Публикации
Лента новостей

Гірн: «Атмосфера на Усик — Беллью буде шаленою. Ви не бачили нічого схожого. Забудьте про Росію»
...

Едді Гірн, Getty Images
Промоутер Беллью і Усика — про переваги Тоні, значимість бою для Британії і подальший план Олександра.

Едді Гірн — промоутер Тоні Беллью, з недавнього часу працює також з Олександром Усиком. Британця можна назвати одним з головних організаторів боксерського вечора: він узяв на себе як функцію наповнення андеркарду, так і менеджерські обов’язки. Тому недивно, що на відкритому передматчевому тренуванні, Гірн — одна з найпомітніших дійових осіб. До нього зверталися за коментарями, він комунікував з боксерами і безпосередньо з їх тренерами.

Удари по м’ячику, розтяжка посеред рингу. Усик та Беллью провели відкрите тренування

У коментарі Sport Arena Едді Гірн розповів про головні переваги Тоні Беллью в майбутньому бою, детальніше про важливість цього бою для Британії, а також про Олександра Усика.

«Це дуже великий бій для Манчестера, та й взагалі для Великобританії. Уперше в історії бій за звання абсолютного чемпіона світу проводиться саме тут. Для мене, як для фаната, — не існує нічого більшого, оскільки я можу побачити бій за все. А як для промоутера — це найбільший і, переконаний, найкращий поєдинок, який я коли-небудь організовував», — зазначив Гірн.

Однією з причин його приходу в команду Олександра Усика стала необхідність в розкрутці українського боксера на британському ринку. Едді розуміє, що поки Олександр не є найвідомішою персоною на Острові, тому він має що доводити місцевим.

Тренування Олександра Усика
фото О.Мандзія, Sport Arena

«Чи має Усик що доводити британським фанам? Так, трохи. Фани боксу знають його, вони обожнюють його, але громадськість — вони не знають його. Тому це частина процесу, це одна з причин, чому команді Усика подобається цей бій — вони думають, що цей бій зробить його зіркою тут, і тоді він зможе продовжити і перейти в супертяжку вагу. Такий взагалі план: бій з Тоні Беллью, потім перехід у супертяжкий дивізіон, бій з Джошуа і так далі. Але в Усика буде дуже складний суперник, Тоні Беллью, який зробить усе, аби перемогти».

Усик — Беллью: когда бой и где смотреть

Разом з Тоні Беллью Едді працює набагато довше, тож, відповідно, знає його набагато краще. На запитання щодо можливих переваг Беллью над Усиком, Едді називає одразу декілька таких:

«Яка перевага у Беллью? Досвід, серце (тут і далі: мається на увазі, характер, ентузіазм — прим.), сила. Усика все ще не ставили в ситуацію, коли йому треба було показувати своє серце, хоча я впевненивй, що у нього воно велике. До того ж, я думаю, Беллью б’є сильніше. Так, Усик технічніший, набагато технічніший, але у Беллью також хороший технічний арсенал. Він, як на мене, дуже недооцінений боксер в плані техніки».

Попри різницю в віці у 4 роки, Беллью провів в профірингу на 17 років більше, тому досвід, як переконаний Едді, є однією з ключових переваг. Тоні готовий до різного стилю бою і готовий до різних можливих ситуацій в рингу, хоча це й не робить його фаворитом.

Тренування Олександра Усика
фото О.Мандзія, Getty Images

«На папері — Усик однозначний фаворит, але коли суперники виходять в ринг в рукавицях, усе стає близьким і трохи брудним, у Беллью буде шанс виграти».

Усик — Беллью: прогноз и ставки

Ще одна з переваг — атмосфера. За словами Гірна, на 20-тисячній Манчестер Арені уже практично солд-аут: залишилося буквально 100 квитків.

«Атмосфера на арені буде шаленою. Звертаюся до вас, з України — ви ніколи не бачили і не побачите нічого схожого. Забудьте про Росію, і бій з Гассієвим: підтримка в Манчестері вразить вас».

Для Олександра Усика бій проти Тоні Беллью буде першим захистом в статусі абсолютного чемпіона світу у важкій вазі. Сам поєдинок відбудеться в суботу, 10 листопада. Орієнтовний початок — в 00:00 по Києву.Добавить комментарий
Читайте также

13 января, 10:49
195
13 января, 10:49
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?