ААФУ: сенсація в Лебедині, драма в Чернігові, повернення збірника

Максимальне посилення інтриги – таким був черговий тур Чемпіонату ААФУ 2019/20.

Епіцентр (Дунаївці) — Агрон (Великогаївська ОТГ) — 1:2

Епіцентр: Грицаль, Темерівський, Гринченко (Цінчик, 85), Руснак, А.Савчук, Папірович, Садоха (Федоров, 58), Пліс, Беженар, Раца (Зачиковський, 26; Морозов, 80), Івашко©. Запасні: Дробний, Валєєв. Головний тренер: Ігор Бадло.

Агрон: Рогаль, Скобляк (Коник, 46), Пастернак©, Лівіцький, Ковалик, Кривобедрий, Лук’янов, Дімітрієв (Ковалевський, 65), Білик (Гаврилюк, 88), Семенець (Луцик, 61), Процик (Павлусь, 90). Запасні: Мазур, Вонс. Головний тренер: Роман Курдупель.

Попередження: Лівіцький, 37, Пастернак, 90+1

17:00, 14.09.2019. Дунаївці. Стадіон «Зерновик». 200 глядачів, поле 3, +21С

Суддя: Файда Василь (Львів)

Дунаївський клуб проводив цей матч у рідному місті, а не в Чемерівцях. До прем’єри новачок ААФУ дозаявив ще двох новачків, один із яких (18-річний Федоров із красилівського Случа, який раніше грав у чемпіонаті України серед аматорів за СК Хмельницький) встиг дебютувати по ходу зустрічі. Такі заходи були продиктовані самим ходом гри – після напруженого першого тайму, який не приніс голів, Агрон дуже вдало використав період відразу після перерви.

Спочатку пройшла стрімка атака через лівий фланг, і подачу Семенця сильним ударом головою практично в саму дальню дев’ятку завершив Юрій Дімітрієв (це 0:1), а потім Кривобедрий заробив штрафний у центрі поля, а Лівіцький прямим пасом вивів на воротаря все того ж Дімітрієва. Юрій, несподівано для суперників опинившись перед Грицалем, легким ударом відправив м’яча повз нього в сітку (це 0:2). Своїм дублем новачок Агрону заклав фундамент його перемоги.

Дограти спокійно гостям не вдалося – Епіцентр чинив тиск, шукав можливості загострити й встиг скоротити відставання до мінімуму (після пасу Пліса Андрій Савчук змістився з правого кута карного майданчика й гарним ударом розстріляв ворота – забив другий матч поспіль), але в нервовій боротьбі рахунок більше не мінявся. 1:2 – великогаївський клуб розділяє 2-3 місця із земляками-теребовлянами, а от Епіцентр опускається на останню позицію в Групі 1.

Матч туру

Нива (Теребовля) — Вотранс (Луцьк) — 1:0

Гол: Р.Кузів, 5

Нива: Петрусь, В.Кузів, Шаповал (Стеценко, 89), Сороцький, Макогон, Голованьов (Штаненко, 67), Олексієнко (Субота, 86), Р.Кузів, Слоневський, Г.Баранець© (Б.Баранець, 57), Гром’як (Бегашов, 64). Запасні: Ольховий, Ю.Никеруй. Головний тренер: Сергій Задорожній.

Вотранс: Франчук, Обертас, Воробей (Шандрук, 70), Котюн, Кривицький© (Вознюк, 50), Малиш, Шишка, Щербик (Кошелинський, 61), Сквира, Полетій (Рибковський, 72), Герасимюк (Чопанюк, 46). Запасний: Глушко. Головний тренер: Роман Максимюк.

