Лента новостей

Несенюк — Ярмоленку: «Чому ж ти, Андрійку, говориш з українськими журналістами іноземною мовою?»

...
Николай Несенюк, Dynamo.kiev.ua
Співробітник Динамо не розуміє колишнього гравця команди.

Директор департаменту Динамо по роботі зі ЗМІ Микола Несенюк звернувся до вінгера Вест Хему Андрія Ярмоленка з приводу мови.

«Андрію!

Я знаю, що ти це прочитаєш. І не тому, що ти такий поціновувач моєї творчості, а тому, що завжди знайдуться добрі люди, які донесуть мої слова до тих, про кого вони сказані. Маю багаторічний досвід. Тому до тебе одразу і звертаюсь.

Мене приємно вразило твоє флеш-інтерв’ю після матчу в Ліверпулі. Коротко, по суті і по-англійськи, точніше англійською, коли вже правильно по-нашому. Я завжди у тебе вірив. Із того самого дня, коли Чубаров на базі сказав кладівниці, щоб вона тебе «одєла». Не так часто там буваю, а тоді саме був. Був і тоді, коли ти залишався із Газзаєвим після тренувань і додатково працював. Коротше, ти молодець! Нормальний порядний хлопець, який досяг успіху завдяки таланту і праці.

Ти ще й розумний, я це теж знаю. Ти розумієш, що в Англії футболіст має не лише грати, а й розмовляти. Це необхідність. «Німих» там не поважають. Так само ти розумієш, що в Англії говорити із журналістами «по-русскі» не годиться. І не лише тому, що русскіє для англійців тепер – це вбивці та отруювачі, ти теж це знаєш. Саме тому ти намагаєшся говорити англійською і правильно робиш.

А ще я знаю, що ти, Андрію, — щирий патріот України без зайвих слів. Ти є прикладом для дітей та юнаків, і це ти теж знаєш. То чому ж ти, Андрійку, говориш з українськими журналістами іноземною (не англійською) мовою? Чому не говориш рідною, яку чудово знаєш?

Можливо, у дитинстві пацани сказали тобі що говорити рідною – це западло? Але ж ти вже дорослий дядько і знаєш, що це не так. Ти кажеш «Слава Україні!» та співаєш гімн рідною мовою. То продовжуй далі! Я думаю, що цього тобі просто ніхто вчасно не підказав. Так ось я і підказую!

Говори із британськими журналістами англійською, а з нашими — українською! Це ж так просто і природньо! Це потрібно не нам, це потрібно тобі! Потрібно твоїм синам Івану та Данилу, які будуть жити після нас у сильній, могутній та процвітаючій Україні.

Наперед тобі дякую! Чекаю тебе у Харкові на матчі національної команди України. Чекаю твого інтерв’ю Шуріку, який теж чудово говорить українською. Ми в тебе віримо! І не лише на футбольному полі!» — написав Несенюк у Facebook.Ломаченко - Педраса: полное видео боя

Ломаченко - Педраса: видео боя, лучшие моменты

Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?