Sportarena

Svitla Storona Syly

Подписчиков: 2
Подписаться
https://sportarena.com/blogs/svitla-storona-syly/

Svitla Storona Syly

Svitla Storona Syly 18 февраля, 16:46
Все більше людей обирають рослинне харчування та скорочують споживання тваринних продуктів. Якщо мова йде про веганство, то це не лише про їжу, а й загалом про споживання.
0
Svitla Storona Syly 18 января, 14:17
Просто комбо, чи не так? Гендерні стереотипи в поєднанні зі стереотипами про веганів дають 100% сприйняття суспільством цих понять, що стоять поряд, як оксюморон. Але ми тут руйнуємо стару картину світу. Що краще за все може зламати будь-який стереотип про людину? Звичайно ж, протилежний приклад.
0
Svitla Storona Syly 23 декабря, 14:11
Якого б раціону ви не притримувались та який би спосіб життя не вели, імовірніше, ви хоч раз у своєму житті чули думку, що веганство підходить тільки для фізично слабких людей, або для тих, хто не займається спортом. Настав час руйнувати цей стереотип.
0
Svitla Storona Syly 23 декабря, 13:45
Чимало людей обирають веганство і багато з них — дуже успішні спортсмени. Відмова від молочних продуктів, м’яса та яєць має багато користі для здоров’я — починаючи від рівня холестерину та частоти серцевих скорочень, закінчуючи концентрацією уваги та міцним нічним сном.
0
Svitla Storona Syly 30 ноября, 11:12
У вас більше немає сили слухати своїх колег, які вважають, що рослинний білок поступається білку тваринного походження? Що, якби я сказав вам, що це правда?
0
Svitla Storona Syly 28 октября, 14:24
Дуже часто всі ми чуємо від знайомих, рідних, співробітників (і від свого внутрішнього голосу) про те, як хочеться займатись спортом, регулярно відвідувати тренажерний зал, басейн чи студію йоги, але щось завжди йде не так.
0
Svitla Storona Syly 28 октября, 14:19
Значні досягнення відомих веганів доводять — рослинний раціон дозволяє бути успішним спортсменом. Атлети говорять про легкість та прилив сил, що дає їм таке харчування. А професійні організації підтверджують, що таке харчування є здоровим.
0
Svitla Storona Syly 15 сентября, 12:27
Виявляється, сніданок чемпіона може бути веганським!
0
Или аккаунт Sportarena