Попередження: Голованьов, 17, Макогон, 31, Воробей, 33, Кривицький, 48, Чопанюк, 63, Шишка, 85

Вилучення: Чопанюк, 76 (повторне попередження)

17:00, 14.09.2019. Теребовля. Стадіон «Колос». 150 глядачів, поле 3, +17С

Суддя: Валенко Сергій (Львів)

Долю цієї зустрічі вирішив всього один гол – стався він уже в дебюті зустрічі внаслідок стрімкої контратаки господарів. Гром’як вдало зіграв на перехопленні після невдалого ауту Вотрансу, відразу ж давши діагональ на правий фланг – на хід Кузіву, а Роман, сміливо вирушивши назустріч кільком суперникам, із лівої ноги метрів із 20-ти зарядив у ближню «шістку» – 1:0. В подальшому обидві команди підводила реалізація, а коли все той же Р.Кузів пішов у черговий сольний прохід, запізнілий підкат Чопанюка призвів ще й до скорочення складу лучан. Нива зробила один крок вгору по турнірній таблиці й тепер розділяє 2-3 місця з іншою командою Тернопільщини – Агроном. Теребовлянська команда продовжує формувати свій оновлений склад – цього разу на останні хвилини вийшов іще один дебютант, 23-річний захисник Стеценко із СК Каховка (в його послужному списку є, зокрема, виступи за друголігові Інгулець-2 та новокаховську Енергію).

Герой матчу – Роман Кузів (Нива)

Уже в дебюті відкрив рахунок смачним ударом точно в куточок, а надалі часто використовував свою перевагу в швидкості. Це саме на ньому заробив вилучення гравець гостей, який вийшов на заміну, що полегшило завдання теребовлян на кінцівку зустрічі.

Перший тайм ч.1; перший тайм ч.2; другий тайм ч.1; другий тайм ч.2

Покуття (Коломия) — Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) — 1:1

Голи: Ковальчук, 18 – А.Пушкарчук, 90+2

Покуття: Гоменюк, Громоляк, Свиридов©, Локатир, Сікач (Гаврилюк, 67), Москалик, Керчу (Топчевський, 62), Хандій, Кушецький, Ковальчук (Курташ, 82), Головачук (Блащук, 90+2). Запасні: Мегдиник, Савчук, Нападюк. Головний тренер: Сергій Турянський.

ЛСТМ: Ярмощук, Максимчук (Сущ, 46), Байбула, Прощерук, Горщарук, Олійник©, А.Пушкарчук, Гладун (Махнюк, 82), А.Кодлубай, Зайчук (О.Кодлубай, 69), Петрук (Кабанов, 75). Запасні: Н.Пушкарчук, Філь, Бабенко. Головний тренер: Олег Федюков.

Попередження: Олійник, 37, Максимчук, 45, Зайчук, 61, С.Турянський (гол.тр.ПК), 69, Свиридов, 71

Вилучення: Олійник, 55 (повторне попередження)

17:00, 14.09.2019. Коломия. Стадіон «Юність». 500 глядачів, поле 3, +23С

Суддя: Родін Іван (Львів)

У матчі проти новачка та аутсайдера турніру значно досвідченіше Покуття мало підстави розраховувати на очки. Ніби й матч складався так, як вигідно було господарям – уже після дебютного відрізку вони повели в рахунку. Змарнувавши кілька нагод, коломияни дочекалися, що Гладун мав чистий вихід віч-на-віч із воротарем, але не влучив у рамку. Цей момент пробудив господарів, і вже через півтори хвилини вони забили. Кушецький заробив штрафний на своєму лівому фланзі, але, замість подачі, прокотив на правий край карного майданчика, звідки Андрій Ковальчук різаним ударом з правої влучив у дальню «шістку» – 1:0.

Моменти, щоб забити ще, у Покуття були. Натомість, мінімальний рахунок дійшов до компенсованого часу, а там ЛСТМ витиснув максимум можливого з пересічного ауту. Поки м’яч метався по карному майданчику після ударів і рикошетів, Андрій Пушкарчук вдало спіймав його на ліву ногу, пробивши точно в дальній нижній кут – 1:1. Ця вольова нічия дозволила лучанам покинути останнє місце, а от Покуття лишається сьомим, втративши нагоду зробити ривок із середини таблиці.

Карпати-Енергетик (Галич) — ФК Ковель-Волинь — 0:0

Карпати-Енергетик: Плетеницький, Третяк (Кукурудз, 80), Кримінський, Я.Вовчук©, Красій, Воробець, Воробчак, Деренюк, Турчанський, Блонський (Ю.Вовчук, 89), Слободян (Прошак, 90+2). Запасні: Федорняк, Кащій. Головний тренер: Петро Русак.

