УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Малиновський зацікавив Челсі

...

Півзахисника збірної України відзначив один із тренерів лондонського клубу.

Малиновський зацікавив Челсі
Руслан Малиновский, https://twitter.com/Atalanta_BC

За інформацією Sport Arena, півзахисник італійської Аталанти та збірної України Руслан Малиновський потрапив до сфери інтересів лондонського Челсі. На атакувального хавбека звернув увагу один із тренерів англійського клубу Клод Макелеле, який мав нагоду ще раз оцінити гравця у матчі збірних України та Португалії.

За цим поєдинком Макелеле спостерігав наживо, прибувши до України на відкриття школи мадридського Реалу. Про інтерес лондонців до Малиновського розповів віце-президент ГО «Епіцентр-дітям», який виступає партнером іспанського клубу в реалізації проекту в Україні, Тарас Герега.

«Макелеле подивився матч Україна-Португалія і сказав, що подзвонить у Челсі з приводу гри Малиновського. Клод сказав: “Буду говорити Френку Лемпарду. Я бачу у центрі поля зв’язку Канте-Жоржиньо-Малиновський. Я стежу за ним два роки. І вже розповідав про нього скаутам Челсі», — розповів Герега в інтерв’ю YouTube-каналу «Бомбардир».

Сам Макелеле також високо оцінив ігрові якості Малиновського.

«Добре пам’ятаю Малиновського. Він дуже добре грав у Бельгії. Не просто так італійська команда купила його. Це дуже розумний футболіст. Тому не дивно, що він у збірній веде гру, робить різницю», — відзначив Макелеле.

Що стосується сильних сторін Малиновського, то Клод відзначив перший пас та уміння виконувати стандарти.

«У Малиновського є все для класного сучасного півзахисника – перший пас, розуміння гри, стандарти. Він дуже кваліфікований футболіст. І такого гравця знайти непросто. В сучасному футболі часто матчі виграються за рахунок стандартів. Надзвичайно важливо в команді мати людину, яка вміє витискати максимум зі стандартних положень», — розповів Макелеле.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
30 октября, 17:45
451
30 октября, 17:45
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?