УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

«Умови контракту порушені і її треба виключити із складу збірної». Башенко виступив проти чемпіонки з велоспорту Соловей

...
...
«Умови контракту порушені і її треба виключити із складу збірної». Башенко виступив проти чемпіонки з велоспорту Соловей
Ганна Соловей, facebook.com

Спортсменка не згодна з президентом.

Очільник Федерації велоспорту України Олександр Башенко розповів про свій конфлікт з чемпіонкою Європейських ігор-2019 з велоспорту Ганною Соловей. За його словами, вона має бути виключена зі збірної, адже публічно висловилася без обговорення з федерацією питання.

«По-перше, я її привітав з перемогою. Я дуже добре до неї ставлюся як до спортсменки. Те, що вона у нас норовлива та може захищати свою думку – це і є важливою рисою великих спортсменів. Але друге – у мене було питання до Львівської області. Я привітав голову Київської федерації велосипедного спорту [за яку виступає Соловей]. Але ж де Ганна і де Київська федерація? Вона базується у Львові, тренується там. Нічого Львівська область не робить для цієї спортсменки. Тобто я таким чином загострив питання, що наші обласні чи міські голови не переймаються спортсменами», — сказав Башенко Радіо Свобода.

«У неї є контракт. А це юридично обов’язкове до виконання. У неї написано, що вона не може публічно висловлюватися без обговорення з федерацією цього питання. Вона порушила цей пункт. Тобто тепер це привід, щоб контракт розірвати. Вона – доросла людина, має ж розуміти, що вона робить. Я вважаю, що умови контракту порушені і її треба виключити із складу збірної».

«Якщо вона доведе потім, що вона може представляти Україну гідно…Я взагалі не розумію, що почалося. Я ж її привітав».

Сама Соловей заявила, що не порушила жодного пункту контракту і не може залишити збірну України, адже його просто немає.

Після конфлікту з Башенко Соловей підтримали міністр Молоді та спорту України Ігор Жданов, а також екс-велогонщик Ярослав Попович.

Для 27-річної спортсменки золото у Мінську стало другою медаллю на Європейських іграх. Чотири роки тому Соловей завоювала срібло на змаганнях в Баку.

Європейські ігри в Мінську проходили з 21 по 30 червня. Змагання стали частиною кваліфікації спортсменів на Олімпійські ігри-2020 року, які пройдуть в Токіо.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
19 октября, 7:31
17675
19 октября, 7:31
16 октября, 16:48
1902
5
16 октября, 16:48
15 октября, 11:34
5159
11
15 октября, 11:34
11 октября, 10:01
867
11 октября, 10:01
Сейчас обсуждают
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?