Ковель-Волинь: Харченко, Валігура (Романюк, 76), Ткачук, Ю.Заліпа, Романчук©, Мороз (А.Заліпа, 90), Зінь, Жмуйда (Ющук, 66), Кузьмич, Кашуба (Залібський, 85), Самойлич (Ліщук, 56). Запасний: Дувакін. Головний тренер: Юрій Романчук.

Попередження: Ткачук, 30, Воробець, 45, Ліщук, 60, Мороз, 76

Вилучення: Воробець, 68 (повторне попередження)

16:00, 15.09.2019. Галич. Стадіон «Колос». 300 глядачів, поле 3, +22С

Суддя: Грисьо Богдан (Львів)

Галицько-бурштинська команда кинула на матч проти ковельчан бойовий склад, до того ж, зі статусним новачком – досвідчений воротар Плетеницький, найбільше відомий за виступами в складі ФК Тернопіль і Прикарпаття, перейшов у Карпати-Енергетик із теребовлянської Ниви. Втім, атаки господарів не принесли їм успіх, а в кінцівці довелося сутужно через вилучення Воробця. Як наслідок, бойову нічию з сусідами по турнірній таблиці доведеться вважати за прийнятний рахунок, хоча перед матчем, напевно, було бажання зрівнятися з ними за очками, щоб надалі підтягнутися до групи лідерів.

Голи: Борисенко, 25, В.Шевченко, 26, 31

Дніпро: Скринський, Бузинський (Лукомський, 46), Винниченко, Масоха (Антоненко, 77), Дзюба (Норенко, 65), Кулик, Пуш (Загоруйко, 64), Синицин©, Пантелей, Гарнага, Ляхович (Черненко, 34). Запасні: Баккі, Меркулов. Головний тренер: Євген Тарасенко.

Вікторія: Зінченко, Михайлюк, Яценко (Н.Шевченко, 81), Нелін©, Цапій, Шимко, Гранкін (Романенко, 73), Єременко, Кузьмін (Акімов, 61), Борисенко (Черніков, 69), В.Шевченко (Без’язичний, 79). Запасні: Єрохін, Рябцев. Головний тренер: Артем Радіонов.

Попередження: Яценко, 12, Пуш, 45+1, Цапій, 57, Тарасенко (гол.тр.ДЧ), 81, Худін (тр.ДЧ), 81, Без’язичний, 90+1

16:00, 15.09.2019. Черкаси. Стадіон «Центральний міський». 800 глядачів, поле 4, +23С

Суддя: Бобровицький Богдан (Запоріжжя)

Три тури не могла виграти до цього Вікторія – один із найпотужніших клубів ААФУ сенсаційно розділив очки з Авангардом і Агродомом, а також поступився в центральному матчі минулого туру лебединцям. Ясна річ, в матчі з іншим представником Черкащини – молодим колективом, сформованим винятково з місцевих (і переважно молодих) виконавців – у гостей не було іншого завдання, окрім грати на перемогу.

Склад миколаївців виявився перебудованим. Так, повернувся в заявку екс-захисник Динамо і збірної України, чвертьфіналіст чемпіонату світу та фіналіст молодіжного чемпіонату Європи Яценко (він було завершив із виступами, розпочавши роботу в селекційному відділі клубу, але вимушено повернувся, щоб закрити проблемну позицію центрбека). Також опустився у захист капітан команди Нелін, який раніше грав у Вікторії опорника. В парі із Гранкіним вийшов Шимко (Касьянов уже місяць травмований).

Треба сказати, що, до честі дніпрян, вони в дебюті провели дві досить гострі контратаки, але в обох випадках Яценко на досвіді дограв із швидким Пушем, який практично виривався один на один із воротарем. Натомість, гості із Сумщини методично атакували, включаючи різноманітні способи доставки м’яча в карний майданчик. І відкрили рахунок після фірмового ауту Михайлюка. Форвард Шевченко в оточенні кількох захисників ухитрився відкинути м’яча лівіше, де Іван Борисенко ударом із розвороту прокотив м’яча повз воротаря, який не очікував такого підступу – 0:1.

