне пораненому звіру, якого краще не чіпати, а якщо і робити це, то бути на всі сто готовим. Це — мабуть, чи не єдине, що залишається незмінним.
Господарі, тоді, вочевидь готовими не були. Ні до гри першим номером, ні до нав’язування супернику свого темпу, ініціативи. Тоді, не була здатна нейтралізувати перевагу киян в класі за рахунок командної гри. Проте, не зважаючи на відсутність цього ж класу, намагалась «під шумок» фіаско Динамо від Зорі, повторити успіх луганчан.

Тепер, ближче до діла. Попри надзвичайно якісне, за мірками більшості команд УПЛ підсилення, а саме підписання Тотовицького, Будківського, Гуцуляка, Арвеладзе Десна ані на крок не відійшла від звичного стилю ведення гри. Команда Рябоконя, що цілком закономірно для колективу з відносно якісним підбором швидких, вибухових, креативних футболістів в атаці + таранний форвард, полюбляє діяти на контратаках, за рахунок динамічного флангового футболу. Таким чином, в минулій грі, намаганнями зіграти в позиційних атаках, чернігівці самотужки нейтралізували свої ж сильні сторони.
Тож, зважаючи на виїздний статус матчу і доволі високу тренерську кваліфікацію, навряд чи Олександр Дмитрович як думаючий та розумний спеціаліст повторить ту ж помилку вдруге, тим більше, коли її ціна настільки висока.
Тепер, щодо Динамо. Насамперед, під час зимових зборів стало зрозуміло, що другу половину сезону команда проведе з розстановкою 4-2-3-1, а не 4-1-4-1, як було в першій. Таке переформатування в центрі поля робить нас більш придатними до контролю м’яча, виходу з оборони за рахунок короткого-середнього пасу, а не довжелезної діагоналі кудись вперед. Крім того, ця схема дозволяє вінгерам діяти більш розкуто, оскільки не передбачає здвоєння флангів. При цьому, команда не жертвує надійністю в обороні і потенціалом гри на контратаках.
Але, є нюанси які можуть внести суттєві корективи у гру Динамо. До таких належить втрата Сидорчука, а опорники, як відомо грають в цій схемі надважливу роль. Найбільш очевидною заміною Сергієві здається Момо Кадірі, проте в заявці є й ще не дебютувавший за основну команду Білашевський.
Загалом, нас очікує надзвичайно цікава гра. Тому, про те хто вийде в парі з Шепелевим, чи з’явиться на полі Циганков, на якому етапі перебуває одужання Де Пени дізнаємося зовсім скоро. А поки, очікуємо на гру і як завжди — залишаємося з Динамо.
страницы в соцсетях: