Лента новостей

Трансфер Зінченка до Вулверхемтона насторожує

Олександр Зінченко проти Вулверхемптону, Getty Images
Схоже, його знову не бачать півзахисником.

Зінченку варто погоджуватися на трансфер до Вулверхемптону, якщо там на нього розраховують як на півзахисника.

Проблема розкрилася відразу. Всього декілька разів Олександр Зінченко закривав позицію лівого захисника у складі Ман Сіті, як це відразу впливає на його кар’єру. Спершу здавалось цього буде замало, аби українця почали сприймати саме лівим захисником, були думки, що заради цього йому потрібно тікати з Ман Сіті якомога швидше.

Але схоже це сталось.

Принаймні, якщо читати британські видання зранку, то майже всі називають Зінченка у якості потенційного новачка Вулвз якраз лівим захисником. Або якщо бути точніше, то лівим вінгбеком.

Це вже посилання до схема гри переможця минулового сезону в Чемпіоншипі та новачка Прем’єр-ліги. Під керівництвом Нуну Ешпіріту Санту Вулвз грають 3-4-3 з дуже важливою роллю вінгбеків Метта Дохерті та Баррі Дугласа. Саме шотландця Дугласа називають головним конкурентом Зінченка за місце у стартовому складі Вовків. Точніше, це звучить так, немов вони будуть вести боротьбу за місце у стартовому складі.

Можливо, ЗМІ не знають все точно, на відміну від представників Вулвз, але все це одно це насторожує.

Факт залишається незмінним: Зінченко — центральний півзахисник, який просто деякий час закривав позицію на фланзі захисту через травми відразу двох гравців. А вже точно він не має потрібних навичок, аби грати по всій довжині поля від прапорця до прапорця.

Якщо Зінченка кличуть до Вулвз на позицію лівого вінгбека, то йому точно не варто приймати це запрошення. Нехай навіть у Вулвергемптоні будують цікавий проект з залученням усіх можливостей суперагента Жорже Мендеша та багатьох португальських гравців, які б без сприяння Мендеша ніколи б не потрапили до цього досить скромного клубу. Лівим захисником можна бути й в Ман Сіті, різниці ніякої немає.

Як Вулверхемптон перетворився на команду Жорже Мендеша

Інша справа, якщо Зінченка кличуть в центр півзахисту. Тоді треба погоджуватись без всіляких роздумів. Теперішній Вулвергемптон — непогана можливість розпочати кар’єру та створювати собі ім’я. У порівнянні з Ман Сіті це буде кроком назад. Проте у порівнянні з Ман Сіті будь-який перехід буде кроком назад, навіть якщо говорити про Наполі чи якусь таку команду.

Самому Зінченкові, мабуть, хотілось би краще оренду з можливістю потім повернутись до Ман Сіті, де йому, судячи з усього, дуже подобається бути. Але інколи повноцінний трансфер набагато більш важливий для молодого гравця, якому потрібно постійно грати. Умовний Наполі матиме серйозні завдання, тому буде хотіти від орендованого гравця прогресу з першого ж матчу. Умовний Вулвз, якщо візьме в оренду, також захоче миттєвої віддачі. Зазвичай нікому не хочеться панькатися з гравцем, розвивати його для когось іншого. З іншого боку повноцінний гравець твоєї команди, прогрес якого потрібен тобі самому.

Можливо, Зінченко захотів би варіант повноцінного трансферу до умовного Наполі. Але чи бачать в ньому зараз когось іншого, окрім лівого захисника, яким він за своєю сутністю ніколи не був? Чи бачать взагалі в ньому гравця, за якого можна заплатити немалі гроші, але який єдиний раз постійну ігрову практику мав лише навесні 2016 року в Уфі?

Два кроки назад до Вулвз взагалі можуть бути лише одним. У складі команди багато талановитих гравців, які переходили туди, коли вона була взагалі середняком Чемпіоншипу просто з великими планами. Якщо Рубен Невеш, Елдер Кошта, Діогу Жота, Іван Кавалейру можуть переходити туди, то і для Зінченко це ніякий не сором.

Навпаки, кожен з них розуміє, більше того, кожному з них пообіцяли, що Вулвз не буде останнім місцем в кар’єрі для них. Показавши сильну гру, кожен матиме можливість перейти до більш сильної команди. За центральним хавбеком Рубеном Невешем вже слідкує багато клубів з топ-6 АПЛ, варто лише йому показати себе на цьому рівні, запрошення підуть обов’язково. Жорже Мендеш виконує свої обіцянки.

До матчів Вулвз буде інтерес як з боку ЗМІ, так і з боку різноманітних клубів. Кожен молодий гравець команди буде не просто футболістом, який може допомогти їй зараз, але ще й товаром, на якому можна заробити.

Минулого сезону основною парою хавбеків були якраз Невеш та гравець збірної Марокко Ромен Саїсс. Проте останнього в новому сезоні будуть використовувати одним з трьох центрбеків, й тому місце для Зінченка в півзахисті може з’явитись.

Насправді не повинно бути ніякого вибору з двох варіантів: Ман Сіті, але з невеликими шансами зіграти, й то зліва в захисті, чи Вулвз, але з можливістю грати в основі в центрі півзахисту.

Але це ж український футболіст, хоч і який вже в Європі пару років, у нього завжди може бути думка, що це команда не його рівня.Оперативное видео самых важных и красивых голов в нашем канале в Телеграме

Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?