Ефектом від першого голу миколаївці скористалися на всі 100%. Не встигли черкасці розіграти м’яча в центрі поля, як втратили його на фланзі під тиском Борисенка та Цапія. В кілька пасів Вікторія перевела атаку на правий край, де Єременко запустив у прохід Шевченка, і В’ячеслав, протиснувши захисника, з правої відправив м’яча в дальню «лузу» – 0:2. А ще через п’ять хвилин гра була зроблена, напевно, остаточно. Шимко розрізним пасом запустив через правий край Михайлюка, той прострелив від лицьової в центр, де все той же В’ячеслав Шевченко в дотик пробив на протихід воротареві – 0:3.

По рахунку досвідченіші гості грали впевнено, не раз могли забивати ще. Але й у дніпрян були шанси забити – здалеку били Дзюба (з гри) та Винниченко (зі штрафного), а Пуш навіть мав іще один вихід на воротаря, але програв дуель Зінченку. «Суха» крупна перемога порадувала Вікторію, а тим більше, що зазнав несподіваних втрат головний конкурент…

Матч туру

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) — Авангард (Корюківка) — 1:2

Голи: Грицай, 44 (пен.) — Гусєв, 82, Яловець, 87

ЛНЗ-Лебедин: Козаченко, Парфьонов, Кондратюк, Листопад, Калинич©, Тубольцев (Коломієць, 46), Шестипалов (Балацький, 60), Колос, Грицай, Дєдов, Качур (Литовчак, 72). Запасні: Дейнеко, Ткаченко, Вакуленко, Поплавка. Головний тренер: Василь Гречаний.

Авангард: Ширай, Грищенко, Лакеєнко, Даценко©, Чуланов, Цулукідзе, Ментей, Гусєв, Яловець, Порохня, Алаєв (Твердовський, 62). Запасні: Рощинський, Поляниця, Кирин, Редванівський, Авраменко. Головний тренер: Валерій Чорний.

Попередження: Тубольцев, 33, Ширай, 40, Яловець, 44, Ментей, 45+2, Грищенко, 71, Чорний (гол.тр.АК), 75

Вилучення: Даценко, 59 (позбавлення суперника очевидної можливості забити), Чорний (гол.тр.АК), 76

16:00, 14.09.2019. Лебедин. Стадіон «ЛНЗ-Арена». 500 глядачів, поле 5, +23С

Суддя: Горбенко Євген (Київська обл.)

Здавалося, цей матч не віщує господарям нічого поганого. В минулому чемпіонаті вони двічі здолали Авангард із загальним рахунком 7:0, та й гості з Чернігівщини прибули в Лебедин не в оптимальному складі (без Вересоцького, Стельмашенка, Химанича та Волошина, який здорово провів свої перші матчі за корюківців). Та й перший тайм завершився зі сприятливим для ЛНЗ підсумком. Один лише Грицай міг забивати тричі, Шестипалов влучив у стійку, були гострі випади Качура, Колоса та навіть захисника Кондратюка. А перед самою перервою Колос ввірвався в карну зону з правого флангу, але його зачепив досвідчений Даценко – пенальті. Віталій Грицай з 11-метрової позначки спіймав воротаря на проти ході – 1:0.

А вже в другому таймі, після пасу на хід від Шестипалова, Дєдов виривався на шикарну ударну позицію, але був збитий Даценком – тут уже вилучення й штрафний майже на лінії карного майданчика. Але цей, як і два інших дуже перспективних стандартів із відстані 18-21 метра, Грицай не зумів реалізувати. Не закріпивши перевагу, навіть у більшості ЛНЗ-Лебедин не зміг втримати прийнятний рахунок і програв кінцівку зустрічі, а з нею – й весь матч.

