УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Іван Редкач: «Три роки в США жив як собака»

...

Сьогодні вночі українець нокаутував екс-чемпіона світу американця Девона Александера. Sport Arena – про непростий шлях Редкача до визнання.

Іван Редкач: «Три роки в США жив як собака»
Иван Редкач, boxingscene.com

Перемога над Александером відкриває перед Іваном новий виток кар’єри. З непоганими перспективами на професійному ринзі. Але шлях до визнання у українця був непростим. Ми згадали, як все починалося для Івана у США.

Перший гонорар – 2 000 доларів

За океан Редкач вирушив у вересні 2009 року. І йому довелося пройти чимало випробувань у Америці.

«Я підписав контракт із менеджером Едуардом Гумашьяном, — згадував Іван в розмові з автором цих рядків. — Він мені багато чого пообіцяв — що укладемо хорошу промоутерську угоду, що у мене будуть відмінні умови для тренувань, він організує екіпірування. Коли прилетів до Лос-Анджелеса, підписав з ним трирічну угоду. У підсумку всі ці три роки прожив як собака. Він знімав нам будинок. Жили втрьох — півбудинку у братів Чудінових з Росії, півбудинку — у моєму розпорядженні.

Коли Гумашьян перестав платити Чудіновим гроші, вони зібрали речі і поїхали. За три роки багато хлопців приїжджали і від’їжджали. Менеджер багато обіцяв, але далеко не все виконував. Згідно нашої домовленості, він повинен був виплачувати мені 1 000 доларів на місяць на харчування та кишенькові витрати. Реально видавав 50 доларів на тиждень. Правда, возив на своїй машині на тренування. Але іноді у Едуарда не було грошей сплатити за парковку. Соромно зізнатися: було таке, що не було грошей елементарно на їжу!».

Читайте також: Бой «за будущее»: почему поединок с Александером – самый важный в непростой карьере Ивана Редкача

За свій дебютний поєдинок на професійному ринзі проти американця Кейза Келлі в листопаді 2009 року Редкач заробив 2 000 доларів. За умовами трирічного контракту з Гумашьяном, 33 відсотки зі своїх гонорарів він виплачував менеджеру. У підсумку, після сплати менеджерських і податків отримав на руки 1 200 доларів. Однак були прецеденти, коли українець взагалі бився безкоштовно.

Иван Редкач, фото из Facebook боксера

«За свій п’ятий бій проти американця Карлоса Ернандеса в листопаді 2010 року не отримав ні копійки, — зізнавався Іван. — Промоутери, які організовували боксерський вечір, хотіли мене переглянути. Я нокаутував суперника у другому раунді, але після бою мені дали порожній чек. Менеджер пояснив, що у мене нібито проблеми з візою, і організатори боксерського шоу не мають права мені виписувати чек. Хоча до цього було все нормально, чек виписували».

Амуніцію  також змушений був купувати за свої гроші

«Менеджер купив мені тільки кросівки, — не приховує Іван. — Сказав, що на більше я поки не заслужив. Я, звичайно ж, неприємно здивувався такому цинізму. В результаті рукавички і шолом придбав за 2 500 доларів після одного зі своїх боїв — віддав весь гонорар. Адже на цьому економити не варто».

Читайте також: Уверенная победа Редкача над Александером

За що розбивають голови

Коли трирічний контракт Редкача з Едуардом Гумашьяном підходив до завершення, менеджер почав наполягати на пролонгації угоди на такий же термін. Хоча до цього часу вже було зрозуміло, що Гумашьян не може організувати українцеві нормального просування в кар’єрі.

Читайте також: Редкач хочет видеть Шона Портера своим следующим соперником

«Або підписуй контракт, або йди з мого будинку», — такий ультиматум мені поставив Едуард, — згадував Іван. — При цьому нічого мені не пропонував. Я хотів розійтися з ним мирно, але Гумашьян не залишив мені для цього можливості. Коли прийшов в будинок, я стояв на кухні. Він підкрався ззаду і вдарив мене стільцем по голові. Розбив голову. Потім намагався заламувати мені руки, коли я почав викликати поліцію. Я його пальцем не торкнув — якби вдарив, він би розсипався. Викликав поліцію, хлопці його швидко спакували, відвезли до відділку. Випустили під заставу».

Читайте также свежие новости бокса на портале о спорте sportarena.com
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
вчера, 13:35
301
вчера, 13:35
18 ноября, 14:49
356
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?