favbet
favbet
Sportarena

Svitla Storona Syly

Подписчиков: 2
Подписаться
https://sportarena.com/blogs/svitla-storona-syly/

Svitla Storona Syly

Svitla Storona Syly 06 апреля, 20:26
Доводимо на практиці, що етичне харчування — не завада успіхам у спорті!
0
Svitla Storona Syly 21 марта, 12:05
Попри всі міфи та стереотипи, є багато способів отримати достатню кількість білків з веганського або вегетаріанського харчування. Однак не всі рослинні білки є повноцінними джерелами, які містять достатню кількість усіх дев'яти незамінних амінокислот. Амінокислоти — це будівельні блоки білків. Хоча
0
Svitla Storona Syly 09 марта, 13:04
Plant Power Day (День Рослинної Сили), який святкують 7 березня, був започаткований у 2018 році європейською компанією Alpro, яка спеціалізується на “рослинних” молочних продуктах, у співпраці з веганським проєктом BOSH!, що заохочує людей їсти більше овочів та інших продуктів рослинного походження.
0
Svitla Storona Syly 04 марта, 15:45
У спортивному середовищі стрімко зростає популярність суперфудів, і ця тема широко обговорюється успішними спортсменами та далекоглядними тренерами. Здатність суперфудів збільшувати силу та покращувати самопочуття — вражає.
0
Svitla Storona Syly 04 марта, 15:32
Збалансований сніданок не лише допомагає правильно розпочати новий день, а й заряджає енергією. А її нам, після вимушеного голодування через сон, зазвичай бракує. Поживний сніданок сприяє кращій концентрації уваги, запам'ятовуванню, готовності навчатись та сприймати нову інформацію.
0
Svitla Storona Syly 18 февраля, 16:46
Все більше людей обирають рослинне харчування та скорочують споживання тваринних продуктів. Якщо мова йде про веганство, то це не лише про їжу, а й загалом про споживання.
0
Svitla Storona Syly 18 января, 14:17
Просто комбо, чи не так? Гендерні стереотипи в поєднанні зі стереотипами про веганів дають 100% сприйняття суспільством цих понять, що стоять поряд, як оксюморон. Але ми тут руйнуємо стару картину світу. Що краще за все може зламати будь-який стереотип про людину? Звичайно ж, протилежний приклад.
0
Svitla Storona Syly 23 декабря, 14:11
Якого б раціону ви не притримувались та який би спосіб життя не вели, імовірніше, ви хоч раз у своєму житті чули думку, що веганство підходить тільки для фізично слабких людей, або для тих, хто не займається спортом. Настав час руйнувати цей стереотип.
0
Svitla Storona Syly 23 декабря, 13:45
Чимало людей обирають веганство і багато з них — дуже успішні спортсмени. Відмова від молочних продуктів, м’яса та яєць має багато користі для здоров’я — починаючи від рівня холестерину та частоти серцевих скорочень, закінчуючи концентрацією уваги та міцним нічним сном.
0
Или аккаунт Sportarena