Спочатку після довгої передачі з глибини Твердовський зібрав навколо себе кількох суперників і проштовхнув м’яча в центр, звідки Роман Гусєв влучив точно в дальній кут (1:1), а через п’ять хвилин знову віддав із лівого флангу в центр, де тепер чергував уже Олександр Яловець. Із напівкола карного майданчика центрхав пальнув у праву від воротаря «шістку» (1:2). ЛНЗ-Лебедин зберігає лідерство, але відразу три команди (і в їх числі Авангард) тепер відстають від нього всього-то на два очка.

Герой матчу – Артур Твердовський (Авангард)

Зі свого обмеженого в цьому матчі кадрового ресурсу гості з Корюківки витиснули все. Ось і досвідчений Твердовський, вийшовши на останні півгодини гри, відразу її загострив, здорово напружував суперників на лівому фланзі й видав дві зрячі, гарно виконані гольові передачі, чим посприяв вольовій перемозі своєї команди.

МФК Первомайськ — ФК Біла Церква — 2:0

Голи: Славінський, 25, 50

Незабитий пенальті: Ярчук (МФК Первомайськ), 56

Первомайськ: Чоларія, Мізернюк, Тищенко, Рябченко, Ротко, Ярчук, Федорченко© (Гончаров, 46), Севодняєв (Зайко, 88), Гранковський, Волошинський (Алієв, 73), Славінський (Д.Флакей, 87). Запасні: Максимчук, Багнюк, Доценко. Головний тренер: Микола Флакей.

Біла Церква: Скворцов©, Костенко, Скорба, Еванг, Винар, Вієра, Стрелько, Котов (Довгий, 71), Діякончук, Пасечнюк, Бамба Шеік (Білоус, 63). Запасні: Стадничук, Шегда, Петровець. Головний тренер: Вадим Мандрієвський.

Попередження: Федорченко, 13, Рябченко, 53, Костенко, 55, Мізернюк, 59, Білоус, 65, Довгий, 80, Гончаров, 82

16:00, 14.09.2019. Первомайськ. Стадіон «Центральний» ім.Л.Кривицького. 200 глядачів, поле 3, +22С

Суддя: Мальований Андрій (Одеса)

Після трьохматчевої безвиграшної серії МФК Первомайськ здобув другу поспіль перемогу з однаковим рахунком. Цього разу вдалося обіграти дебютанта змагань – ФК Біла Церква, який відставав напередодні цього туру від господарів лише на три очка. Відкрити рахунок вдалося Славінському, який вкотре проявив свою спритність і позиційну «чуйку». Взагалі, атака починалася з ауту від Ротка, але Севодняєв навісом з лівого краю карного майданчика на правий підключив до неї новачка Волошинського. Той бив з лету, але тут-таки перед воротарем виник Володимир і максимально незручно для нього підкоригував політ м’яча – 1:0.

Закріпили перевагу «орли» вже після перерви. Знову атаку починав Севодняєв – тепер на лівому фланзі. Розрізним пасом він вивів на вільний простріл Славінського, але, здавалося, Володимир вимушений буде прострілити – кут дуже гострий. І от тут №10 знову видав шоу, обігравши суперника та з лівої ноги поціливши в ближній кут – 2:0. Це його третій дубль у сезоні. А через п’ять хвилин герой зустрічі завершив сольний рейд красивим падінням, що рефері трактував як фол захисника Костенка. От тільки зароблений 11-метровий первомайці втратили – удар Ярчука в правий від себе кут парирував голкіпер і капітан гостей Скворцов.

Агродім (Бахмач) — Олімпік (Кропивницький) — 2:0

Голи: Кучинський, 30, Кохановський, 50

Незабитий пенальті: Єсаулов (Агродім), 72

Агродім: Мусієнко, Двалі (Пішта, 89), Кордюк, Журба©, Ільченко, Кабанець, Сірий (Микитенко, 86), Сокол, Єсаулов (Колочко, 89), Кучинський (Пронак, 70), Кохановський (Борсук, 81). Запасний: Боженко. Головний тренер: Микола Тищенко.

Олімпік: Якименко (Кулібалі, 80), Олавойін, Довгий (Чорний, 54), Езех, Коаку, Оджо, Терпілов© (Мамман, 68), Акачукву, Себего, Онйємаобі (Мкпасі, 68), Езеані (Афувапе, 46). Запасних не залишилося. Головний тренер: Юрій Кевлич.

