Sportarena

Svitla Storona Syly

Подписчиков: 2
Подписаться
https://sportarena.com/blogs/svitla-storona-syly/

Svitla Storona Syly

Svitla Storona Syly 10 сентября, 15:09
Є 20 різних амінокислот, з яких складаються тисячі різних білків в організмі людини. Дев’ять з них вважаються незамінними амінокислотами, тобто наш організм не може їх виробляти, тому їх слід отримувати через їжу.
0
Svitla Storona Syly 11 августа, 17:26
Часто навіть коли вам за сорок ви хочете залишатися енергійними, брати участь у спортивних змаганнях, підкорювати вершини та відкривати для себе нові види спорту. Регулярна фізична активність вимагає багато від тіла, і часто важко обійтися тією дієтою, якої дотримувався, в юності.
0
Svitla Storona Syly 06 июня, 21:39
Багато людей часто задумуються над питаннями, чи соя і продукти з неї корисні для людей. І їх легко зрозуміти, адже в цій темі дуже багато плутанини.
0
Svitla Storona Syly 06 июня, 21:24
Кальцій відіграє важливу роль для роботи людського організму. Він добре відомий за своєю властивістю вибудовувати й підтримувати міцність кісток. Також цей мінерал важливий для процесів м'язового скорочення, регуляції кров'яного тиску, передачі нервових імпульсів і згортання крові.
0
Svitla Storona Syly 18 мая, 13:35
Загальне занепокоєння щодо рослинної дієти полягає в тому, що людям, які її дотримуються, може бракувати достатньої кількості білка. Однак багато експертів сходяться на думці, що добре сплановане вегетаріанське або веганське харчування може забезпечити вас усіма необхідними поживними речовинами.
0
Svitla Storona Syly 14 мая, 16:02
Відмова від продуктів тваринного походження в жодному разі не означає виключення білків з раціону.
0
Svitla Storona Syly 19 апреля, 16:20
Незалежно від того, чи у вас на меті є скинути вагу, набрати м’язову масу або ж просто покращити свою фізичну форму — харчування не менш важливе ніж тренування і має таке ж значення.
0
Svitla Storona Syly 06 апреля, 20:26
Доводимо на практиці, що етичне харчування — не завада успіхам у спорті!
0
Svitla Storona Syly 21 марта, 12:05
Попри всі міфи та стереотипи, є багато способів отримати достатню кількість білків з веганського або вегетаріанського харчування. Однак не всі рослинні білки є повноцінними джерелами, які містять достатню кількість усіх дев'яти незамінних амінокислот. Амінокислоти — це будівельні блоки білків. Хоча
0
Или аккаунт Sportarena