УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

«Кличко точно повертається». Вайт назвав слова Володимира «брехнею»
...

...
Владимир Кличко, Getty Images
То все-таки «так» чи «ні»?

Британський боксер Ділліан Вайт продовжує спекулювати на темі повернення Володимира Кличка в боксерський ринг. Цього разу Вайт в інтерв’ю Behing The Gloves заявив, що українець точно повертається і навіть розповів про угоду, яку пропонував для Кличка-молодшого.

«Заява Кличко, що він не повертається? Це брехня. Він точно повертається, це правда. Ми запропонували йому бій, а він сказав, що потребує два поєдинки для розігріву, перш ніж боксувати з боксером мого рівня. Це серйозний комплімент для мене, який полягає в тому, що він не вірить у можливість повернення боєм зі мною».

Щодо заяв Володимира, що він не повертатиметься в ринг, Ділліан був небагатослівним: «Це типовий Кличко, він знає, як контролювати медіа. Він робить те, що робив багато років».

На запитання, що саме керує Кличком для повернення у такому віці, Вайт відповів доволі просто: «Це все заради спадку, а не заради грошей. Мова про те, що бути кращим, ніж люди до нього. Якщо він повернеться і програє — то що? А якщо виграє, то це супер».

Незадовго до слів Вайта, на авторитетнму журналі The Ring вийшов матеріал, у якому стверджується, що Володимир Кличко узгоджує контракт з телетранслятором на три бої і планує повернення.

«Він більше ніколи не повернеться, коли я з ним покінчу». Вайт готовий боксувати з Кличко

Трохи раніше сам Кличко назвав чутки про його повернення в квітні «передчасним першоквітневим жартом». З іншого боку, він не заперечував, що в принципі думає над поверненням.

Запустив інформаційну хвилю щодо повернення Володимира Кличка британський журналіст Стів Банс. За його словами, українець мав повернутися в квітні, щоб боксувати проти Ділліана Вайта на Вемблі. Згодом інтерес до цього бою підтвердив й сам Вайт, але Володимир назвав чутки про бій «fake news».

Володимир Кличко завершив кар’єру влітку 2017 року, коли вирішив не проводити реванш проти Ентоні Джошуа. Саме британець останнім переміг Кличка-молодшого, відправивши того в нокаут в квітні 2017 року.Добавить комментарий
Читайте также
18 февраля, 8:31
3745
14
18 февраля, 8:31
15 февраля, 11:47
946
2
15 февраля, 11:47
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?