Попередження: Сірий, 2, Езех, 21, Коаку, 27, Афувапе, 49, Ільченко, 72, Олавойін, 74, Мкпасі, 77

Вилучення: Мкпасі, 79 (повторне попередження), Коаку, 83 (повторне попередження), Афувапе, 90+2 (повторне попередження)

16:30, 14.09.2019. Бахмач. Стадіон «Колос». 300 глядачів, поле 3 (шт.), +20С

Суддя: Бошков Василь (Київ)

Агродім чотири тури не міг виграти й навіть забити, а тому очікував у гості Олімпік із інтересом і навіть нетерпінням. У першому таймі господарі повели в рахунку: на діагональ Кордюка з правого флангу пішов Кучинський, ударом головою замкнувши цю подачу – 1:0. До слова, перший гол у чемпіонаті для Анатолія, літнього новачка команди із Бахмача.

А в другому таймі гості самі створили собі проблеми. Вже на самому початку пішла передача назад і мах повз м’яча, тож Анатолій Кохановський вирвався один на один із голкіпером через лівий край і прокотив у дальній кут – 2:0, а потім був шанс ще й довести рахунок до розгромного. Простріл із лівого краю прийшовся в руку захиснику Олімпіка, але Єсаулов із 11-метрової точки не зміг переграти Якименка (голкіпер метнувся вліво від себе й парирував удар). А наприкінці гри кропивничани наотримували карток, залишившись ввісьмох.

Рубікон-Вишневе (Київ) — Атлет (Київ) — 2:2

Голи: Тищенко, 56 (пен.), Глущук, 86 – Мовчан, 19, Кучинський, 57

Рубікон: Карнаушенко, Марченко, Чорномаз, Чаповський (Арутюнян, 50), Шишкін (Ніколаєць, 46), Шутенко (Паламарчук, 66; Ведута, 88), Іващик, Арендарук (Брильов, 88), Глущук, Бачинський, Тищенко©. Запасні: Левченко, Гезлер. Головний тренер: Віктор Курята.

Атлет: С.Русан©, Швець, Колесник (Орел, 60), Мовчан (Євдокимчик, 69), Твердохліб, Бабич (Яковенко, 53), Гаращенко, Руснак, Кучинський (Крицький, 88), Яценко, Хоменко (Суханов, 46). Запасні: Кочергін, Козачок. Головний тренер: Дмитро Мурашенко.

Попередження: Арендарук, 18, Хоменко, 36, Чаповський, 44, Бабич, 48, Колесник, 54, Паламарчук, 75, Яценко, 88, Іващик, 89, Руснак, 90

16:30, 14.09.2019. Вишневе. Стадіон «Центральний». 200 глядачів, поле 4, +20С

Суддя: Вербецький Андрій (Балта)

Після феєричної перемоги над ФК Чернігів Атлет вирушив на ближній виїзд – із Дарницького району Києва до пристоличного містечка Вишневе (це щось біля 30-35 км їзди, якщо по Окружній). І перший тайм краще вдався саме гостям – вони повели в рахунку й дійшли до перерви з мінімальною перевагою. Це Микита Мовчан, після ауту Швеця, змістився з правого краю в центр і, йдучи повз лінію карного майданчика, улучив момент, щоб з лівої ноги красиво закрутити в дальній кут – 0:1.

Зрівнювати рахунок міг Глущук, дивом не діставалися м’яча після гострих передач Арендарук і Тищенко. Зате на початку другого тайму після ауту капітан господарів закинув м’яча на хід Арендаруку, який завалився на газон у боротьбі з Колесником. Сам Максим Тищенко взявся виконувати пенальті, ударом з правої ноги влучивши в лівий від воротаря кут – 1:1 (Русан гадав, але дістати не міг).

Вольові якості атлетівців в порядку – вони відігралися всього через хвилину. В контратаці Твердохліб протягнув м’яча через правий фланг і прострелив у центр, куди якраз набігав із глибини поля Кучинський. Із сильним ударом Артема воротареві справитися було б важко – 1:2. Рубікон тиснув – Русану довелося здійснити два видовищних сейви, а одного разу зрізаний власним захисником м’яч змусив його кидатися на перехоплення. І все ж у кінцівці приймаюча сторона зуміла відігратися. Після подачі Іващика з правого флангу пішла справжня паніка, і наслідками рикошетів і самострілів сповна скористався Юрій Глущук, проштовхнувши м’яча в сітку. 2:2 – якби Атлет протримався ще хвилин п’ять, був би на чистому другому місці.

ФК Чернігів — ФК Тростянець-2 — 2:2

Голи: Кравченко, 30, Лазаренко, 51 – Тиєчко, 80, Сліпухін, 90+1 (пен.)

Чернігів: Радич, Борщ©, Конопко, Мчедлішвілі, Романченко, Садовий (Федосов, 67), Кривобороденко, Мироненко, Гордієнко (Макаренко, 46), Лазаренко, Кравченко. Запасні: Новобранець, Зоц, Толкачов, Новрузов, Назаренко. Головний тренер: Вадим Постовий.

Тростянець-2: Синицин, Дяковський©, Хомич (Казарян, 68), Троценко, Курило, Кубай, Сліпухін, Бушля (Пимоненко, 65), Жалдак (Давиденко, 90+2), Михтуненко (Мигаль, 61), Москаленко (Тиєчко, 74). Запасні: Дерев’янко, Мусієнко. Головний тренер: Сергій Коритник.

Попередження: Романченко, 21, Мироненко, 58, Федосов, 77, Сліпухін, 85, Макаренко, 86

17:00, 15.09.2019. Чернігів. Стадіон «Чернігів-Арена». 300 глядачів, поле 4, +15С

Суддя: Хруль Денис (Київ)

Заключний матч туру проходив на «Чернігів-Арені», де зустрілися провідні клуби Чернігівщини та Сумщини. Після кількох напівмоментів гостей (у тому числі, ускладненого рикошетом штрафного Троценка) «тигри» провели атаку через довгий пас і повели в рахунку. Конопко зі своєї половини поля дав довгу передачу, яку не змогли перехопити захисники, тож Олександр Кравченко пішов вперед і з кута воротарського майданчика лівою ногою пробив повз воротаря в дальній кут – 1:0.

На початку другого тайму господарі закріпили свою перевагу. Ще один лонгболл своєчасною скидкою продовжив Кравченко, тож вийшов один на один із воротарем і з правої ноги пробив повз нього в ціль – 2:0. Здавалося, все в руках чернігівців, але вони свої шанси довести рахунок до розгромного не використали – здалеку били Кривобороденко та Мироненко, не реалізував вихід на воротаря той же Лазаренко.

А от ФК Тростянець-2 вдало використав кінцівку зустрічі. Після подачі кутового Сліпухін головою скинув на лінію воротарського, де Степан Тиєчко з близької відстані поцілив у сітку (це 2:1), а вже в кінцівці, коли Лазаренко та новачок Федосов (він повернувся після виступів у ПФЛ) не реалізували виходи на оперативний простір, сталася маленька трагедія для ФК Чернігів. Пимоненко зіткнувся з Лазаренком (нога в ногу в боротьбі за м’яч), заробивши пенальті, а Андрій Сліпухін розвів із точки м’яч і воротаря – 2:2. Вражаючий порятунок тростянчан, які відіграли два голи й не пустили чернігівців на друге місце.

1 ЛНЗ-Лебедин (Черкаська область) 7 5 1 1 14:5 16
2 ↑2 Вікторія (Миколаївка, Сумська область) 7 4 2 1 17:5 14
3 ↑2 Авангард (Корюківка, Чернігівська область) 7 4 2 1 12:5 14
4 ↓2 ФК Чернігів 7 4 2 1 13:10 14
5 ↓2 Атлет (Київ) 7 4 1 2 14:8 13
6 МФК Первомайськ (Миколаївська область) 7 4 1 2 15:8 13
7 Рубікон-Вишневе (Київ) 7 2 3 2 10:12 9
8 ↑1 ФК Тростянець-2 (Сумська область) 7 2 1 4 10:12 7