Публикации
Лента новостей

Три дні шоу і підготовки. Як у Манчестері продавали бій Усика проти Беллью
...

Олександр Усик і Тоні Беллью, фото О. Мандзія, Sport Arena
Враження Олексія Мандзія з Манчестера від трьох днів підготовки до боксерського вечора.

«Шкода, що Олександр не дуже добре знає англійську. Я б хотів, щоб його англійська була кращою, і він міг би відповісти на мої слова. Ми б тоді обмінялися репліками», — з сумом на прес-конференції сказав Тоні Беллью.

Британець розуміє, що боксерам вдалося б краще продати бій, якби говорив не лише він один. Але навіть з мовчазним Усиком до бою прикута шалена увага. І у цьому є заслуга кожної зі сторін.

Промоутери

Передматчеві активності були розбиті на три дні, дві з них — відкриті для вболівальників. Попри те, що в самому Манчестері відсутня реклама бою, про нього ось уже як тиждень (і це мінімум) пишуть в кожній газеті, говорять на кожному телеканалі. Тобто про бій знають і так, але за допомогою відкритих подій вдалося поширити інформацію про подію до зовсім інших частин населення.

Відкрите тренування пройшло в Музеї Футболу — і в залі був аншлаг. «Я не пригадаю, чи був в футбольному домі колись бокс, але правильно, що зробили тренування тут. У центрі, велика площа і спортивна складова присутня», — пояснював 34-річний Скот, який прибіг на тренування з офісу на Площі Ринок. Оскільки тренування починалося в 17 за британським часом, людям було важливо, аби можна було швидко дістатися до місця. Музей Футбол — те, що треба.

Кращі моменти відкритого тренування боксерів в Манчестері

«Чому Музей Футболу? По-перше, центр, а по-друге, це величезна подія. Це дуже великий бій для Манчестера, та й взагалі для Великобританії. Уперше в історії бій за звання абсолютного чемпіона світу проводиться саме тут», — так пояснював місце проведення тренування Едді Гірн.

Усик — Беллью: где смотреть

Але неправильно сказати, що промоутер розкручував лише бій Усика проти Беллью. На кожній з активностей свій час отримували більшість боксерів, в основному — британці. Так, наприклад, купався в вигуках від фанів Ентоні Кролла, а справжньою зіркою став Дейв Аллен, боксер з Донкастера. На тренуванні він довше за інших фотографувався з фанами та роздавав автографи, а на зважуванні — на нього реагували майже так само голосно, як на трьох головних зірок вечора (Усик, Беллью та Кролла).

Дейв Аллен

Закритим для вболівальників була лише прес-конференція — про місце проведення не повідомлялося, а журналістам рекомендували не оголошувати його. Організатори вечора боксу боялися зайвої уваги від вболівальників, тому це була єдина активність, під час якої на вході в залу не було черги, а фанів не було помітно взагалі ніде. Ну, майже не було помітно — при вході опинилися двоє українців, які відчайдушно намагалися прорватися всередину. Їх впустили уже після завершення події, але сфотографуватися на фоні Олександра Усика вони так встигли.

Солдаут на вечір боксу вдалося зібрати ще до старту усіх передматчевих активностей, тому Едді Гірн може бути задоволений своєю роботою — у Манчестері справді йде полювання за квитками. Той ж Скот, з яким вдалося поспілкуватися на відкритому тренуванні, шкодував, що не придбав квиток і доведеться, скоріш за все, йти в паб. Дуже дорогого квитка він не міг собі дозволити, а дешеві-середні цінові категорії закінчилися занадто швидко.

«Атмосфера на арені буде шаленою. Звертаюся до вас, з України — ви ніколи не бачили і не побачите нічого схожого». Красномовність Едді Гірна в цьому випадку, схоже, цілком може перетворитися в реальність. Принаймні, він виконав свою роботу.

Сторона Беллью

«Я дуже поважаю Олександра, і говорю це щиро. Для мене незвично, але я не опущуся до провокацій і образ». Тоні Беллью, навіть попри постійно відкритий рот, продавав цей бій не так, як завжди. Він не хотів (не міг) опуститися до трештокінгу, а більшість його гучних фраз були пов’язані з силою Олександра, а не навпаки.

Причини? Їх одразу декілька. По-перше, Тоні не міг розраховувати на відповідь, відтак його підколи втрачали б силу. По-друге, висловлюючи безліч похвальних слів, британець одразу організував шлях відступу у разі невдачі.

Усик — Беллью: ставки

З іншого боку, Тоні зробив усе, аби продати цей бій навіть у новому амплуа. «Усик приніс титули, а я — гроші. Ніхто не міг зробити цього краще, ніж я». І він правий на всі 100%. Олександрові цей бій потрібен, аби здобути ім’я в Британії, а ніхто, крім Беллью, не допоможе йому в цьому краще.

І Беллью, по суті, абсолютно байдуже, що буде далі. Якщо виграє, то знову переможе усіх, якщо програє — він попереджав про це ще до старту. Безпрограшна, здавалося б, ситуація.

Сторона Усика

«Те, що Олександр не говорить англійською, додає йому певної міфічності. Ми не знаємо, хто він і чого чекати поза рингом, і це заводить». Таке пояснення поведінки Усика від британського журналіста Гарета Девіса чи не найкраще описує усе, що відбувалося цього тижня з українцем.

Через мовний бар’єр, абсолютний чемпіон світу справді не міг говорити багато. З іншого боку, якби не мовний бар’єр — він говорив би не більше. Натомість, Олександр створював шум навколо бою без слів.

Щоправда, у цій «боротьбі» Усик програв. Відео з роздягальні — єдиний момент, коли він застав зненацька Тоні, тоді як британець двічі повторив даний трюк. Прямая трансляция Усик -Беллью

Чи «гра очима» єдине, чим запам’ятався Олександр? Аж ніяк. Він вдало пародіював Беллью і змушував сміятися інших. Спершу фішка з піднятим каптуром на прес-конференції, потім — шарф Манчестер Сіті на зважуванні. Усик, хоча й називає себе спокійним і зваженим чоловіком, навчився крутитися і звертати на себе увагу. Навіть без слів.Добавить комментарий
Читайте также

13 января, 10:49
197
13 января, 10:49
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?