Sportarena

«Хтось повинен битися проти Ломаченка». Кролла та Гірн готові виходити на бій проти Василя

У Манчестері Василь наживо зможе спостерігати за боєм майбутнього суперника.

«Хтось повинен битися проти Ломаченка». Кролла та Гірн готові виходити на бій проти Василя - Бокс

Ентоні Кролла, Getty Images

Ім’я Ентоні Кролли останні декілька місяців циркулює поруч з Василем Ломаченком. Спершу сам українець заявив, що йому був би цікавий бій проти британця, згодом — Ентоні кинув виклик Ломаченкові.

У суботу, в андеркарді бою Олександра Усик та Тонні Беллью, Кролла зустрінеться з індонезійцем Даудом Джорданом. Це буде бій за статус претендента на чемпіонський титул WBA в легкій вазі. Титул, яким зараз володіє Василь Ломаченко.

У коментарі Sport Arena Ентоні заявив, що не хоче відмовлятися від своїх слів, його цікавить бій проти Василя, але для цього йому треба зробити ще одну річ. Також британець віддав належне боксерським талантам українця.

«Звісно, Ломаченко один з найкращих боксерів в світі. Те, що він буде в Манчестері, додатково мотивує мене. Якщо я виграю в суботу, то буду претендентом на його пояс.

Я захоплююся боксерськими навичками Василя, але поки що сконцентрований лише на майбутньому бою. Хоча так, Ломаченко — один з найкращих, а я хочу перевіряти себе в боях проти найкращих», — заявив Кролла.

За словами Едді Гірна, промоутера Кролли, він налаштований на бій з Ломаченком, хоча це буде дуже складний поєдинок для британця.

«Так, Ентоні дуже хоче провести бій проти Ломаченка. Василь — дуже складний суперник, це буде складний бій для Кролли, але хтось ж повинен битися проти українця», — заявив Гірн в коментарі Sport Arena.

Та спершу, переконує промоутер, Ентоні потрібно перемогти в суботу — без статуса претендента він буде не дуже цікавий для українця.

Бій Кролли та Джордана буде другим за статусом поєдинком боксерського вечора в Манчестері. Вони битимуться одразу перед головною подією вечора. Обом боксерам (Ентоні та Дауду) по 31 рік, вони обоє провели по 42 бої — в активі Кролли 33 перемоги, 6 поразок та 3 нічиї, а у Джордана — 38 перемог і 3 поразки.


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena