Баранка — про проведення в Україні матчів-привидів: «Це мала б бути ціла кримінальна організація»

...

На офіційному рівні заперечують погодження таких матчів.

Баранка — про проведення в Україні матчів-привидів: «Це мала б бути ціла кримінальна організація»

Франческо Баранка, bookmaker-ratings.com.ua

Голова комітету з етики та чесної гри Української асоціації футболу Франческо Баранка прокоментував підозри у проведенні в України кількох матчів-привидів на тижні.

Букмекери давали ставки на матчі регіональних українських команд обласного рівня, які не мали б відбутися через карантинні заходи на території країни.

Баранка повідомив, що за матчами можуть стояти кримінальні організації, які «підробили» матчі за участю фейкових гравців.

«В Україні зараз карантин, і заборонено проводити будь-які футбольні матчі. Адже в команді більше, ніж 10 людей. А ще є арбітри та інші люди, які мають забезпечувати проведення гри. Ми зрозуміли, що щось не так і почали розбиратися. Ми відкрили, що вчора в Україні було два матчі, а ще два поєдинки провели напередодні. Зустрічі відбувалися між чотирма командами — Таврія-СКІФ, Мелітопольська Черешня, Бердянськ і Лозоватка», — повідомив Баранка.

«Ми зв’язалися з головами регіональних федерацій футболу і президентами комітету арбітрів регіональної федерації. Всі підтвердили, що жодна з команд не проводила матч. Зараз ми займаємося розслідуванням цих матчів і намагаємось зрозуміти, хто грав у цих зустрічах, хто передавав інформацію. Ми на зв’язку з поліцією і провайдерами».

«Деякі провайдери сказали нам, що скаути були присутні на матчах і там справді проходили ігри. Але ми не знаємо, хто брав у них участь. Швидше за все, це були якісь фейкові гравці, які імітували гру у футбол. Одна людина не може сама все це організувати. Це мала б бути ціла кримінальна організація, яка знає, як влаштувати такі речі. Думаю, це буде історією року, всі про це писатимуть. В Росії та Гані також зіграли так звані матчі-привиди».

«Вони створили фейкову сторінку Бердянська у Facebook, зробили фейкові рапорти арбітрів. Всі букмекери світу пропонували ці матчі, адже це були єдині спортивні події вчора, де можна було зробити ставки. Повірте, там ставили справді дуже великі гроші».

«Такі матчі неможливо попередити. Якби вони проходили не в Україні, то ніхто би не запідозрив, що з ними щось не так. Бо ніхто не моніторить таких речей, окрім УАФ. Організувати їх в Україні — це те саме, що піти купувати наркотики поблизу поліцейського відділку. Коли ми дізналися про ці ігри, то відразу почали працювати над цією справою. Я впевнений, що нам вдасться знайти організатора».
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Tribuna.com

Добавить комментарий
Читайте также
01 июня, 10:54
10
2
01 июня, 10:54
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?