Чому МакГрегор має рацію і автобус з Хабібом треба було трощити

...

Конор МакГрегор шокував світ атакою на автобус з бійцями UFC. Sport Arena розбирається в ситуації, відзначаючи, що ірландець вчинив не тільки правильно, але й комерційно вигідно.

Чому МакГрегор має рацію і автобус з Хабібом треба було трощити

Конор МакГрегор напрочуд ефектно повернувся в UFC, Getty Images

Хронологія подій

Дійові особи: Конор МакГрегор, Хабіб Нурмагомедов, Дана Вайт (президент UFC), Артем Лобов (ірландець російського походження, друг МакГрегора), Тоні Фергюсон.

  • листопад 2016 рокуНурмагомедов назвав МакГрегора «боягузом» («chicken») на шоу UFC 205, вперше почавши конфронтацію між двома бійцями.
  • літо 2017 рокуЛобов в інтерв’ю назвав самого Нурмагомедова «боягузом», пояснивши це тим, що він шість разів знімався з боїв, тоді як МакГрегор б’ється завжди.
  • 1 квітня 2018 рокубій Тоні Фергюсона проти Хабіба Нурмагомедова за звання чемпіона в легкій вазі зірвався (уже вчетверте). Фергюсон за тиждень до бою травмував коліно. Це пояс, яким фактично мав володіти МакГрегор, але UFC забрало його в ірландця через простій.
  • 4 квітня 2018 рокуНурмагомедов разом зі своєм командою «зустрівся» з Лобовим в коридорах Barclays Center в Брукліні. Команда Хабіба затиснула в куту одинокого Лобова, а сам Нурмагомедов виписав ірландцеві ляпаса. Усе через те саме інтерв’ю.

Наїзд команди Хабіба на Лобова

  • 5 квітня 2018 року — Конор МакГрегор разом з декількома друзями замовляє приватний літак рейсом Дублін — Нью-Йорк. Він прилітає в США, вривається на арену, де якраз приходить медіа-день та хоче зустрітися з Хабібом. Росіянин уникає його, тому МакГрегор з друзями вривається в підземний паркінг, де бійці UFC в автобусі якраз покидали арену. Конор викликає Хабіба, але коли той ігнорує — кидає різні предмети в автобус.

Напад Конора на автобус

Наслідки атаки: два бої UFC 223 відмінені через травми учасників, Артем Лобов відсторонений через атаку на автобус, Конор МакГрегор заарештований (сам здався поліції). Дана Вайт заявив, що МакГрегор більше не буде змагатися в UFC.

  • 6 квітня 2018 року — суперник Хабіба Макс Хелоувей знятий з бою, нового опонента знайшли лише з четвертої спроби. МакГрегор відпущений під заставу в 50 тисяч доларів, а нове слухання в його справі призначене на 14 червня.

Насправді має рацію МакГрегор, а Хабіб — «chicken»

Атака Конора МакГрегора на автобус разом зі своєю командою шокувала не тільки світ змішаних єдиноборств, а взагалі абсолютно усіх. Усього за декілька годин про цей інцидент говорили всі ЗМІ і хіба лінивий не знає про атаку ірландця. Водночас, лише одиниці встановлюють всю хронологію подій, а усі інші банально звужують ситуацію до найпростішої — МакГрегор дурний, у нього не все добре з головою, а ця ситуація знищила його кар’єру.

Ще одне відео нападу Конора на автобус

Можливо, й справді так. Але конкретно у цій ситуації винен не Конор. Це не він разом з друзями «притиснув» друга Нурмагомедова в коридорі і привселюдно виписав йому ляпаса. Конор лише приїхав помститися за товариша, не більше того. А коли Хабіб відмовився виходити на розмову з ірландцем, той вирішив застосувати більш радикальні методи.

Якби росіянин вийшов з автобусу — ніякої б атаки не було. Але Хабіб забоявся, бо він є звичайним боягузом. Атакувати самотнього Лобова усією командою — це легко. А от розбиратися один на один (не в октагоні) — не про Нурмагомедова.

Вираз обличчя Хабіба під час атаки на автобус Конора, instagram.com/mcgregorlifestyle

Тоді як Конор МакГрегор — це фактично справжній сучасний прототип Томаса Шелбі з Peaky Blinders («Гострі козирки»): він нічого не боїться і готовий ризикувати, аби захистити як свою честь, так і всіх своїх друзів.

У чому справді винен МакГрегор — то це в тому, що постраждали два невинні бійці, що знаходилися в автобусі. Ірландець уже вибачився перед ними, але навряд його вибачення дуже потрібні цим бійцям.

UFC в абсолютному виграші від ситуації

Незадовго після атаки Конора з’явилися різні теорії змови щодо того, що усе це було підлаштовано, аби підігріти інтерес до майбутнього бою МакГрегор — Нурмагомедов. Якби не два постраждалі в автобусі, у це було б повірити легше. Але навіть якщо уявити, що UFC заздалегідь все прописало, за сценарій їм обов’язково треба поставити «5+». Історія обіграна в найкращих традиціях професійного реслінгу, водночас справжність боїв в змішаних єдиноборствах змушує повірити в її автентичність.

Якщо ж відкинути ідею з заздалегідь запланованими подіями, ця історія перетворюється в справжній алмаз для UFC. За півтора року відсутності в октагоні Конора МакГрегора, компанія не змогла створити іншу суперзірку. Як не парадоксально, але ірландець — лице UFC та її найбільша знаменитість. Єдина знаменитість такого масштабу, яка може збирати десятки (якщо не сотні) вболівальників під поліцейським відділком та залом суду. Єдина знаменитість, яка здатна привернути стільки уваги атакою на автобус.

Під залом суду зібрався великий натовп для спостереження за Конором

Зважаючи на довготривалу відсутність, Конору треба було повернутися в UFC масштабно та цікаво. Він обрав найкрутіший шлях, який допоміг розкрутитися як йому, так і самій компанії. Тепер складно навіть собі уявити, яку касу збере майбутній бій Конора та Хабіба (не сумнівайтеся, він буде). А якщо компанія наважиться звести бійців в Росії — це буде найбільша сутичка в історії UFC.

Що далі?

Попри усі різкі заяви Дани Вайта, він не дозволить собі втратити Конора: у нього в ростері просто немає нікого подібного. І хоча в суботу бій між МакГрегором та Нурмагомедовим не відбудеться (а було б епічно), його варто очікувати в найближчому майбутньому.

Хабіб з вірогідністю в 99,7% стане чемпіоном світу в легкій вазі, а Конор, зрозуміло, прагнутиме повернути собі титул, який він ніколи не програвав. Компанії нічого більше навіть робити не потрібно — ірландець та росіянин усе зроблять самі. Головне — не зупиняти їх.

Ну а якщо що, у Конора МакГрегора завжди є варіант піти працювати в WWE. Ронда Роузі показала, що це цілком реально, а після атаки автобуса «акції ірландця» в професійному реслінгу злетять в десятки разів.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?