Публикации
Лента новостей

«Ніхто не знає, хто такий Усик». Вайт знайшов абсурдну причину, щоб відмовитися від бою з українцем
...

Александр Усик, Getty Images
Його вкусив Фонсека?

Британський важковаговик Ділліан Вайт (25-1, 18 КО) дав розгорнуте інтерв’ю Youtube-каналу iFL TV. У цій розмові боксер розкритикував Ентоні Джошуа, розповів про бажання здобути чемпіонський пояс та свої подальші плани.

Одне з питань інтерв’юера стосувалося боїв, які б Ділліан Вайт хотів провести. Упродовж розмови британець називав прізвища Джошуа, Уайлдера та Ф’юрі, як тих, про кого він хотів би битися в першу чергу. Ймовірно, суперником Вайта буде Джошуа, але Ентоні неохоче погоджується на бій проти Ділліана 13 квітня. Якщо не Джошуа, то британець хотів би боксувати проти Домініка Брізіла.

Усик, Джошуа и Уайлдер: кто, когда и с кем?

Коли ж Вайта попросили назвати ще когось, крім Уайлдера, Ф’юрі та Джошуа, він назвав свій рейтинг п’яти можливих суперників:

«У мене є п’ять ймовірних суперників — [Деонтей] Уайлдер, [Тайсон] Ф’юрі, [Ентоні] Джошуа, [Джаррелл] Міллер, [Домінік] Брізіл. І все. Якби в [Мануеля] Чарра був пояс, то можливо ще він, але зараз ні».

Усик, за словами Вайта, не цікавий для нього. Британець пояснює це слабкою впізнаваністю Олександра і неможливістю продати бій:

«Усик? Хто це? Ніхто не знає, хто такий Усик. Він хороший боксер, але його ніхто не знає. Він не спілкується англійською. Я хочу сказати, що це не дуже серйозний бій для мене. Так, віддані фанати боксу дивитимуться, але уяви продати [бій Усик проти Вайта] для пересічного глядача».

Вайт не вперше висловлюється про Олександра Усика, але раніше, що цікаво, його слова звучали зовсім по-іншому:

«Якщо це великий бій і він хоче його, то він отримає його. Я в грі. Я «чоловік-можу», як завжди кажу. Якщо ти входиш в топ-10, можеш отримати бій», — слова Ділліана одразу після бою Усика проти Тоні Беллью.

Трохи пізніше — уже в січні 2019 року — Вайт заявляв, що влаштує з Усиком справжню війну, якщо вийде в один ринг з ним. А ще в вересні Вайт любязно фотографувався з Усиком в рингсайді бою Ентоні Джошуа проти Алєксандра Повєткіна.

За останній рік лише одна людина сказала, що не знає, хто такий Олександр Усик — головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека. І хоча Ділліан, очевидно, усвідомлює, хто такий український боксер, його слова звучать смішно.

Згідно з даними організації BARB, яка визначає телевізійні рейтинги у Великій Британії, бій Олександра Усик проти Тоні Беллью купили близько 600 тисяч глядачів. А другий бій Ділліана Вайта проти Дерека Чізори — близько 450 тисяч.

І це при тому, що Олександр Усик проводив перший бій у Великій Британії, а Вайт — місцевий боксер, який вдома боксував 25 разів.Добавить комментарий
Читайте также

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?