Sportarena

Трансфер Де Лігта і феномен Аякса

Vinsvood 19 июля, 15:09
0
Подписаться на блог
Трансфер Де Лігта і феномен Аякса
Після нещодавнього підписання Баварією нідерландського захисника, з’явилося декілька питань, які цікаво було б розглянути в цьому контексті. Що не так з цим переходом - розберемо в цій статті.

Захисник за 80 млн
Насправді, така сума вже вдруге була виплачена за Маттейса, при переході в Юве, Аякс отримав 75 млн, а ще 15 повинні були піти бонусами агентам та гравцю. Але тоді він був перспективним гравцем. Зараз же ситуація трохи інша. Після переходу до туринців, всупереч очікуванням, Де Лігт почав багато привозити, грав не впевнено, і прогрес його був досить повільний. Пов’язано це і з ситуацією у клубі, проте сам він не став тим, кого бачили при переході боси Юве. Останній сезон він провів більш стабільно, але знову ж таки, не був досить яскравим і особливо не виділявся.

Так, можливо він ще розкриється, адже для його амплуа це ще навіть не піковий вік, проте це все одно дивно. Захисник він непоганий, але за таку суму. Був вже один такий трансфер в Англії, досі всі сміються. Та найдивніше тут те, що купила Де Лігта Баварія, яка нібито веде розумну трансферну політику.

Баварія та трансферне вікно
Взагалі досить дивно, адже витратити за одне то більше 100 млн — не в їх стилі. Трансфер Мане і Мазрауї з Гравенберхом можно пояснити і зрозуміти, але чому саме Де Лігт за 80? По суті, клуб, який готовий викласти 80 млн, міг би купити того ж Пау Торреса, Кунде, Шкріньяра, Кулібалі. Але вони обрали саме цей варіант. Фішка мабуть така — купувати захисніків за 80 млн. І це в той час, коли вони говорять про невдалі трати грошей Барсою. І це в той час, коли вони кажуть, що великі суми вбивають футбольний ринок. І це в той час, коли не хотіли давати грошей на трансфери Фліку.
На своєму прикладі Баварія показує, що приймати правила гри все одно приходиться, але якщо ти новачок, то 100 помилишся, і не раз. Тому чекаємо ще Люка Де Йонга за 100, і порядок.

Феномен Аякса
Повертаючись до Де Лігта, хочеться сказати і про Аякс. В 2018 році багатьох звідти розкупили топ-клуби. І зараз знову відбувається те саме. Проте, давайте подивимось, де ці гравці зараз. Де Лігта згадали. Його друг, Де Йонг — підвис в Барсі, яка не хоче його залишати, і ще повинна виплатити йому гроші. Перший сезон він був доволі яскравим гравцем, але далі просто зник, бо його позиція зайнята Бускетсом. Тепер в Барсі новий центр поля, де йому може не бути місця, а купувати його ніхто не хоче.

Хакім Зієш перейшов до Челсі, але теж дуже нестабільний. Він не став кращою версією себе, і теж говорять про перехід до іншого клубу. Онана пропускав багато через скандал, і тепер перейшов до Інтеру, де потрібно буде виграти конкуренцію у Хандановича. Давід Нерес взагалі перейшов до Шахтаря, а зараз в Бенфіці, яка не претендує ні на що, крім перемог над тим самим Аяксом в ЛЧ. Донні Ван Де Бек взагалі пропав в МЮ, і невідомо, чи зможе зараз конкурувати з Фернандешем та Еріксоном. То можливо Аякс — це не команда зірок, а команда-зірка, окремі компоненти якої не можуть себе показати так само яскраво один без одного?

В будь-якому випадку, наступний сезон покаже, хто і чого вартий, а нам залишається лише чекати.Рейтинг записи: 12345


Читайте также

Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Или аккаунт Sportarena