УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

«Брати Суркіси зайняли місця в президентській ложі, які для них не призначалися»

...

За словами анонімного джерела з УАФ, саме це спричинило їх конфлікт з Андрієм Павелко.

«Брати Суркіси зайняли місця в президентській ложі, які для них не призначалися»
Григорий и Игорь Суркисы, footboom.com

Під час відбіркового матчу до чемпіонату Європи-2020 між збірними України та Португалії у президентській ложі стадіону НСК Олімпійський відбувся конфлікт, учасниками котрого стали президент УАФ Андрій Павелко з одного боку та брати Ігор і Григорій Суркіси з іншого.

Джерело з УАФ розповіло про конфлікт в інтерв’ю сайту Football24.ua.


– Давайте відтворимо хронологію подій. На яких хвилинах матчу відбувся цей інцидент?

– Хочу одразу підкреслити, що інциденту, як такого, я не бачив. У нас для цього футбольного свята був складений список гостей, погоджений із Офісом Президента, тому що очікувалось прибуття першої особи. Відповідно до цього списку представників Динамо (Київ) – Григорія Михайловича та Ігоря Михайловича Суркісів – не було. Зауважень та пропозицій з Офісу Президента не надходило. Наголошую: у списку були відсутніми представники будь-яких клубів, які делегували своїх футболістів у національну збірну. Вони мали окремі місця, окремі скайбокси.

У президентській ложі перебували представники УАФ, легенди українського футболу, представники органів державної влади, запрошені гості – бранці Кремля, кіборги, плюс – іноземна делегація, яку очолював Фернанду Гомеш. Тут не було жодного народного депутата крім Андрія Кожем’якіна, який очолює профільний комітет. Тому клубів – не було, народних депутатів – не було. Були лише гості.

Пропускний режим здійснювало управління державної охорони, тому що, повторюю, очікувалося прибуття першої особи. Як шановні Ігор Михайлович та Григорій Михайлович опинилися в ложі – це питання вже не до нас. Вони зайняли місця, які для них не призначалися.

– Суркіси потрапили у президентську ложу на початку матчу?

– Перед початком матчу – за 5-10 хвилин. Вони зайняли місця, які відводилися для ветеранів АТО.

– Далі втрутився Павелко?

– Я не був присутній при цій розмові, тому не можу стверджувати, що виник якийсь конфлікт, перепалка чи, як пишуть деякі видання, хтось когось вдарив в обличчя. Ви ж самі бачили обличчя і одного, й іншого. Коли мужчини з’ясовують стосунки, то якісь наслідки помітні.

Можу зі 100-відсотковою впевненістю вам сказати, що силового конфлікту не було. Якщо вони з’ясовували стосунки, то словесно. На якій підставі Суркіси потрапили туди, нам досі ніхто не може пояснити.

– Після втручання президента УАФ брати Суркіси покинули президентську ложу?

– Ні. Ми не робили скандалу, тому що у ложі перебували іноземні гості. Суркіси сиділи до кінця матчу. Після фінального свистка вони покинули президентську ложу. Ніхто їх не чіпав, не проганяв, не виштовхував. Цього не було.

– Як реагували на це воїни АТО?

– Нам довелося людей заспокоювати і пересаджувати… Мало того, що Суркіси потрапили незрозуміло як, вони ще й зайняли місця, відведені для людей, які віддали здоров’я, кров і втратили близьких заради захисту Батьківщини.

УАФ запровадила практику, коли на всі матчі національної збірної ми запрошуємо наших захисників. На матчі із Португалією у нас було більше тисячі осіб – чинних і звільнених військовослужбовців, які пройшли першу, другу, третю хвилі мобілізації. Федерація завжди забезпечує їх безплатними квитками. Ми відчуваємо нашу соціальну відповідальність перед цими людьми. Це – наш обов’язок.

– Чи збирається УАФ провести розслідування за мотивами неочікуваного візиту Суркісів?

– Це є недопрацюванням управління державної охорони, яке оперувало списками, наданими УАФ. Тож питання – до них, не до нас.


Про конфлікт Павелка та братів Суркісів стало відомо з інтерв’ю голови Профспілки футболістів України Олега Печорного порталу prosports.kz. Пізніше донька Ігоря Суркіса у коментарі Tribuna.com підтвердила, що Павелко, перебуваючи у нетверезому стані, намагався вигнати братів Суркісів з VIP-ложі.

Григорій Суркіс коментувати інцидент відмовився та заявив, що з ним усе в порядку.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Читайте также
30 октября, 17:45
451
30 октября, 17:45
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?